Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Заміна дисплея на iPhone 5 / 5s / 5c / SE / 6/6 Plus / 6s / 6s Plus / 7/7 Plus / 8/8 Plus / X / Xs / Xs Max, iPad і Macbook

 1. Заміна дисплейного модуля на iPhone 5 / 5s / 5c / SE (ціна і терміни)
 2. Заміна дисплейного модуля на iPhone 6 і iPhone 6 Plus
 3. Заміна дисплейного модуля на iPhone 6 Plus (ціна і терміни)
 4. Заміна дисплейного модуля на iPhone 6s і iPhone 6s Plus
 5. Заміна дисплейного модуля на iPhone 6s Plus (ціна і терміни)
 6. Заміна дисплейного модуля на iPhone 7 і iPhone 7 Plus
 7. Заміна дисплейного модуля на iPhone 7 Plus (ціна і терміни)
 8. Заміна дисплейного модуля на iPhone 8 і iPhone 8 Plus
 9. Заміна дисплейного модуля на iPhone 8 Plus (ціна і терміни)
 10. Заміна дисплейного модуля на iPhone X (ціна і терміни)
 11. Заміна дисплейного модуля на iPhone Xr (ціна і терміни)
 12. Заміна дисплейного модуля на iPhone Xs і iPhone Xs Max (ціна і терміни)
 13. Ремонт, установка, заміна дисплея, заміна екрану iPhone 3g, iPhone 3gs, iPhone 4, iPhone 4S / 5 / 5s...

В основному після механічного впливу на скло або дисплей Вашого iPhone 3G / 3GS / 4 / 4S / 5 / 5s / 5c / 6/6 Plus, iPad 2/3/4 / Air / Air 2, iPad mini with Retina / 3 розколюється саме скло або виходить з ладу дисплей. Дисплей або тачскрін може і сам вийти з ладу, але це дуже рідкісні випадки або після неякісної заміни деталі. Заміна скла на iPhone і на iPad досить трудомісткий процес, особливо це стосується при заміні скла на iPad 2/3/4, iPad mini, так як верхнє скло приклеєне до рамки самого планшета. Скло на iPhone, також як і на iPad є різної якості, наявність Ви можете уточнити у менеджерів зателефонувавши по телефону. Якщо Вам потрібно замінити переднє скло, дисплей або все разом (скло і дисплей) на Вашому iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 / 5s / 5c, iPhone 6/6 Plus, iPhone 6s / 6s Plus, iPhone 7/7 Plus, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Pro, iPad mini 2,3 ми з радістю можемо допомогти Вам. Як проходить процес заміни скла в нашому Сервісному Центрі iXpert можна ознайомитися на нашій сторінці - Заміна скла на iPhone .

Заміна дисплейного модуля на iPhone 5 / 5s / 5c / SE (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone 5 / 5s / 5c / SE (ціна і терміни)

iPhone 5 був випущений в 2012 році, його послідовники iPhone 5c і iPhone 5s - в 2013 році одночасно, але не дивлячись на це дисплеї відрізняються один від одного, за винятком iPhone SE, який був представлений в 2016 році і дисплейний модуль на нього встановлюється такий же як на iPhone 5s. Принцип заміни на кожен з цих гаджетів однаковий, видаляється неробочий дисплей і встановлюється новий. З проведеними роботами нашого сервісного центру Ви можете ознайомитися в нашому інстаграм-акаунті -.

Заміна дисплейного модуля на iPhone 6 і iPhone 6 Plus

Заміна дисплейного модуля на iPhone 6 (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone 6 (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone 6 Plus (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone 6 Plus (ціна і терміни)

Починаючи з вересня 2014 року смартфони Apple збільшилися в розмірах - iPhone 6 і iPhone 6 Plus отримали дисплеї з діагоналлю 4.7 і 5.5 дюймів відповідно, що і позначилося на достатній вплив різних механічних пошкоджень. Дисплеї для iPhone 6 і iPhone 6 Plus, як і на інші моделі айфонів бувають різних якостей, для вибору Ви можете проконсультуватися з нашим менеджером в нашому СЦ. З проведеними роботами нашого сервісного центру Ви можете ознайомитися в нашому інстаграм-акаунті -. Також, якщо у Вас виникли питання дзвоніть по нижче наведеним телефонами або звертайтеся в Viber, Whatsapp або в директ Instagram.

Заміна дисплейного модуля на iPhone 6s і iPhone 6s Plus

Заміна дисплейного модуля на iPhone 6s (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone 6s (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone 6s Plus (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone 6s Plus (ціна і терміни)

Функціональні модуля для iPhone 6s і iPhone 6s Plus, на відміну від своїх попередників iPhone 6 і iPhone 6 Plus вже доповнені сенсорною технологією 3d-Touch. Проведення робіт по заміні дисплея на iPhone 6s і iPhone 6s Plus такі ж як при заміні будь-якого дисплейного модуля на iPhone. З проведеними роботами нашого сервісного центру Ви можете ознайомитися в нашому інстаграм-акаунті -.

Заміна дисплейного модуля на iPhone 7 і iPhone 7 Plus

Заміна дисплейного модуля на iPhone 7 (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone 7 (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone 7 Plus (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone 7 Plus (ціна і терміни)

iPhone 7 і iPhone 7 Plus мають підвищену захищеністю від механічних пошкоджень і впливів, а також від попадання вологи, але виходь з ладу дисплейного модуля також можливий. Заміна дисплейного модуля відбувається так само як і на інших смартфонах Apple. З проведеними роботами нашого сервісного центру Ви можете ознайомитися в нашому інстаграм-акаунті -. Також, якщо у Вас виникли питання дзвоніть по нижче наведеним телефонами або звертайтеся в Viber, Whatsapp або в директ Instagram.

Заміна дисплейного модуля на iPhone 8 і iPhone 8 Plus

Заміна дисплейного модуля на iPhone 8 (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone 8 (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone 8 Plus (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone 8 Plus (ціна і терміни)

Дисплейний модуль для iPhone 8 і iPhone 8 Plus складається точно також як і на попередніх версіях смартфонів Apple. Apple постаралася зробити сам по собі телефон більш захищеними від попадання, але в той же час стійкість від механічного впливу залишилася на тому ж рівні. Якщо у Вас пошкодився дисплейний модуль на iPhone 8 / iPhone 8 Plus, то майстри нашого Сервісного Центру зможуть Вам допомогти. Для ознайомлення з схожим видом роботи Ви можете переглянути наш Instagram-аккаунт -. Також, якщо у Вас виникли питання дзвоніть по нижче наведеним телефонами або звертайтеся в Viber, Whatsapp або в директ Instagram.

Заміна дисплейного модуля на iPhone X (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone X (ціна і терміни)

iPhone X є абсолютно «іншим» гаджетом на відміну від своїх попередників. iPhone X дисплейний модуль містить в собі OLED-матрицю, яка також збільшує собівартість самої запчастини. Ознайомитися з аналогічними, проведеними роботами наших майстрів можна на нашій Instagram-сторінці -. Також, якщо у Вас виникли питання дзвоніть по нижче наведеним телефонами або звертайтеся в Viber, Whatsapp або в директ Instagram.

Заміна дисплейного модуля на iPhone Xr (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone Xr (ціна і терміни)

У нашому сервісному центрі Ви зможете замінити дисплейний модуль на iPhone Xr з гарантією і в найкоротші терміни. Також, якщо у Вас виникли питання дзвоніть по нижче наведеним телефонами або звертайтеся в Viber, Whatsapp або в директ Instagram.

Заміна дисплейного модуля на iPhone Xs і iPhone Xs Max (ціна і терміни)

Заміна дисплейного модуля на iPhone Xs і iPhone Xs Max (ціна і терміни)

iPhone Xs і iPhone Xs Max зарекомендували себе як надійні гаджети, але при падінні або фізичному впливі на телефон можливі прояві різних артефактів на дисплеї. Наш Сервісний Центр надає послугу по заміні дисплейного модуля на iPhone Xs і iPhone Xs Max в найкоротші терміни. Ознайомитися з аналогічними, проведеними роботами наших майстрів можна на нашій Instagram-сторінці -.

Також на даний вид робіт надається гарантія.

Карта проїзду


Графік роботи:
Понеділок - субота з 10:00 до 20:00
Неділя - з 11:00 до 17:00

Ремонт, установка, заміна дисплея, заміна екрану iPhone 3g, iPhone 3gs, iPhone 4, iPhone 4S / 5 / 5s / 5c / 6/6 Plus / 6s / 6s Plus / 7/7 PLus, iPad, iPad 2 / New / 4 / Air / Air 2, Харків

вулиця Сумська 82

Харків

UA

Phone: (093) 941-77-11

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика