Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


xpPhone - комунікатор з Windows XP і CPU AMD - ITC.ua

Китайська компанія In Technology Group (ITG) працює над незвичайним мобільним телефоном xpPhone, перші відомості про який з'явилися ще влітку цього року. Тепер, крім фотографій самого пристрою, оглядачі Gizmodo опублікували і знімки призначеного для користувача інтерфейсу.

опублікували

Апарат в першу чергу цікавий тим, що в якості операційної системи в ньому використовується Windows XP. Застосування настільної ОС в мобільному телефоні - це сміливий експеримент, і яким буде його результат, поки не відомо. Фахівці ITG розробили спеціальну графічну оболонку, яка має значно полегшити роботу з операційною системою на 4,8-дюймовому сенсорному РК-дисплеї з роздільною здатністю 800х480 пікселів. Інтерфейс пристрою побудований на базі вкладок і орієнтований на роботу пальцями, хоча при використанні рідних додатків для Windows XP без стилуса, звичайно ж, не обійтися.

В основі телефону лежать невідомий процесор AMD, який ITG називає як AMD Super Mobile CPU, 512 МБ або 1 ГБ оперативної пам'яті, SSD-накопичувач (від 8 до 64 ГБ) або HDD (від 30 до 120 ГБ). Апарат може працювати в мережах GSM і 3G. Так само в ньому є модулі Wi-Fi, Bluetooth, GPS, 1,3-мегапіксельна фотокамера, порт USB, мікрофонний вхід, 3,5-міліметровий аудіовихід і роз'єм для підключення до док-станції, через яку зображення можна буде вивести на зовнішній дисплей.

Для живлення комунікатора використовується наймана літієва батарея, ємності якої досить для 5 годин роботи пристрою в режимі розмови або 7 годин у режимі UMPC. Крім того, буде пропонуватися і розширений акумулятор, що збільшує автономність гаджета до 12 годин у режимі UMPC. Вага xpPhone зі стандартною батареєю становить 400 м Даних про вартість і дату релізу новинки поки не надходило.

Серед альтернатив такому незвичайному продукту варто виділити MIU HDPC і MID від Dell , Хоча мобільний інтернет-пристрій можна буде використовувати лише в якості Skype-телефону. Ще один цікавий гаджет - MID від Electrobit , Але жоден з перерахованих вище апаратів не використовує Windows XP в якості ОС.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика