Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Зовнішні оптичні приводи Samsung

Зовнішні оптичні приводи Samsung Зовнішні оптичні приводи Samsung   Пік популярності пристроїв з оптичними приводами вже пройшов

Пік популярності пристроїв з оптичними приводами вже пройшов. Сьогодні можна знайти безліч моделей ультрабуків або ноутбуків, в яких їх просто немає. Виробники зазвичай мають на увазі, що ви будете використовувати альтернативні способи установки операційної системи, а з перенесенням і тимчасовим зберіганням даних впорається і звичайна флешка.

Втім, відмовлятися від оптичних приводів поки ще рано, адже існує маса ситуацій, коли вони можуть стати в нагоді. Схоже, такої ж думки дотримується і компанія Samsung . Вона пропонує покупцям кілька дійсно цікавих моделей зовнішніх оптичних приводів, кожна з яких має певну сферу застосування і свою родзинку.

Вона пропонує покупцям кілька дійсно цікавих моделей зовнішніх оптичних приводів, кожна з яких має певну сферу застосування і свою родзинку

Зовнішній привід Samsung - ідеальний компаньйон для ноутбука

Незважаючи на безліч відмінностей, у цієї групи товарів Samsung є чимало спільного. По-перше, це можливість оновлення прошивки через Інтернет. По-друге, у всіх моделях реалізований захист від спустошення буфера. Ситуація з спустошенням може виникнути в тому випадку, якщо швидкість запису перевищить швидкість передачі даних. Користувачі зазвичай стикаються з нею під час запису на занадто високій швидкості. Із зовнішніми оптичними приводами Samsung ймовірність виникнення подібної ситуації і, як наслідок, псування «болванки» дорівнює нулю. По-третє, це використання екологічно чистих матеріалів у виробництві всіх компонентів. Захисники природи можуть бути абсолютно спокійні: при виготовленні зовнішніх приводів Samsung не були використані шкідливі для людини або навколишнього середовища речовини.

Природно, більш цікавими є можливості конкретних моделей цих пристроїв. Що ж вони можуть запропонувати досвідченому в виборі техніки сучасному користувачеві?

Почнемо, мабуть, з моделі Samsung SE-S084F. Її можна одночасно назвати і стильною штучкою, і робочою конячкою, яка стане в нагоді вам в роботі з нетбуком або робочим ПК. Це пишучий DVD-привід з харчуванням через USB, який можна купити відразу в декількох колірних рішеннях: чорному, білому, синьому, рожевому, жовтому.

Зовнішній привід Samsung SE-S084F

Товщина приводу становить 12,7 мм (фактично рекорд для пристроїв цього класу!), В ньому використовується лоткові спосіб завантаження дисків. До речі, останні можна витягти з його надр навіть у вимкненому стані - для цього виробник передбачив на лицьовій панелі спеціальну кнопочку.

Привід вміє читати будь-які CD- і DVD-диски, причому останні можуть бути як одношаровими, так і двошаровими. А ось для запису підійдуть тільки одношарові диски. Максимальна швидкість запису DVD-дисків дорівнює 8x (10,8 Мб / с). Діаметр їх може становити як 8, так і 12 см, а об'єм буфера пам'яті відповідає 1,5 Мб.

Взагалі, Samsung позиціонує цю модель як оптимального компаньйона до своїх же нетбукам. Але з огляду на те, що і попит на нетбуки, а з ним і їх виробництво стрімко падають, вам доведеться підшукати для Samsung SE-S084F інше застосування. Тим більше що ультрабуки, навпаки, досить актуальні сьогодні і теж, за рідкісними винятками, мають в наявності власні приводи - робиться це заради економії місця. Переживати про сумісність з новими пристроями не потрібно - привід відмінно працює в системах з попередньо встановленими Mac OS і Windows 7, в майбутньому очікується вихід прошивки для Windows 8. Купівля такого приводу обійдеться вам в $ 45.

Досить цікавою моделлю в своєму класі виглядає Samsung SE-208BW. Це ще один зовнішній DVD-привід, але з масою додаткових можливостей. Сам виробник відносить його до типу пристроїв під назвою Optical SMART HUB. Це вже не привід, а щось більше - хаб, який за допомогою бездротової технології (мається на увазі Wi-Fi) може передавати дані з CD- і DVD-дисків на інші пристрої: планшети, смартфони, телевізори з функцією Smart TV. Також це означає, що сам він цілком може використовуватися в якості точки доступу.

Зовнішній привід Samsung SE-208BW

Переваги такого рішення очевидні: ви можете записати потрібну вашій родині інформацію всього на один диск і кожен зможе отримати її прямо на свій пристрій. Наприклад, так зручно роздавати різноманітний мультимедійний контент: хтось віддасть перевагу подивитися його з телевізора, хтось - з планшета, а хтось - зі звичайного смартфона. При цьому музику, фільми і зображення можна не просто дивитися в потоковому режимі, а й копіювати на інші пристрої, видаляти, переміщати. Загалом, в особі цього приводу ви отримаєте щось більше, ніж просто привід: це відмінний аналог мережевого накопичувача. Правда, є одне невелике обмеження: кількість одночасно підключених пристроїв не може бути більше чотирьох. Програмно всі ці можливості реалізовані за допомогою додатка Mobile Smart Hub. Його можна завантажити абсолютно безкоштовно в усіх популярних онлайн-магазинах контенту: App Store, Google Play і Amazon. Сам привід можна придбати в середньому за $ 50.

Взаємодія інших пристроїв з приводом Samsung SE-208BW

Цей привід укладений в досить товстий корпус - товщина його дорівнює 25 мм. Тут реалізована лоткова завантаження дисків CD- і DVD-форматів. Максимальна швидкість запису одношарових DVD-дисків знаходиться на позначці 8x (10,8 Мб / с), двухшарових - 6x (8,1 Мб / с). Обсяг буфера даних в цій моделі складає 1 Мб. Додатково на корпусі є роз'єм Ethernet (10/100 Base T / TX), а бездротовий модуль використовується самий звичайний - Wi-Fi 802.11b / g.

Оптичний привід Samsung SE-218BB на момент своєї появи в продажу був найтоншим зовнішнім DVD-приводом в світі. Його товщина становить всього 14 мм - це на 18% менше, ніж у попередньої найтоншої моделі цього ж виробника. Крім того, він ще й досить легкий (400 г), що дуже важливо для мобільного пристрою. Втім, вище було розглянуто ще більш тонка модель - Samsung SE-S084F з товщиною корпуса 12,7 мм.

Зовнішній привід Samsung SE-218BB

В Samsung SE-218BB реалізований лоткові спосіб завантаження дисків, причому це можуть бути самі різні види CD і DVD. Максимальна швидкість запису дисків DVD-R становить 8x (10,8 Мб / с), запис двошарових дисків виконується на швидкості аж до 6x (8,1 Мб / с), дисків типу DVD-RAM - на швидкості 5x (6,75 Мб / с). Обсяг буфера даних в цій моделі складає 1 Мб.

Так як сам зовнішній привід дуже тонкий і стильний, виробник рекомендує використовувати його в комплекті з ультрабуком. Ще один плюс на користь такого застосування - низький рівень енергоспоживання завдяки використанню технології Smart Power. Це означає, що на параметри мобільності ультрабука його робота вплине несуттєво.

Ультрабуки - це, звичайно, добре, але поки це не найпопулярніший клас пристроїв у російського покупця. В Samsung це теж врахували і передбачили підключення приводу Samsung SE-218BB до телевізорів і планшетів. До телевізорів вимога буде всього одне: наявність стандартного USB-виходу на корпусі, а ось планшети повинні працювати під управлінням операційної системи Android 3.1 і вище. Додатково виробник реалізував сумісність приводу з операційною системою Mac OS, пристрій навіть отримало офіційний сертифікат від компанії Apple. А ось про сумісність з iOS мова поки не йде.

Але і це не все «плюшки», які отримає покупець. Ще є Double OPC (подвійне управління потужністю лазера), Tilt Actuator Compensation (компенсація нерівностей диска), можливість підключення до аудіо- та відеопристроїв. І все це за суму в розмірі $ 36 за привід, укладений в стильний матовий корпус, який не займе багато місця ні на вашому робочому столі, ні в сумці з ультрабуком.

І останній в цьому огляді привід, Samsung SE-506AB, вміє записувати не тільки DVD-, а й BD-диски. Якщо ви активно використовуєте в роботі інформацію, збережену на дисках високої щільності запису Blu-ray, то це саме те, що вам потрібно. Пристрій поміщений в компактний, товщиною 19,5 мм, корпус, на якому дуже добре помітний синій логотип Blu-ray, так що помилитися при покупці буде просто неможливо. До речі, коштує він чимало - $ 115.

Зовнішній привід Samsung SE-506AB

Ця модель дозволить вам записувати DVD-диски на швидкості 8x (10,8 Мб / с), а BD-диски - на швидкості до 6x (8,1 Мб / с) включно. Розмір буфера даних при цьому становить 4 Мб. Ну а читати він вміє все доступні різновиди дисків CD, DVD і BD. Останні відкривають широкі можливості для перегляду відео в дуже високій якості і дозволі Full HD (1080p), а також дозволяють отримувати задоволення від перегляду контенту в 3D-форматі. Останнє стало можливим завдяки програмі, яка поставляється разом з цим приводом, - PowerDVD з підтримкою Blu-ray 3D. Правда, щоб оцінити ці можливості, вам також буде потрібно телевізор або монітор з можливістю відтворення тривимірного контенту.

Втім, якщо ви маєте намір працювати переважно з DVD-дисками, як зображення ви теж не будете розчаровані. Справа в тому, що в цьому приводі використовується технологія апскейлінга, яка дозволяє таким чином масштабувати зображення з DVD, що виглядає воно більш чітким і якісним, що особливо актуально для сучасних телевізорів з величезними діагоналями.

Що ж вони можуть запропонувати досвідченому в виборі техніки сучасному користувачеві?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика