Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Заряджайся: Шість "сонячних" рюкзаків

  1. Voltaic Systems OffGrid 10 Вт
  2. Energizer PowerKeep PRO
  3. Birksun
  4. Kingsolar
  5. Eceen Hiking
  6. Vobra

Ми стали залежні від гаджетів, які дозволяють нам завжди залишатися на зв'язку. Іноді розряджений акумулятор смартфона стає трагедією. Замінивши звичний рюкзак або сумку на рюкзак із сонячною батареєю, можна забути про "у мене зараз сяде акумулятор" і залишатися на зв'язку стільки, скільки вам потрібно.

Voltaic Systems OffGrid 10 Вт

Voltaic Systems OffGrid 10 Вт

Цей рюкзак - один з найпотужніших сонячних рюкзаків для USB-пристроїв. У нього будували два USB-порту, а час заряду гаджета приблизно дорівнює часу заряду від електричної розетки. Крім того, в рюкзаку є можливість "наскрізний зарядки" - гаджети заряджаються на ходу, в той же час, коли заряджається і сонячна батарея. Батарея V44 забезпечує постійну потужність і запобігає скачки електричних імпульсів. Сонячна панель зроблена з етілентетрафторетілена (ETFE), її заявлений термін служби в три рази більше, ніж у аналогічних сонячних панелей.

Скільки коштує: від $ 199

Energizer PowerKeep PRO

Energizer PowerKeep PRO

Бренд Energizer виробляє акумулятори з кінця XIX століття і точно знає толк в батареях. Рюкзак PowerKeep PRO S батареєю PK10K на 10000mAh і двома USB-портами. Кабель micro-USB входить в комплект сумки. PowerKeep PRO позиціонується як рюкзак для ноутбуків. Його можна носити не тільки як класичний рюкзак, а й як портфель, що може бути зручним рішенням для ділових людей.

Скільки коштує: від $ 120

Birksun

Birksun

Вбудовані сонячні панелі і батарея Birksun Solar Backpack забезпечують зарядку гаджетів приблизно за дві години. Крім того, рюкзак водонепроникний і стійкий до подряпин. Американська компанія Birksun спеціалізується на виробництві "преміальних сонячних рюкзаків", виготовлених з високоякісних матеріалів.

Скільки коштує: від $ 139

Kingsolar

Kingsolar

Багатофункціональний рюкзак Kingsolar оснащений високоефективною 12-ватної сонячною панеллю двома вбудованими USB-портами, а також вбудованим зарядним кабелем. Рюкзак виконаний з міцної, водостійкої тканини з металевими застібками-блискавками. На задній стороні сумки є секретна кишеня, в якому можна переносити найцінніші речі, щоб захистити їх від крадіжки.

Скільки коштує: від $ 50

Eceen Hiking

Eceen Hiking

Рюкзак розроблений спеціально для любителів пішого туризму і активного відпочинку. Для зменшення ваги виробник не оснастив рюкзак акумулятором, гаджети заряджаються від сонячної батареї. Вага сумки близько 1,3 кг, в ній є безліч кишень як для електронних пристроїв, так і для інших речей, необхідних при тривалих прогулянках. Рюкзак Eceen виготовлений з вологонепроникної тканини з анатомічною спинкою.

Скільки коштує: від $ 60

Vobra

Vobra

Рюкзак, розроблений українською фірмою Vobra, може використовуватися, як міський, так і туристичний. Його розмір дозволяє без проблем перевозити речі для ручної поклажі в літаках. Він досить добре захищає техніку завдяки м'яким вставкам і стінок. Має місце для документів і необхідних в дорозі речей. Пластиковий захист батареї витримує випадкове падіння, удари об кути, дерева або гілки і навіть наїзд автомобіля. Сонячна панель може кріпитися до рюкзака, а також використовуватися в наметі, автомобілі і в інших місцях, де може знадобитися енергія.

Скільки коштує: від $ 65

Читайте також: Сільський зелений туризм: Що шукати та як обирати садибу для відпочинку

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика