Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Xiaomi випустила доступні Wi-Fi репитер, Bluetooth-колонку і два powerbank

Компанія Xiaomi представила кілька електронних новинок, включаючи мережеве обладнання, портативну акустику і два powerbank

Компанія Xiaomi представила кілька електронних новинок, включаючи мережеве обладнання, портативну акустику і два powerbank.

Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater 2 являє собою ретрансляція, сумісний з більшістю частотних діапазонів роутерів. Пристрій дозволяє розширити зону покриття домашньої бездротової мережі без необхідності покупки нового роутера. Новинка підтримує підключення до 16 пристроїв. В Mi Wi-Fi Repeater 2 доступні дві антени і порт USB, який служить для постачання репитера енергією. Вартість Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater 2 складе близько $ 15.

Вартість Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater 2 складе близько $ 15

Портативний динамік Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Mini виготовляється в металевому корпусі. Він підтримує стандарт Bluetooth 4.0, підтримує можливість передачі голосових дзвінків і оснащується мікрофоном для функції шумозаглушення. Вбудований акумулятор забезпечує до 4 годин автономної роботи. При цьому пристрій має масу всього 58 м Дана модель надійде в продаж за ціною $ 20.

При цьому пристрій має масу всього 58 м Дана модель надійде в продаж за ціною $ 20

Нарешті, компанія випустила новий powerbank Mi Power Bank 2, доступний у вигляді двох моделей, що відрізняються ємністю вбудованої батареї: 10000 і 20000 мАг. Модель на 10000 мАг виконана в корпусі з анодованого алюмінію і має товщину 14,1 мм. Модель на 20000 мАг є більшим рішенням. В даному випадку крім більш ємного вбудованого акумулятора пропонується додатковий порт USB, завдяки чому можна заряджати два пристрої одночасно. Обидві моделі підтримують швидку зарядку як на вході, так і на виході. Mi Power Bank 2 ємністю 10000 мАг можна буде купити за ціною $ 19, а версія на 20000 мАг оцінюється в $ 34.

джерело: androidauthority

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика