Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Заміна акумулятора iPhone 6s Plus, 6 плюс

  1. Зламалася батарея на айфоне? Ми допоможемо!
  2. Адреси сервісних центрів Apple
  3. Що таке заміна батареї?
  4. Не робіть ремонт самостійно!
  5. Зверніться до професіоналів!

Шукайте надійний сервісний центр Apple

Шукайте надійний сервісний центр Apple?

90 днів
гарантія на ремонт Безкоштовна діагностика
пристрою Ціна ремонту
не зміниться

мережа сервісів
поруч з метро Ремонт при клієнті
за 25 хвилин 100% якісні,
нові деталі

Зламалася батарея на айфоне? Ми допоможемо!

Не всі знають, що термін роботи батареї айфон 6 plus або 6s плюс обмежений двома роками. Середня кількість циклів зарядки складає близько 500 разів, після чого починають з'являтися перші ознаки несправності батареї: швидко розряджається акумулятор, телефон вимикається при надходженні дзвінків, смартфон включається тільки при підключенні до зарядного пристрою, перезавантажується, не реагує роз'єм контролера харчування і "батарея роздувається".

Адреси сервісних центрів Apple

вартість ремонту

При наявності цих ознак майже завжди потрібна заміна батарейки. Інженери InApple мають досвід роботи близько 9 років і ні разу стикалися з проблемою несправності батареї айфон. У нашому сервісі Ви можете дізнатися ціни на заміну акумулятора на iPhone 6s plus. Ми легко полагодимо Ваш улюблений гаджет!

Що таке заміна батареї?

Заміна акумулятора iPhone 6 plus має на увазі від'єднання дисплейного модуля пристрою від його нижньої частини, тому що верхня закріплена спеціальними шлейфами, що не підлягають відключенню.

Спершу інженер вимикає пристрій і відкручує гвинти, потім від'єднує нижній кут передньої панелі від корпусу айфон 6 плюс або 6с +. Після за допомогою пластикового інструменту - "відкривача" відводить корпус від дисплейного модуля під прямим кутом. Конструкція кріплень модуля є дуже крихкою і вимагає граничної уваги з боку фахівця.

Всі шлейфи підлягають акуратному від'єднання. Далі інженеру необхідно витягти стару батарею, поміняти на нову і зібрати телефон в зворотному порядку.

Не робіть ремонт самостійно!

Як правило, при наявності будь-якої несправності, користувач відразу ж намагається зробити ремонт самостійно. Замінити акумулятор досить не просто. Відсутність спеціальних інструментів або сильне натискання при від'єднанні дисплея призводять до додаткової поломки і ще великих фінансових витрат на ремонт. Також не варто забувати, що в момент розтину свого айфон Ви втрачаєте гарантію на пристрій.

До того ж, за швидкою розрядкою батареї, можуть бути більш важкі проблеми, пов'язані з окисленням контактів і іншими невидимими дефектами. Тому так необхідно провести попередню експрес-діагностику, щоб переконатися, що заміна акумулятора допоможе. Приймаючи рішення зробити ремонт своїми силами, Ви повинні врахувати всі можливі ризики.

Якщо Ви спробували полагодити свій гаджет і після самостійної лагодження iPhone 6 s plus або будь-який інший моделі випадково розбили скло? Дізнайтеся докладніше скільки коштує заміна скла на айфоне 6s плюс на нашому сайті.

Зверніться до професіоналів!

Чи не перевантажуйте себе зайвими турботами по самостійному ремонту гаджета. InApple візьме всі проблеми на себе! Ми виконаємо роботи швидко і якісно. У нашому сервісі тільки чесні ціни - вартість вже включає матеріали і роботу майстра. Після ремонту ми даємо офіційну гарантію на новий пристрій. Скориставшись послугами InApple, Ви, безсумнівно, залишитеся задоволені. Наші сервіси знаходяться не далеко від метро Москви. Приїжджайте до нас в сервіс!

Зламалася батарея на айфоне?
Шукайте надійний сервісний центр Apple?
Що таке заміна батареї?
Якщо Ви спробували полагодити свій гаджет і після самостійної лагодження iPhone 6 s plus або будь-який інший моделі випадково розбили скло?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика