Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Заміна акумулятора ноутбука

 1. Акумулятори для ноутбуків в Тюмені Якщо батарея ноутбука вийшла з ладу або перестала нормально працювати,...
 2. Купити батарею для ноутбука в Тюмені, для ноутбуків будь-яких виробників. Купити акумуляторну батарею...

Акумулятори для ноутбуків в Тюмені

Якщо батарея ноутбука вийшла з ладу або перестала нормально працювати, ноутбук позбавляється свого головного переваги - можливості автономної роботи. У тому випадку, коли батарея втратила ємність, її найчастіше доводиться замінювати.

Акумуляторна батарея ноутбука - це одна з найбільш швидко зношуються деталей. Уже через два роки після покупки багато користувачів зауважують, що зарядка акумулятора ноутбука стала займати набагато більше часу, а автономна робота значно скоротилася. Ремонт акумулятора ноутбука недоцільний, і правильний вихід - купити нову батарею для ноутбука в Тюмені.

Ми продаємо нові акумуляторні батареї для ноутбуків в Тюмені з доставкою до клієнта.

Просто повідомте нам модель ноутбука, а ми самі підберемо вам сумісну з вашим апаратом нову батарею і привеземо до вас. Перевірка батареї відбувається прямо на ваших очах, оплату за акумулятор ви робите після установки батареї на ваш ноутбук і перевірки працездатності.

Купити батарею для ноутбука в Тюмені, для ноутбуків будь-яких виробників. Купити акумуляторну батарею для ноутбука з заміною та доставкою по місту.

 • Батарея для ноутбука Asus
 • Батарея для ноутбука HP
 • Акумулятор для ноутбука Acer, eMachines і Packard Bell
 • Акумулятор для ноутбука Samsung
 • Акумулятор для ноутбука Toshiba
 • Акумулятор для ноутбука Lenovo
 • Акумулятор для ноутбука Sony VAIO

Ознаки того, що акумулятора вже нічим не можна допомогти

Заміна батареї - крайній крок, досить витратний і відповідальний. Але інших варіантів немає, якщо ви виявили у свого акумулятора один з таких ознак:

 • Батарея заряджена на 100%, а ноутбук може «протягнути» без підживлення від мережі не більше 30 хвилин. Найчастіше це говорить про фізичний знос акумулятора. Термін служби сучасних літій-іонних пристроїв розраховані на 2500-3000 циклів (повних зарядів-розрядів батареї). Час самостійної роботи ноутбука зменшується пропорційно використаним циклам.
 • Акумулятор змінив форму: подплавит або здувся. Це сигнал до негайної заміни деталі. Ризик ураження електричним струмом, вибух і поломка ноутбука .
 • Тестування спеціальними програмами показує, що батарея вичерпала свій ресурс, а проведена калібрування не усуває проблему.

Після покупки Акумулятора потрібно виконати калібрування. Просто замініть акумулятор до 100%, а потім розрядите його!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика