Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Заміна акумулятора Sony Xperia

Смартфони нового покоління по конструкції діляться на два види: зі знімним акумулятором або АКБ, і поставляються в нерозбірному корпусі без доступу користувача до батареї. І в тому, і в іншому випадку акумулятор розташований під задньою панеллю корпусу телефону для додаткового захисту від пошкоджень. Зустрічаються моделі, в яких задня кришка, за якою розташована батарея, знімається, але сам акумулятор зняти без досвіду і необхідних інструментів практично неможливо. Смартфони нового покоління по конструкції діляться на два види: зі знімним акумулятором або АКБ, і поставляються в нерозбірному корпусі без доступу користувача до батареї

Процес заміни АКБ на смартфоні Соні

Сучасні акумулятори для смартфонів випускають двох видів: літій-іонні (Li-ion) і літій-полімерні (Li-Pol); другі є вдосконаленою версією Li-ion і можуть мати різну геометричну форму, тому використовуються в ультратонких смартфонах, а заміна таких акумуляторів можлива тільки фахівцями при повному розборі корпусу.
На найбільш популярних смартфонах, які на сьогодні потребують заміни акумулятора: Xperia Z, Xperia Z1, Xperia Z1 Compact, Sony Xperia Z3, і інших, встановлені літій-іонні батареї. Вони мають стандартний вигляд і при необхідності замінити акумулятор потрібно враховувати тільки передбачену Sony можливість самостійно зняти АКБ.
Заряджаються всі акумулятори через провід: або при підключенні до комп'ютера через USB, або безпосередньо через розетку (тоді процес заряду йде швидше). Якщо виникли проблеми з зарядом вашого смартфона не завжди буде очевидна проблема - потрібно чи заміна акумулятора, або ж варто звернути увагу на USB-роз'єм, тому, якщо у вас неразборная модель Соні, то краще пройти діагностику, яка в багатьох сервісах в Москві здійснюється безкоштовно , наприклад, в MOBILA MASTER .

Установка робочої батареї Sony Xperia

Визначити, що ваш телефон вимагає ремонту акумулятора можна за кількома ознаками, що стали найчастішими причинами звернення до нас:
1. Батарея втрачає ємність, заряду не вистачає на тривале використання, як після покупки. Наприклад, якщо для Xperia Z, Z1 заявлений час роботи становить 11-14 годин в режимі розмови, а телефон встигає сісти за все за два-три години не надто активного користування, то дійсно потрібно звернутися за ремонтом.
2. Некоректно відображається рівень зарядки - це досить часта помилка, коли пристрій показує, що повністю заряджена, після чого раптово відключається.
3. Апарат працює тільки при підключенні до мережі.
4. Мимовільно вимикається під час дзвінків або ж зовсім не включається, навіть після тривалої зарядки.

Причинами будь-який з неполадок може стати як простий знос згодом (втрата ємності є нормальною для пристроїв всіх виробників), так і механічні пошкодження, попадання в корпус, герметичність якого порушена, води, а іноді спроба використання більш дешевих аналогів акумуляторних батарей замість оригінальних (для пристроїв із знімними АКБ). Пам'ятайте, правильно діагностована несправність дозволить уникнути повторних проблем з акумулятором на будь-яких моделях Sony Xperia.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика