Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Заміна екрану (матриці, дисплея) ноутбука в Кропивницького (Кіровограді)

Заміна дисплея (екрану, матриці) ноутбука в Кропивницького (Кіровограді) виробляє сервісний центр «Мега Майстер» з гарантією на виконані роботи до 12 місяців

Заміна дисплея (екрану, матриці) ноутбука в Кропивницького (Кіровограді) виробляє сервісний центр «Мега Майстер» з гарантією на виконані роботи до 12 місяців. Ми знаходимося за адресою: м Кропивницький вул. Віктора ЧМІЛЕНКО 39/14.

Наявності матриць на конкретну модель, а також точну вартість можна уточнити по одному з телефонних номерів нашого СЦ, що знаходяться в розділі « Контакти «.

Заміна матриці (екрану) ноутбука Lenovo від 4 годин до 2-х днів від 1400 грн Заміна матриці (екрану) ноутбука Samsung від 4 годин до 2-х днів від 1400 грн Заміна матриці (екрану) ноутбука Acer від 4 годин до 2-х днів від 1400 грн Заміна матриці (екрану) ноутбука Asus від 4 годин до 2-х днів від 1400 грн Заміна матриці (екрану) ноутбука Hewlett Packard (HP) від 4 годин до 2-х днів від 1400 грн Заміна матриці (екрану) ноутбука Dell від 4 годин до 2-х днів від 1400 грн Заміна матриці (екрану) ноутбука MSI від 4 годин до 2-х днів від 1400 грн Заміна матриці (екрану) ноутбука Sony від 4 годин до 2-х днів
від 1400 грн Заміна матриці (екрану) ноутбука Panasonic від 4 годин до 2-х днів від 1400 грн Заміна матриці (екрану) ноутбука Toshiba від 4 годин до 2-х днів від 1400 грн Заміна матриці (екрану) ноутбука Fujitsu від 4 годин до 2-х днів від 1400 грн Заміна матриці (екрану) ноутбука Apple MacBook від 4 годин до 2-х днів от 3000 грн

Розбита матриця найбільш часта поломка, що трапляється з користувачами портативного комп'ютера - ноутбука! У слідстві необережне поводження з пристроєм або випадкового падіння, перший елемент, що піддається ушкодженню - екран ноутбука. Без дисплея користуватися пристроєм абсолютно неможливо, навіть якщо інші елементи не пошкоджені.

Заміна екрану (матриці, дисплея) ноутбука в Кропивницького (Кіровограді) проводить наш сервісний центр «Мега Майстер» в термін не більше 1-2 робочих днів. У разі, коли матриця є у нас в наявності, Ви зможете забрати свій ноутбук через декількох годин після оформлення замовлення на ремонт в нашому сервісі.

Також, заміна екрану ноутбука можлива на б / у матрицю, що трохи дешевше, ніж установка нової матриці Також, заміна екрану ноутбука можлива на б / у матрицю, що трохи дешевше, ніж установка нової матриці. Уточнюйте наявність б / у матриць до ноутбуків в нашій майстерні.

Заміна матриці ноутбука проводиться шляхом розбирання верхньої кришки ноутбука і рамки екрану з подальшим витяганням розбитою матриці ноутбука. Після чого витягується дисплейний шлейф, що з'єднує матрицю з материнською платою і служить передавачем відеосигналу. На місце розбитою матриці, встановлюється нова матриця і кріпиться до стійок, а також верхній кришці ноутбука. Провівши ремонт матриці ноутбука, ми тестуємо ноутбук на працездатність.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика