Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Заміна жорсткого диска на ноутбуці.

Заміна жорсткого диска ноутбука на більш ємний.
В даний час для комфортної роботи за ноутбуком необхідно досить багато місця на жорсткому диску. Це пояснюється як зростанням вимог для коректного функціонування різних програм і операційної системи (Windows), так і зміною основного призначення портативних комп'ютерів. Буквально кілька років тому їх використовували в основному для вирішення певних завдань, сьогодні ж ноутбук є універсальним засобом, з використанням якого виконуються сотні різних операцій. Крім того, на ноутбуках багато людей почали зберігати великі обсяги даних, наприклад відео, музику, фотографії і т.д.

І якщо для власників сучасних ноутбуків, що володіють місткими вінчестерами, зрослі вимоги не є проблемою, то для користувачів лептопів 3-6 річної давності постійний брак місця служить серйозним приводом задуматися про модернізацію. Так як заміна жорсткого диска на більш ємний є єдино правильним рішенням.

На жаль далеко не завжди на підтриманий ноутбук можливо встановити вінчестер має насправді великий обсяг, тому що на багатьох моделях в БІОС'е встановлені відповідні обмеження. Однак збільшити ємність в 2-3 рази в більшості випадків можливе і цією можливістю варто скористатися, адже жорсткі диски сьогодні істотно впали в ціні.

Профілактична заміна жорсткого диска на ноутбуці.
Не дивлячись специфічність пристрої вінчестерів і внаслідок цього їх досить високу зносостійкість, рано чи пізно вони починають працювати некоректно. Для підтриманих ноутбуків проблема вироблення вінчестером свого ресурсу Профілактична заміна жорсткого диска на ноутбуці досить актуальна і її не варто ігнорувати. Своєчасна заміна жорсткого диска може позбавити від маси незручностей, а також запобігти необхідність проводити відновлення даних, яке сьогодні стоїть не багатьом дешевше нового вінчестера для ноутбука.

Грамотна заміна жорсткого диска крім усього іншого дозволяє зберегти всю наявну інформацію, а також найбільш важливі налаштування необхідного програмного забезпечення. Крім того, новий вінчестер підвищить загальну продуктивність ноутбука за рахунок прискорення запису і зчитування інформації.

Жорсткі диски для підтриманих ноутбуків.
Заміна жорсткого диска на більшій частині ноутбуків процес не складний і займає буквально кілька хвилин. Вся складність полягає в іншому, а саме в пошуку відповідного під певну модель пристрою. Не рідко на це йде до декількох годин, якщо в БІОС'е встановлено обмеження на максимальну ємність і доводиться шукати оптимальний по співвідношенню ціна якість варіант.

Сучасні жорсткі диски підходять не для всіх підтриманих ноутбуків, тому іноді необхідно шукати старі вінчестери, що знаходяться в хорошому стані, що досить проблематично, проте можна вирішити.

Заміна жорсткого диска на ноутбуці у нас.
У нашому сервісному центрі ви можете замовити заміну жорсткого диска на ноутбуці будь-якого виробника, у тому числі Apple. Ми якісно і швидко встановимо надане Ваш слуховий апарат, або допоможемо його підібрати з наявних у нас запасних частин. Крім того, наші фахівці допоможуть у збереженні необхідної інформації і перенесення її на встановлений жорсткий диск. А в разі необхідності нададуть консультацію з приводу перенесення налаштувань певних програм, або проведуть його самостійно.

Дізнатися більш детальну інформацію про заміну жорсткого диска на ноутбуці в нашому сервіс-центрі, можна зателефонувавши за номером 544-7527 в Москві.

Найменування Ціна Жорсткий диск об'ємом 320 Гб дивитися Жорсткий диск об'ємом 500 Гб дивитися Жорсткий диск об'ємом 640 Гб дивитися Жорсткий диск об'ємом 750 Гб дивитися Установка жорсткого диска (придбаного у нас) 600 руб.
Установка жорсткого диска (диск клієнта) 900 руб.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика