Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Жіночий пікап для дівчат, як правильно спокусити чоловіка

  1. Підбір одягу.
  2. Хай живуть аксесуари!
  3. Зоровий контакт.
  4. Поведінка і жести.
  5. Жіночність і стриманість.
  6. Стан душі.
  7. Спілкування і тактильний контакт.

Жіночий пікап - це майстерність, яке досить майстерно ховається від сторонніх

Жіночий пікап - це майстерність, яке досить майстерно ховається від сторонніх. Вся причина в тому, що для представниць слабкої статі подібна поведінка вважається немислимим і безсоромним. Однак, як показує практика, цей вид спокушання вважається досить складним, і осягнути його ази дано не кожній з огляду на брак інформації. Різниця в цілях: чоловік-пікапер прагне познайомитися з дівчиною з метою одноразової інтимному зв'язку, а ось жінки-пікапери або ж знаходяться в пошуках ні до чого не зобов'язує сексу, або жадають тривалих відносин.

Тому для жіночого пікапа є сім правил, яких потрібно неухильно дотримуватися.

Підбір одягу.

Пам'ятайте про те, що чоловіки люблять очима. Якщо ви належите до числа красунь з четвертим розміром грудей і володієте титулом Міс Всесвіт, тоді кеди і джинси не приховають ваших достоїнств. В іншому випадку, слід звернути увагу на сукні і туфлі на високих підборах. Приблизно в 95% випадків, підвищена увага з боку хлопців і чоловіків забезпечено.

Хай живуть аксесуари!

Дрібні деталі, якщо їх вибрати неправильно, гарантують повний провал. Варто уважно поставитися до вибору сумки і ретельному підбору прикрас. Так, коктейльне плаття зовсім не поєднується з величезною господарською сумкою, а велика кількість прикрас перетворює жінку в новорічну ялинку. Не останню роль відіграє манікюр і педикюр.

Зоровий контакт.

Постарайтеся обдарувати свою «потенційну жертву» посмішкою Мони Лізи. Якщо на вас не звертають уваги, досить зловити його погляд, потім ненароком поправити зачіску або закинути ногу на ногу. Не варто миготіти перед очима, як скажена кішка, або ж голосно розмовляти. Коли чоловік обернеться, можна зробити вигляд, що вам він байдужий. Самець стрепенеться, і його гордість змусить діяти далі.

Поведінка і жести.

Чи не занадто оголювати: показ усіх ваших принад не залишає місця для фантазії. Можна одягнути спідницю до коліна, але довгий виріз не завадить. Відмінно буде виглядати блузка з високим коміром, але оголеними плечима. Якщо ви вже привернули увагу вподобаного вам чоловіки, зверніть увагу на деталі вашого гардеробу так, щоб його фантазія розігралася. Наприклад, проведіть рукою по коліну: ваш обранець простежить за жестом і мимоволі задумається над тим, що ж ховається під спідницею.

Жіночність і стриманість.

Довге волосся, розпущене і спадаючі на плечі, завжди привертають увагу протилежної статі. Справжня леді, між тим, не дозволяє собі пішли, не пийте напої, що відносяться до категорії чоловічих, а також не сваріться матом.

Стан душі.

Намагайтеся використовувати засоби категорії невербальних сигналів. Пам'ятайте, що жести, міміка, впевнена хода, пряма спина, а також посмішка створять приємне враження.

Спілкування і тактильний контакт.

Пам'ятайте, зацікавленість в тому, що говорить чоловік - це запорука успіху. Правильніше за все говорити зі співрозмовником на його мові, можна навіть використовувати слова з лексикону обранця, щоб виконати так би мовити підстроювання (поширений прийом нлп). Звичайно ж, це не стосується матюків і непристойностей. Все потрібно використовувати в міру. Крім того, необхідно торкатися до партнера. Природний тактильний контакт, запорука успіху.

Будь лапочкой, поділися ссилочку:

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика