Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Заміна контролера харчування iPhone

 1. Післягарантійна заміна контролера харчування на айфоне
 2. Чому потрібно ремонт контролера харчування на iPhone
 3. Заміна мікросхеми харчування
 • Ремонт за 15-30 хвилин від 990 р.
 • Виїзний ремонт в Москві і МО
 • 144 сервісних центру
 • Заміна контролера харчування у iPhone будь-якої моделі - процедура складна і серйозна по своєму виконанню. Якщо ви вирішили провести дану процедуру в найближчій недорогий, але багатообіцяючою "майстерні одного дня", то краще відразу відкиньте від себе ці думки. Контролер харчування - блок з мікросхемами, який відповідає за все харчування телефону і за наявність напруги в його елементах. Його ремонт вимагає тривалого часу.

  Для замовлення послуги необхідно вибрати цікаву для Вас проблему у верхній частині сторінки. Далі просто підберіть для себе зручний за ціною і місцем розташування сервісний центр і зателефонуйте для уточнення наявності запчастин.

  Для проведення ремонту, майстер, за допомогою спеціального фена, розігріває контролер на материнській платі, тим самим відпоювали його, обробляє поверхню і припаює нову запчастину. Головне в цій справі точність і акуратність. Довірити таку процедуру не професіонали рівносильно викидання грошей на вітер, спочатку ви витратите на ремонт, а потім на покупку нового телефону.

  Післягарантійна заміна контролера харчування на айфоне

  Необхідність заміни контролера харчування на iPhone 4, 4s, 5, 5c, 5s, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus , 8, 8 Plus, X зростає, якщо при використанні ви упустили смартфон, або вдарили його, або помітили різкий перепад напруги при його зарядці, а також при випадковому попаданні вологи всередину пристрою. Не варто нагадувати, що несправність контролера харчування виводить зі стану повністю весь телефон. Ми рекомендуємо не затримувати з ремонтом, а в саме швидке час звернутися за допомогою в спеціалізовані центри.

  Ми рекомендуємо не затримувати з ремонтом, а в саме швидке час звернутися за допомогою в спеціалізовані центри

  Чому потрібно ремонт контролера харчування на iPhone

  Ремонт контролера харчування вам буде потрібно, якщо ви помітили, що ваш смартфон:

  • погано тримає заряд;
  • не завантажується до кінця, завантаження зупиняється на появу яблука;
  • самостійно перезавантажується;
  • при підключенні до зарядного пристрою показує, що струм йде, а заряд не поповнюється.

  Проте, для більш точного визначення причини поломки вам необхідно скористатися послугами професійної діагностики в спеціалізованих сервісних центрах. Після якої майстер оголосить точний діагноз і проведе ремонт з використанням якісних комплектуючих, на які буде оформлена гарантія.

  Після якої майстер оголосить точний діагноз і проведе ремонт з використанням якісних комплектуючих, на які буде оформлена гарантія

  Заміна мікросхеми харчування

  Заміна мікросхеми харчування на айфоне безумовно потрібно, якщо він перестав реагувати будь-яким чином на зарядку, зовсім не включається або працює лише від кабелю. У цьому випадку буде потрібно заміна всіх нефункціонуючих елементів плати. Крім того, Вас неодмінно повинен насторожити той факт, що апарат сильно нагрівається, перебуваючи на зарядці, швидко розряджається і нова батарея нічого виправила поточний стан справ.

  Часто до цього призводить використання «китайської» зарядки (вони позбавлені захисту від перепадів напруги), через коротке замикання (схема в результаті цього просто згоряє), що почалася корозії або удару, що призвів до відколу частини контролера.

  відповіді експертів

  Наші фахівці відповідають на часті питання клієнтів

  Як уберегти Трістар і від чого ламається контролер харчування?

  Багато користувачів iPhone помічають швидкий розряд акумулятора, причому несправність може супроводжуватися спонтанними перезавантаженнями або вимиканням телефону під час зарядки. Найбільш часто причина поломки полягає в контролері зарядки Tristar / U2. Дана мікросхема встановлюється на пристроях, починаючи з 5-ої моделі.

  На основі нашого досвіду, можемо виділити наступні категорії ушкоджень, наслідком яких є вихід з ладу мікросхеми Tristar:

  1. Механічні пошкодження;
  2. Пошкодження через попадання вологи в пристрій;
  3. Пошкодження електрикою.

  Перший тип є найпоширенішим. У більшості випадків пошкодження виникають після падіння пристрою, через що вихід з ладу контролера харчування, цілком очікуємо.

  Попадання в пристрій вологи, мабуть, найстрашніший і непередбачуваний вид ушкоджень. Але, якщо все ж таке сталося, рекомендуємо відразу вимкнути пристрій і як можна швидше звернутися в сервісний центр.

  Останній вид ушкоджень безпосередньо пов'язаний з використанням неоригінальних зарядних пристроїв. Аналоги адаптерів харчування і кабелів Lightning не завжди здатні безпечно заряджати пристрій, так як вони не володіють більшою частиною ступенів захисту, які присутні в оригінальних зарядках. Подібну поломку можна також отримати при повороті ключа запалювання автомобіля, якщо iPhone в цей час буде підключений до прикурювача, а також з-за звичайного стрибка напруги в мережі.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика