Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Життя мисливця. Кращі рації для полювання. Як правильно вибирати?

  1. Критерії для вибору кращих рацій для полювання
  2. Популярні рації для полювання
  3. Рація Motorola GP340
  4. Yaesu FT-60R
  5. Motorola XTB446
  6. висновки

Тема рацій для мисливця зараз є актуальною

Тема рацій для мисливця зараз є актуальною. Всі хочуть мати кращі рації для полювання, щоб на полюванні не виникало проблем зі зв'язком.

Деякі вважають, що мобільні телефони відмінно замінюють рації, тому немає необхідності витрачати гроші і їх купувати.

Безумовно, що поблизу населених пунктів рація може не знадобитися, але варто відлучитися в якусь глушину і зв'язок стає поганою або взагалі відсутня.

Якщо Ви мисливець, то розумієте, що дикі тварини часто намагаються перебувати в найглухіших місцях, де практично не буває людей. Тільки в таких місцях можна добути солідний трофей.

Тут взагалі про розмови по мобільному телефону можна забути, тому вибрати кращу рацію для полювання слід в першу чергу перед виїздом, щоб залишатися на зв'язку постійно.

Дуже важливо, щоб між учасниками полювання була надійна і постійний зв'язок навіть в самих глухих місцях. Це дозволить уникнути багатьох проблем і створить умови для успішного полювання.

Ринок просто засліплює безліччю пропозицій, які змушують мисливців коливатися. Це зрозуміло, адже всі продавці говорять про неймовірні характеристики своїх моделей, з якими Ваша полювання перетворитися в комфортне проведення часу.

Якщо Ви вперше збираєтеся купувати для себе рацію, то подальша інформація буде для Вас дуже корисною, оскільки дозволить не тільки зрозуміти основні моменти при виборі, але і допоможе визначитися з конкретними моделями.

Критерії для вибору кращих рацій для полювання

Зміст статті:

Полювання може проходити в найрізноманітніших погодних умовах, в місцевостях з густим лісом або в гірських низинах, в болотах або в степовій зоні. Такі різні чинники впливають на якість роботи тієї чи іншої рації, тому давайте розглянемо їх основні критерії, щоб не помилитися з вибором.

критерії:

  • наявність стійкого прийому в пересіченій гірській або лісовій місцевості, де дуже сильно змінюється рельєф і густота рослинності;
  • наявність акумулятора, який має можливість тривалий час працювати і має високу потужність;
  • рація повинна володіти хорошим захистом від дощу і будь-якої вологи;
  • обов'язково у рації має бути захист від ударів або випадкових падінь;
  • вітається можливість витримувати не тільки сильні перепади температури, але і здатність працювати при сильній спеці і морозі;
  • функціонал рації повинен мати можливість знаходити включені сигнали;
  • на полюванні краще мати рацію, у якій є вібровизов;
  • краще вибирати рації з високим рівнем шумозаглушення;
  • маленький вага є ще одним критерієм для вдалого вибору.

Перед покупкою даного пристрою для зв'язку Вам в першу чергу слід пройтися по всім вищевказаним пунктам. Якщо рація буде їм відповідати, то велика ймовірність того, що Ви станете володарем гідного приладу для радіозв'язку.

Популярні рації для полювання

Будь-який продукт, який створений людиною, має певну марку. Для рацій ця обставина не є винятком. Давайте розглянемо найвідоміші марки пристроїв радіозв'язку.

Великою популярністю володіють марки «Motorola», «Icom», «Standart», «Kenwood», «Alinco», «Vertex», «Yeasu». Рації цих брендів завоювали визнання, завдяки високій якості, але ціна у них така, що купити зможе не кожен мисливець.

Багато покупців завжди хочуть знайти який-небудь вітчизняний аналог, який не поступатиметься за якістю закордонним моделям, але за ціною є більш привабливим для покупки.

Представляємо Вашій увазі російську модель рації марки «Беркут». Вона має великі розміри, але її адаптація природних умов набагато краще, ніж у інших рацій.

За вагою це пристрій можна назвати легким для користування. Воно має спеціальний захист від всіляких ударів. Ціна такої штуки знаходиться в районі 40 000 рублів.

Особливу увагу слід приділити фірмі «Аргут», яка виробляє відмінні рації, що працюють в діапазонах для цивільного населення. Крім цього, рації цієї фірми оснащені гарнітурою і функцією передачі голосом.

Рація Motorola GP340

Має безліч функцій, дозволяє працювати в трьох діапазонах. Модель оснащена знімною антеною, яка дозволяє працювати рації протягом тривалого часу. Воно становить близько одинадцятої години в автономному режимі.

Передавач на пристрої вважається потужним і становить 6 Вт. Його чутливість знаходиться в районі 0,25 мкВ, що становить 12 дБ.

Високу міцність забезпечує спеціальний захист від ударів і падінь з висоти. Крім цього, їй не страшна ніяка вода і волога. Вона здатна запам'ятати 16 каналів зв'язку.

Вже було перераховано багато достоїнств, але є у неї недоліки, які деяких мисливців зупиняють. Ними є необхідність обов'язкової реєстрації в Російській Федерації та захмарна ціна, яка багатьом відбиває бажання її купити.

Yaesu FT-60R

Ця рація є тим представником пристроїв радіозв'язку, у якого практично відсутні недоліки. Передавач має потужність в 5 Вт.

Бувають ситуації, коли інший мисливець знаходиться зовсім поруч, тому повної потужності не потрібно для надійного зв'язку. У таких ситуаціях на рації можна зменшити сигнал, і заощадити споживання енергії.

Функціонал рації дозволяє включати автоматичний режим збереження енергії. Слід зазначити, що в штатному варіанті антени не під силу приймати цей сигнал занадто слабкий. Цю проблему можна вирішити покупкою іншої антени.

Корпус рації має стандартну захист від попадання вологи, ударів або падінь з висоти. Якщо пристрій впаде з висоти людського зросту, то нічого страшного з ним не станеться, але велика висота може привести до поломки.

Робота пристрою можливо в двох діапазонах. Функціонал оснащений гарнітурою і можливістю установки пароля при включенні. Акумулятор у цій моделі не найкращий, але ціна набагато нижча, ніж у інших пристроїв. Крім цього, закони Російської Федерації вимагають проводити реєстрацію.

Motorola XTB446

Дана рація відмінно підійде для новачків, які тільки починають свій шлях мисливця. Її ціна знаходиться в районі 5000 рублів, тому буде під силу багатьом любителям полювання.

Безумовно, що така модель має ряд обмежень за своїм функціоналом, але навіть вони дозволяють проводити полювання з непоганою зв'язком. Цей пристрій включає в себе комплект з двох рацій.

Діапазон їх роботи знаходиться тільки в РМR. Передавач має потужність в 0,5 Вт. Рація здатна зберігати до 8 каналів зв'язку. За радіусу дальність дії знаходиться в межах восьми кілометрів, але це тільки по рівнині. На практиці даний показник має меншими потужностями.

висновки

У сучасного мисливця рація обов'язково повинна бути в рюкзаку. Навіть існуючі технології не дозволяють в повній мірі забезпечити зв'язком усі куточки мисливських угідь. На допомогу мисливцям приходять спеціальні пристрої радіозв'язку.

Ринок рацій для полювання має велику різноманітність моделей, серед яких важко розібратися. Для полювання найбільш придатні ті, які відповідають певним критеріям. Крім цього, є навіть конкретні моделі рацій, які завоювали свою популярність, завдяки надійності і високій якості.

Особливу увагу слід звернути на рації Motorola GP340, Yaesu FT-60R, Motorola XTB446. Ці три моделі підходячи для полювання всім рівням мисливців. Перший варіант вважається найдорожчим, другий примірник знаходиться в середньому діапазоні, а третя рація більше підходить в якості бюджетного варіанту.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика