Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Yota lte мобільний wifi роутер

  1. Можливості LTE- роутера Yota Мобільний інтернет, приблизно в 2011-2012 році, почав свій поступовий...
  2. Налаштування
  3. Переваги і недоліки «4G» роутера
  4. мінуси:
  5. плюси:

Можливості LTE- роутера Yota

Мобільний інтернет, приблизно в 2011-2012 році, почав свій поступовий перехід до нових стандартів. «Старим» зараз вважається «3G» (CDMA, UMTS). Один з найбільш прогресивних стандартів цифрового зв'язку - це 3GP LTE, або ж, просто - LTE, що забезпечує зв'язок до 326,4 Мбіт в секунду. Формально, стандарт не відноситься до «4G», однак, 1 гігабіт / с в прийомі і 178 Мбіт / с на віддачу - навіть за сьогоднішніми мірками, відмінно ... Проблема в тому, що постачальники послуг (провайдери), не завжди можуть домовитися про єдину версії стандарту бездротового Інтернет сімейства «pre 4» (до яких відноситься і LTE). Провайдер Yota (той, хто поширив зону покриття, скажімо так, не на всі регіони), в попередньому році ініціював перехід з уже «набридлого» Wi-Max-а на LTE. Пропонований Yota мобільний роутер стандарту LTE - називається Yota Quanta.

Пропонований Yota мобільний роутер стандарту LTE - називається Yota Quanta

LTE- роутер Yota

Отже, зустрічайте: Quanta-роутер, в теорії може все те ж саме, що і попередники. Тільки - швидше. Попередній, з Wi-Max - називається Many (не плутайте з Money), ще більш ранній - Egg (Яйце). Розглянемо можливості найбільш «пізнього» роутера, порівнявши з попередніми.

Основні можливості Quanta: організація Wi-Fi мережі (створення точки доступу), підключення до Інтернет по LTE (до провайдера Yota), а використовуючи вбудований USB-порт, в Інтернет можна вийти з будь-якого комп'ютера (без мережевих карт Wi-Fi).

вивчаємо характеристики

Схема підключення

Відразу ж, намагаємося досліджувати можливості «точки доступу» в стандарті Wi-Fi. Було сказано, що бездротову мережу з даними роутером, можна «зробити» для 5-ти пристроїв - максимум. Реально ж, в 802.11 g стандарті (більшістю пристроїв і підтримуваному), через бездротову локальну мережу може працювати до 6-ти пристроїв одночасно (що - перевірено, і вважається фактом).

Інша справа - дізнатися, в якому стандарті ця точка працює, 802.11 g або n? Про стандарт «n» нічого в керівництві не сказано, ми спочатку вважали, що даний роутер - «не кращий за інших» (і працює в 802.11 g, до 54 Мегабіт / c). Потім, за відомостями конференцій, виявилося: ноутбуки від Apple з'єднуються з Quanta по 802.11 n (реальна швидкість обміну - 73 мегабіта / с)! Значить, констатуємо факт - роутер Yota Quanta створює локальну мережу n-стандарту. Інша справа, чи всі пристрої (мають в собі теоретично 802.11 n), зможуть працювати в цій мережі з тією ж швидкістю, що і Apple ...

З мережею wi-fi - все зрозуміло. Швидкість - прийнятна (в тому числі і для «відео» в DVD-якості). А ось, на скільки швидко буде працювати канал LTE (з'єднує роутер з провайдером)? Пам'ятайте - за стандартом, максимальна швидкість заявлена ​​«до 370 з чимось там» Мегабит.

Насправді, тут все - в прямій залежності від провайдера. Тобто, сам роутер - працює, з'єднання встановлюється, а реальна швидкість - залежить від вибору: тарифу, провайдера, ну і т.д. На «Йоті», наприклад, зараз це - 20 Мбіт в секунду. А от у іншого провайдера, з такою технологією, значення швидкості - перевершило ці 20 в 2 рази ... Коли заявляється швидкість, значення, що приводиться в цифрах, є «верхнім», максимально можливим. Повторюємо, тут все залежить від постачальника Інтернет (наприклад, як організована мережу і т.д.).

Налаштування

Комплектація

При першому підключенні, не обов'язково з'єднувати пристрій з комп'ютером за допомогою кабелю USB. Якщо в комп'ютері є wi-fi карта (стандарту b або g), можна відразу зайти в web-інтерфейс.

Примітка: не забудьте встановити акумулятор, що йде в комплекті (всередині коробки). під кришкою роутера , Ви виявите MAC-адресу пристрою, який запишіть.

під кришкою   роутера   , Ви виявите MAC-адресу пристрою, який запишіть

Вигляд ззаду без кришки

Кнопка Power (Включення), розташована на лівій грані (при включенні, кнопку потрібно утримувати 5 секунд).

Значення за замовчуванням:

  1. Ім'я мережі wi-fi: YOTARouterNNNNN, де NNNNN - останні 5 цифр MAC-адреси точки wi-fi (який вказаний під батареєю).
  2. Пароль мережі wi-fi: 12345678.
  3. IP-адреса web-інтерфейсу: 10.0.0.1.
  4. Логін і пароль web-інтерфейсу: admin і admin.

Аторізація

Налаштовувати wifi роутер yota, ви можете через web-інтерфейс (10.0.0.1). Вказавши ім'я і пароль користувача (admin) - відразу заходимо на першу вкладку:

веб інтерфейс

Чи не хочете весь час використовувати ім'я мережі YOTARouterXXXXX? Тоді, «завітайте» на третю вкладку:

Налаштування вай-фай

Крім як «ім'я локальної мережі» (SSID), міняти тут особливо - нічого. До речі, ім'я мережі можна «приховати» (виставивши галочку «Виключений»). Необхідно запам'ятати налаштування кнопочкой «Зберегти», а вступлять в силу вони - після перезавантаження (або - виключення-включення) основного пристрою ( роутера ).

Інші вкладки - відповідають за наступне. «Основні настройки» (перша вкладка) - дозволить включати-відключати LTE. Можливості вкладки «Управління» - зміна логіна-пароля до web-інтерфейсу, або - повернення до заводських налаштувань:

Можливості вкладки «Управління» - зміна логіна-пароля до web-інтерфейсу, або - повернення до заводських налаштувань:

Локальний доступ до роутера

Основні параметри, зведені тут на вкладку «Налаштування»:

Налаштування мережі

Сюди ви заходите, щоб змінити IP-адресу локальної мережі (web-інтерфейсу). Інші закладки - «Конфігурація LTE», «LTE SIM» - це параметри з'єднання з вашим провайдером по LTE. Ну а «Управління режимами електроживлення» - установка часу до відключення (в хвилинах) при відсутності активності в локальній мережі.

Переваги і недоліки «4G» роутера

Наданий користувачеві мережі Yota LTE роутер - несе в собі необхідний функціонал для організації локальної мережі wi-fi, з'єднання з провайдером (Yota). Решта «нюанси» пристрою - відносяться як до плюсів, так і до мінусів.

мінуси:

  • - нагрів корпусу при інтенсивній (і постійної) роботі LTE-модуля при максимальному завантаженні каналу;
  • - неможливість зарядки акумулятора при високій температурі, причина якої - LTE-модуль;
  • - однієї зарядки акумулятора, досить для 4-х годин безперервної роботи (в режимі повного завантаження з'єднання по LTE).

Примітка: Тут акумулятор - досить якісний, та й ємність (більше 1400mAh) - зовсім «не дитяча». Але і такий ємності, може бути - мало. Розігрів же LTE модуля, перешкоджає зарядці в процесі роботи.

плюси:

  1. - пристрій являє собою відмінну «точку доступу» локальної мережі wi-fi (а модуль wi-fi в режимі активності, споживає дуже небагато енергії);
  2. - до плюсів відносяться: наявність знімною SIM-карти, гарна якість «web-інтерфейсу».

Загалом, вибір користувача зараз зводиться: або до «модему», або - до пропонованого тут роутера. Якщо потрібна мережа wi-fi - ви вибираєте Quanta, як сучасне рішення, що реалізує прогресивний стандарт LTE.

На закінчення, розповімо про функції клавіші WPS. Технологія WPS - це швидке підключення до локальної wi-fi-мережі без введення паролі (якщо шифрування - включено). Включити шифрування (WPA або WPA2) в роутері можна на вкладці «Wi-Fi» (блок «Безпека»), за замовчуванням, шифрування вимкнено.

Щоб «включиться» в локальну мережу, необхідно натиснути кнопку WPS на роутері і на адаптері Wi-Fi пристрої. Якщо шифрування в мережі - не встановлено, WPS - не використовується.

G або n?
А ось, на скільки швидко буде працювати канал LTE (з'єднує роутер з провайдером)?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика