Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


ZeroLemon Slim Battery Case: Чохол-батарея для iPhone 6 на 3100mAh

З кожним роком процесори смартфонів стають все потужнішими, а дисплеї все якісніше

З кожним роком процесори смартфонів стають все потужнішими, а дисплеї все якісніше. Проте, у всіх сучасних гаджетів є своя ахіллесова п'ята - акумулятор. Розвиток в цьому напрямку помітно відстає від темпів «заліза». І як не оптимізуй споживання заряду девайсом, а вистачає його часом навіть не на повний робочий день. І ось якраз тим, кому заряду не вистачає і до вечора, призначений чохол ZeroLemon Slim Battery Case з вбудованим акумулятором на 3100mAh.

Отже, навіщо потрібен чохол-акумулятор, якщо за менші гроші можна взяти універсальну батарею більшої ємності і здатну заряджати не тільки iPhone 6, а й все гаджети в будинку. Відповідь підказує історія промислового дизайну: чим універсальний пристрій, тим воно більше займає місця, більше важить, програє в зручності. У той же час у спеціалізованій речі ККД в кілька разів більше, але на противагу вона обмежена по способам застосування, тобто заряджатися може тільки iPhone 6.

У процесі розкриття коробки з аксесуаром мене терзали сумніви - чи буде чохол таким же незграбним і масивним, як і подібні гаджети? Однак же я був дуже здивований, коли ZeroLemon Slim Battery Case виявився у мене в руках - він дійсно тонкий і дуже приємний на дотик. Звичайно, було б невірно говорити про те, що чохол є органічним продовженням iPhone, але і те, як він сидить на смартфоні, гідно поваги.

В якості покриття корпусу чохла використовується софт-тач пластик, тому в руці ZeroLemon Slim Battery відчувається в руці виключно приємно, а всі забруднення з нього видаляються легко завдяки тряпочку з мікрофібри. Само собою зрозуміло, що чохол не закриває керуючі елементи смартфона і надає безперешкодний доступ до них - на лівому торці є гойдалка кнопок регулювання гучності і виріз для важеля беззвучний режим. Знизу ж чохол закритий, але на ньому розташувався аудіороз'єм і роз'єм Micro USB для зарядки.

У комплекті з чохлом ви знайдете стандартний Micro USB кабель для зарядки. Також потрібно відзначити, що від стандартного USB-роз'єму вашого комп'ютера ви можете зарядити як сам чохол, так і iPhone 6, що знаходиться в ньому. До комплекті ви знайдете спеціальний перехідник для аудіороз'єми, так як через конструктивні особливості далеко не всі навушники підійдуть для використання з чохлом ZeroLemon.

На задній частині чохла знаходяться чотири світлодіодні індикатори, що відповідають за відображення заряду чохла, трохи правіше - кнопка включення і виключення живлення від чохла. Для контролю досить один раз натиснути на кнопку. Для включення / вимикання акумулятора необхідно натиснути і утримувати кнопку протягом пари секунд. Щоб чохол не глушив звук динаміка, зроблені вирізи в корпусі.

Щоб чохол не глушив звук динаміка, зроблені вирізи в корпусі

Зовнішній вигляд дуже простий, але і не треба тут нічого зайвого. Огляд не був би оглядом, якби ми не поговорили про те, наскільки ж збільшаться цифри часу використання телефону разом з ZeroLemon Slim Battery. На скільки вистачить ємності ZeroLemon Slim Battery? Можна підрахувати самим. Так як при заряді телефону частина енергії витрачається на виділення тепла, то я зазвичай беру коефіцієнт 1.4.

ZeroLemon Slim Battery - 3100 мАг
iPhone 6 - 1810 мАг

Отримуємо 3100: 1.4 = 2214 мАч. Іншими словами, від ZeroLemon Slim Battery мій iPhone 6 зарядиться до 100% і ще близько 20% залишиться на друге коло, що доводиться практикою. При такій ємності, вазі і розмірах конкурентів у чохла-акумулятора немає.

Кому може знадобитися такий чохол
Кому може знадобитися такий чохол? Відповідь на це питання вже знають ті люди, чий добробут безпосередньо залежить від їх доступності по мобільному телефону. На жаль, на сьогоднішній день iPhone 6 далеко не у всіх користувачів витримує день під навантаженнями.

І якщо така ситуація вам знайома, то рекомендую поглянути на ZeroLemon Slim Battery. то один з найбільш тямущих аксесуарів для iPhone 6, який стане в нагоді в самих різних ситуаціях. Невеликий, приємний на дотик і простий у використанні. Я сміливо рекомендую його до покупки і буду використовувати сам. Мені дуже подобається підхід ZeroLemon, молодці!

ZeroLemon Slim Extended Battery Charging Case для iPhone 6 [ $ 49.99 ]

На скільки вистачить ємності ZeroLemon Slim Battery?
Кому може знадобитися такий чохол?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика