Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


збірка комп'ютерів

 1. Переваги складання комп'ютерів на замовлення
 2. Важливі етапи складання комп'ютера
 3. Підбір комплектуючих комп'ютера
 4. Підбір корпусу комп'ютера
 5. вибір відеокарти
 6. Материнська плата для складання комп'ютера
 7. Процесори для складання комп'ютерів
 8. Підбір жорстких дисків і SSD
 9. привід
 10. Приклади збірок комп'ютерів
 11. Програмне забезпечення
 12. Самостійна комп'ютерна збірка
 13. Як замовити комп'ютер

При покупці комп'ютера кожному хочеться, щоб він був сучасним і мав кращі характеристики При покупці комп'ютера кожному хочеться, щоб він був сучасним і мав кращі характеристики. А також потрібні програми. Збірка комп'ютерів на замовлення допоможе вам в цьому. Замовлення комп'ютера дозволяє зібрати оптимальний комп'ютер з кращих деталей при мінімальній ціні. До речі, це не під силу ніяким програмним КОНФІГУРАТОР.

Переваги складання комп'ютерів на замовлення

Зібрати комп'ютер на замовлення краще готового в магазині, тому що:

 • контролюєте вибір комплектуючих, зовнішній вигляд і програмне забезпечення, а не берете застаріле і що підсунули;
 • він не застарів, стоячи на складі;
 • купуєте сучасні комплектуючі з мінімальною ціною на момент покупки.

Часто в готових системних блоках не вказують марку комплектуючих. Продавці приховують дешеві деталі низької якості. Збірка комп'ютера на замовлення таке виключає. Вона проводиться з найсучасніших деталей і завжди краще, ніж покупка готового. Тому що вдається зібрати системний блок за нижчою ціною.
Багато хто цікавиться, де можна дешево зібрати комп'ютер в Москві. Збірка комп'ютерів в Комплейс обійдеться недорого. У збірці не буде слабких місць, що знижують продуктивність, але буде оптимізація за ціною і надійності. Підбір деталей виконують досвідчені менеджери, вони переводять ваші побажання в конкретні сумісні комплектуючі.

Важливі етапи складання комп'ютера

 • правильний вибір конфігурації, підбір комплектуючих , Операційної системи і програм. Не використовуйте конфігураторами онлайн, тому що зберете «виродка» з найдешевших низькоякісних комплектуючих. Він буде нестійка працювати і вивалюватися з ігор і серйозних програм.
 • Правильна установка і настройка комплектуючих.
 • Налаштування BIOS, а також ПО.
 • тестування

У нас великий вибір комплектуючих. Прайс-лист можна завантажити справа вгорі. Але правильно підібрати конфігурацію ПК може тільки людина з досвідом і знанням нових комплектуючих, цін і тенденцій. При виборі деталей системного блоку покладайтеся на думки експертів, а не конфігуратор. Тому що конфігуратор - це примітивна програма підбору деталей без врахування їх якості і властивостей.

Підбір комплектуючих комп'ютера

Прайс-лист на комп'ютерні комплектуючі завантажуйте тут .

Найголовнішими комплектуючими для складання комп'ютерів є корпус з блоком живлення , Материнська плата, процесор і відеокарта.
При замовленні просунутого системного блоку важливо, щоб реальна потужність блоку живлення по всім напруженням була вище споживання процесора і відеокарти.

Підбір корпусу комп'ютера

Потужність блоку живлення залежить в основному від споживання відеокарти і процесора Потужність блоку живлення залежить в основному від споживання відеокарти і процесора. Потужності споживання відеокарт дивіться тут . Для відеоадаптера топового сегменту потрібно блок живлення не менше 550-600 Ватт. Корпус ігрового комп'ютера повинен добре вентилюватися, забезпечуючи достатнє охолодження деталей. Корпуси для крутих ПК . Окремо блок живлення можна підібрати тут . завантажити прайс-лист на блоки живлення .

вибір відеокарти

Відеокарту вибирайте під свої потреби в просунутих іграх. Занадто потужна значно збільшить вартість і енергоспоживання. Вона зажадає більшої потужності блоку живлення, причому можливості її виявляться незатребуваними. Слабка карта не потягне гри потрібного рівня.

при  виборі  відеокарти  в першу чергу дивіться на перші цифри моделі при виборі відеокарти в першу чергу дивіться на перші цифри моделі. Перша - це покоління карти, друга - рівень в поколінні, остання - положення всередині рівня. Перевагу слід віддавати відеокарт останнього покоління, тому що вони мають більшу продуктивність при меншому споживанні. Наприклад, 10 поколінню від NVIDIA GF GTX1060, GTX1070, GTX1080, GTX1080Ti.

Більш того, вибір виробника дуже важливий для досягнення гарної надійності і якості. тут порівняння відеокарт для ігрових комп'ютерів . Завантажити прайс-лист на відеокарти тут .

Материнська плата для складання комп'ютера

Материнська плата - основа системного блоку. Звертайте увагу на чіпсет, відповідно, підтримувані процесори і формфактор. Більш новий чіпсет плати підтримує більше процесорів і краще для модернізації. Вибирайте материнську плату з сучасним чіпсетом. Останні чіпсети від Intel - 87, 97 серій (s1150) і 110, 250, 270, 360, 370 (s1151) в бюджетному сегменті. У топової лінійці X79 (s2011) і X299 (s2066). Завантажити прайс-лист на Материнські плати .

В чіпсетах 97 додана підтримка слота  M В чіпсетах 97 додана підтримка слота M.2 для підключення нових SSD на SATA або PCI-express, який майже в 2 рази швидше SATA3.

Процесори для складання комп'ютерів

Підбір процесора  виконується разом з материнською платою Підбір процесора виконується разом з материнською платою. Плати й процесори зі старими сокетами і чіпсетами швидко знімають з виробництва, виникають складнощі з ремонтом. Процесори останніх розробок, як правило, більш продуктивні і з меншим енергоспоживанням. Для ігор процесори Intel краще AMD практично за всіма показниками. завантажити прайс-лист на процесори.

Підбір жорстких дисків і SSD

Жорсткий диск  вибирають під завдання, для підвищення швидкості завантаження беруть  SSD  , Швидкість читання і запису якого в кілька разів вище Жорсткий диск вибирають під завдання, для підвищення швидкості завантаження беруть SSD , Швидкість читання і запису якого в кілька разів вище. Вибирати SSD також потрібно з розумом. Наприклад, Intel робить надійні, швидкі, але дорогі SSD. OCZ - найдешевші і ненадійні з безліччю недоробок. Ми не рекомендуємо купувати SSD від OCZ через банкрутство фірми. Середній варіант - Kingston і Sandisk. про достоїнства і недоліки SSD тут .

привід

Найчастіше ставлять DVDRW, рідше Blue-Ray для перегляду фільмів HD. Речі Blue-Ray вже попитом не користуються.

Приклади збірок комп'ютерів

Вартість збирання комп'ютера на замовлення дивіться тут:

тут комплектуючі для ігрових комп'ютерів і конфігурації ігрових комп'ютерів на процесорі i5, і i7.

Програмне забезпечення

Замовляючи і збираючи системний блок у нас, Ви можете заощадити на ліцензійному програмному забезпеченні (ПЗ). Тому що для нових системних блоків передбачені знижки на ПО. Ми порадимо оптимальний варіант операційної системи і встановимо її. Наприклад, для ігор і 1С бухгалтерії 32-розрядна Windows 7 і 8 краще сумісна, ніж 64-бітна. Pro працює з доменною структурою.

Ліцензійна Windows 10, замовлена ​​зі складанням нового комп'ютера, з установкою обійдеться 3000 руб.

Самостійна комп'ютерна збірка

При самостійній збірці можна заощадити 1000 рублів, але це зовсім небагато в порівнянні із загальною ціною блоку. За збірку можна братися тільки досягнувши певного рівня знань. Потім слід встановити операційну систему, а також драйвери і прикладні програми. Цей етап складніше самої збірки і вимагає великих навичок.

Як замовити комп'ютер

Для замовлення комп'ютера вкажіть конфігурацію, або побажання до нього:

 1. надішліть конфігурацію або побажання на пошту або через форму зв'язку;
 2. зателефонуйте (495) 3894127;
 3. зв'яжіться з менеджером по ICQ або через онлайн зв'язок.

Якщо не знаєте склад, то можете тут підібрати конфігурацію комп'ютера . Ось кілька конфігурацій: найдешевший; домашній; потужний; для ігор; крутий.

Нижче можете купити зібраний комп'ютер, вказавши побажання.

На ваші побажання ми надішлемо пропозицію з цінами, і тільки після схвалення зберемо замовлення. Пропозиції інших фірм за складом надішліть нам. Швидше за все, ми дамо Вам кращі ціни і умови.

Якщо на новий системний блок не вистачає грошей, зверніть увагу на перевірені комп'ютери Б / У .

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика