Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Заміна акумуляторної батареї на iPhone в Казані

 1. Як відбувається ремонт Home на iPhone?
 2. Що робити далі?

Ціна заміни акумуляторної батареї на айфоне:

Щоб швидко дізнатися вартість ремонту -
зателефонуйте +79393936679 (Олег)

Всім привіт! На зв'язку Олег і Тимур, фахівці комп'ютерного центру «116Gb». Ми здійснюємо заміну акумуляторної батареї на iPhone в Казані швидко і недорого. Наш сервісний центр знаходиться в ТЦ «Алтин» на 2 поверсі ( як нас знайти? )

Заміна акумуляторної батареї на iPhone - часта біда серед айфонів ... звичайно, не така як заміна екрану , Але все ж ... Ніякі маніпуляції, крім заміни на нову батарею не пройде. Хірургічний процес швидкий - всього близько 30 хвилин.

Китайське попередження: Акумулятори - НОВІ. Чи не оригінал, це 100% копія. Немає такого дерева в природі, на якому б росли нові оригінальні запчастини. Оригінальна батарея може бути тільки б \ у. Наприклад, батарея на iPhonee 5 буде вже min 2 роки в Юзан. Тому вихід - встановити 100% копію, і не переплачувати за «сміття».

Причини поломки акумулятора:

 1. Попадання вологи - часта причина вильоту в космос батарейки на айфоне, так як гаджет немов вередлива кішка - воду терпіти не може.
 2. Механічне пошкодження - якщо айфон часто є ділянкою польотів в силу криворукості його господарів, то виправити його можуть або в сервісній центрі (тобто у нас), або в центрі випрямлення верхніх кінцівок (власне, підійде найближчий паркан).
 3. Неправильна експлуатація - не можна залишати заряджатися айфон (та й інші телефони) на всю ніч. Це псує батарею. Також не рекомендуємо користуватися не оригінальними зарядками, особливо автозаряднікамі.
 4. Знос часом - час не лікує. Якщо батареї перестала виконувати свою безпосередню функцію, ми знаємо рішення ... - розстріляти ... ой, тобто замінити на нову! :)

Як зрозуміти що потрібно міняти батарею?

 1. Не заряджається, або заряджається довго;
 2. Акумулятор швидко розряджається, не вистачає навіть на пів дня;
 3. Акумулятор здувся (набряк). При сильному набряканні можуть пошкодитися інші модулі;
 4. Четвертий пункт ... він просто повинен бути :)

Ми не рекомендуємо вам користуватися не оригінальними зарядками і залишати iPhone на зарядці на ніч. Це псує властивості батареї.

Як відбувається ремонт Home на iPhone?

 1. Ми приймаємо ваш телефон для діагностики;
 2. Після цього називаємо вам остаточну вартість ремонту і терміни;
 3. Ви підтверджуєте свою згоду;
 4. Далі ми робимо заміну акумуляторної батареї на iPhone 3, 4 S, 5 C / S, 6 plus, 7 за технологією виробника;
 5. Перевіряємо працездатність, виписуємо гарантію, даємо чек;
 6. Ви оплачуєте вартість ремонту;

Гарантія на заміну батареї

Ми надаємо обов'язкову гарантію як на послугу із заміни батареї на айфон, так і на всі запчастини. Варто зазначити, що ми працюємо з комплектуючими не нижче ААА-класу, значить відремонтований телефон буде служити вам довго.

Хто робить ремонт?

Олег Олег. Чорний пояс по ремонту стільникових, планшетів, ноутбуків і комп'ютерів. Для нього не існує нерозв'язних задач. Все робить швидко і акуратно. Своїм бро робить знижки (пароль 116Gb ... якщо що).

Тимур Тимур. Вузькопрофільний спец по стільникових і планшетів. Воскресить будь гаджет після утоплення або падіння. Не любить багато базікати, любить багато працювати. Сенсей багатьох ремонтників в Казані.

Що робити далі?

 1. Зателефонувати нам +79393936679;
 2. Написати нам лист ;
 3. Повернутися на сторінку ремонт iPhone ;
 4. повернутися на головну ;

Як відбувається ремонт Home на iPhone?
Що робити далі?
К нас знайти?
Як зрозуміти що потрібно міняти батарею?
Як відбувається ремонт Home на iPhone?
Хто робить ремонт?
Що робити далі?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика