Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Заміна дисплейного модуля в iPhone 5

  1. Що з себе являє дисплейний модуль в iPhone 5
  2. Про заміну скла в iPhone 5
  3. Чому ремонт вашого iPhone 5 варто довірити нам
  4. Що ми встановлюємо замість пошкодженого дисплея
  5. Вартість послуг по ремонту екранів iPhone:

Напевно, без роботи ми ніколи не залишимося
Напевно, без роботи ми ніколи не залишимося. Люди мають звичку бути неакуратними або навіть недбалими в поводженні з технікою. Та й прикрі випадковості ніхто не відміняв. Так, одним з найпопулярніших ремонтів для iPhone, є заміна дисплейного модуля.

UPD: З 2017 року клієнтам UiPservice доступна послуга по заміні розбитого скла в iPhone. В яких моделях iPhone можлива дана процедура, які комплектуючі використовуються, а так само про вартість заміни скла, читайте за посиланням .

Що з себе являє дисплейний модуль в iPhone 5

В iPhone 5 дисплейний модуль виготовлений за технологією in-cell. Це означає, що в ньому немає звичного нам дисплея і тачскрін як окремих деталей. Обидві ці запчастини суміщені в дисплеї особливою конструкцією. Тобто, сама LCD-матриця виконує ще й функції ємнісного тачскрін. У дисплейному модулі iPhone 5 є ще і захисне скло. Воно приклеєне до дисплея і захищає його від випадкових подряпин і не значних ударів.

Про заміну скла в iPhone 5

В основному при падінні розбивається верхнє захисне скло. Але, на жаль, його не можна замінити окремо від дисплея. Вірніше, теоретично така можливість існує, але ми вважаємо, що ви не будете задоволені результатом такого ремонту. Хоча б тому, що скло до дисплея приклеюється в заводських умовах, (в приміщенні з високим ступенем знепилювання) спеціальним клеєм і при досить специфічних умовах (температура, тиск і так далі) на спеціалізованому обладнанні.

Повторити це руками людини вкрай складно. Те, що пропонують інші сервісні центри - переклеювання скла на розбитому модулі - не витримує ніякої конкуренції в порівнянні з заміною модуля цілком. По-перше, на дисплеї залишаються сліди від інструмента, яким видаляють залишки розбитого захисного скла. По-друге, між склеєним захисним склом і дисплеєм часто присутні пил, бруд і бульбашки повітря. Ми не впевнені, що ви хотіли б ремонт подібної якості.

Тому ми замінюємо дисплейний модуль iPhone 5 в зборі. Тільки таким чином можна відновити попередній стан гаджета. Під час такого ремонту з вашого дисплея знімаються голосовий динамік, шлейф фронтальної камери з датчиком наближення, шлейф кнопки Home і переносяться на нову деталь. Після цього iPhone 5 збирається і тестується. Перевіряються робота тачскрін, фронтальної камери, датчика наближення, голосового динаміка, робота кнопки Home і загальна працездатність телефону.

Чому ремонт вашого iPhone 5 варто довірити нам

Тому що ми любимо нашу роботу. Ми зацікавлені в тому, щоб від ремонту до ремонту наші професійні знання «прокачувалися» ще більше і використовуємо їх для того, щоб вирішувати ваші проблеми. Ми чесні зі своїми клієнтами, тобто з вами, і не будемо розповідати вам казки про «оригінальні» запчастини.

Якщо ми знайдемо несправність у вашому телефоні, ми вам розповімо про це, хоч би якою гіркою ця правда не була. Одним словом ми любимо свою роботу, любимо пристрої, які чиним, з повагою ставимося до наших клієнтів.

Що ми встановлюємо замість пошкодженого дисплея

Що ми встановлюємо замість пошкодженого дисплея

Вартість послуг по ремонту екранів iPhone:

Ми встановлюємо або оригінальні деталі, (про «оригіналі» можна говорити, коли є донор, з якого можна зняти дисплейний модуль) або якісні копії. Від якості деталі і від професіоналізму майстра залежить те, як буде працювати відремонтований iPhone 5. Наприклад, на дисплейних збірках низької якості погано працюють або не працюю зовсім датчики наближення. Це загрожує тим, що дисплей вашого iPhone 5 Не буде вимикаються під час розмови. Через це ви можете випадково натиснути на кнопки.

На деталях, які ми встановлюємо під час заміни дисплейного модуля в iPhone 5, таких проблем не спостерігається. Ми зацікавлені в тому, щоб після ремонту ви залишилися задоволені якістю наданих послуг, а відремонтований iPhone 5 прослужив вам ще довго. Якщо у вас залишилися питання після прочитання цієї статті напишіть або зателефонуйте нам, ми з готовністю на них відповімо.

Детальніше про заміну дисплейного модуля iPhone в UiPservice ви можете дізнатися у менеджерів компанії. За додатковою інформацією зателефонуйте за вказаними телефонами або напишіть нам в Facebook Messenger.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика