Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Xiaomi Redmi Note 4 проти Xiaomi Redmi Note 3 Pro - який фаблет краще?

 1. Зовнішній вигляд
 2. дисплеї
 3. продуктивність
 4. Робота ПО і багатозадачність
 5. автономність
 6. Камера
 7. інші особливості
 8. версії пристроїв
 9. висновки
 10. 4 причини вибрати Redmi Note 3 Pro

Xiaomi недавно випустила Redmi Note 4 - оновлення хіта бюджетного сегмента, який змінився не тільки зовні, але і внутрішньо. Однак чи стала модель привабливіше вкрай успішного Redmi Note 3 Pro? Tehnot.com розібрався в питанні, а також з'ясував, що стало краще в новинці, а де модель поступилася більш старому апарату.

Зовнішній вигляд

Бюджетні фаблет мало відрізняються, якщо оглянути їх побіжно: однакове розташування камери, спалахи і сканера відбитку пальців, ідентична конструкція лицьовій панелі, клавіші живлення та регулювання гучності встановлено однаково. Розбіжності помітні тільки при більш детальному вивченні.

Дисплей Redmi Note 4 прикритий 2,5D-склом, однак цей вигин практично повністю поглинає пластиковий кант, а Redmi Note 3 Pro хоч і отримав плоске скло, зате по всьому периметру височить поріг, який рятує скло від дрібного сміття і, отже, подряпин, коли смартфон виявляється на столі дисплеєм вниз.

Дисплей Redmi Note 4 прикритий 2,5D-склом, однак цей вигин практично повністю поглинає пластиковий кант, а Redmi Note 3 Pro хоч і отримав плоске скло, зате по всьому периметру височить поріг, який рятує скло від дрібного сміття і, отже, подряпин, коли смартфон виявляється на столі дисплеєм вниз

Відрізняються зовнішні динаміки - Note 4 отримав нову конструкцію, коли джерело виведення звуку ховається на нижній межі, в той час як Note 3 Pro все ще видає звуки через решітку на спинці. Крім того, верхня і нижня частини Redmi Note 3 Pro ховаються під пластиковими вставками, в той час як у Redmi Note 4 використовується цілісна конструкція, а захист від екранування забезпечується смужками в корпусі.

Металевий корпус Note 4 здається більш значним, а його торці, відполіровані до блиску, підвищують загальну зовнішню привабливість. Органічний вигин ближче до торців робить смартфон зручніше, але Note 3 Pro округлений по всьому периметру, через що хваткость апарат здається вище, а самі габарити в руці відчуваються не такими великими, як у Note 4.

Redmi Note 4 здається більш симпатичним, в той час як Note 3 Pro - практичний апарат. Однозначний вибір робити по зовнішності складно, але не в цьому випадку, так як новинка помітно привабливіше оці, зате в перспективі краще збережеться Note 3 Pro, що може виявитися важливіше, якщо ви плануєте використовувати смартфон більш одного року.

дисплеї

Обидва смартфони оснащені 5,5-дюймовими дисплеями з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів, проте назвати екрани однаковими не вийде. Redmi Note 3 Pro злегка порушує перенесення кольорів при критичних кутах відхилення, а більш новий апарат таким не страждає в принципі. Також помітні відмінності в точності - дідок не вміє відображати білий колір правильно, він насправді злегка сірий, що, правда, помітно тільки при лобовому порівнянні.

Насиченість кольорів у Redmi Note 4 теж вище, хоча і Redmi Note 3 Pro бляклим не назвати. Рівень максимальної яскравості у новинки трішки вище, а ось мінімум однаковий.

Рівень максимальної яскравості у новинки трішки вище, а ось мінімум однаковий

Redmi Note 4 однозначно отримав більш якісний дисплей, але це не означає, що варіант в бувалих апараті сильно гірше - різниця реально невелика, та й помітна вона тільки при детальному вивченні та безпосередньому порівнянні.

продуктивність

Xiaomi Redmi Note 3 Pro працює під управлінням 6-ядерного процесора Qualcomm Snapdragon 650, в нашому випадку це базова модифікація з 2 ГБ оперативної пам'яті. Теж базова версія Redmi Note 4 укомплектована 10-ядерним процесором MediaTek Helio X20, який в теорії повинен виявитися більш потужним. Синтетичні тести, проте, вказують на інше.

Redmi Note 4 Redmi Note 3 Pro
Redmi Note 4 Redmi Note 3 Pro
Redmi Note 4 Redmi Note 3 Pro

Практичне використання в іграх показало деяку різницю, причому не на користь Redmi Note 4 - розробники краще оптимізують гри саме під чіпсети і графічні прискорювачі цього виробника, тому користувачі отримують більш стабільну частоту кадрів. При цьому обидва смартфона однаково добре працюють в ході ігрових сесій: троттлінг НЕ наставав навіть через півгодини, та й в цілому обчислювальної потужності вистачало як у Helio X20, так і у Snapdragon 650.

Helio X20 іноді троттліт, але дана поведінка пов'язано з певними факторами: довга підвищене навантаження (кілька прогонів бенчмарков), пристойний нагрів немає від роботи пристрою (використання важкого ПО під час зарядки, довгий вплив сонячних променів) і тому подібні специфічні ситуації. Redmi Note 3 Pro в рівно тих же умовах тримався краще, та й нагрівання завжди був нижче, ніж у Note 4.

Якщо вам важливі тільки гри, не має особливого значення, який із смартфонів ви купите, вони працюють на порівнянному рівні, але оптимальніше вибрати Note 3 Pro через оптимізацію під рішення Qualcomm. Для повсякденних завдань обидва пристрої підійдуть однаково добре.

Робота ПО і багатозадачність

Redmi Note 3 Pro став справжнім хітом свого часу не тільки через балансу характеристик і ціни, а й через хорошої роботи програмного забезпечення. Апарат відмінно працює з багатозадачністю навіть у версії з 2 ГБ оперативної пам'яті: в пам'яті без проблем утримується 5-6 популярних додатків, перемикання між ними проходить швидко, ніяких відновлень з пам'яті користувач не бачить.

Redmi Note 4 показав в цьому питанні себе значно гірше - пристрій однозадачних, якщо говорити по факту. Навіть перемикання Telegram - Twitter - Telegram призводить до вивантаження останнього з пам'яті, не дивлячись на установку «Замочка», який забороняє системі звільняти пам'ять, виділену під додаток.

Навіть перемикання Telegram - Twitter - Telegram призводить до вивантаження останнього з пам'яті, не дивлячись на установку «Замочка», який забороняє системі звільняти пам'ять, виділену під додаток

Сяк-так рятує відключення режиму енергозбереження, але з ним виникає інша проблема - пристрій постійно тепле, навіть якщо його не використовувати, а розряд акумулятора зі 100% до відключення проходить за 16-20 годин, в залежності від набору встановленого ПЗ та налаштувань в них . І це при фактичній експлуатації пристрою (активного екрану) близько 1 години!

Просунуті користувачі будуть розчаровані роботою ПО в Redmi Note 4, особливо якщо до цього їм доводилося використовувати Redmi Note 3 Pro. Єдине, що в Redmi Note 4 приємнішого, так це функція пробудження екрану при постукуванні по ньому - в Note 3 Pro дана особливість не з'явилася навіть з оновленням до MIUI 8. До речі, під керуванням останньої (з Android 6.0 в основі) працюють обидва апарати .

Якщо вам некритично, що смартфон постійно перезавантажує програми (це нормально, багато користувачів взагалі не звертають на це увагу), то Redmi Note 4 порадує в повсякденній експлуатації, а також залишиться непоганим апаратом і в питанні автономності.

автономність

Redmi Note 4, як ми і говорили в огляді , Здатний працювати досить довго при не самих високих навантаженнях - 6 годин активного екрану при 35 годинах роботи в тлі. Цей показник можна досягти практично всім власникам Note 4, хто не відключає режим енергозбереження, а також не просиджує годинами в іграх.

Перевірений Redmi Note 3 Pro забезпечує приблизно на годину більше роботи екрану при тих же налаштуваннях і навантаженнях. Якщо відключити режим оптимізації пам'яті (той, через якого Note 4 не живе і добу), смартфон працює близько 4 годин активного екрану при 22-25 годинах автономності. Якщо його не використовувати, то смартфон пропрацює близько трьох діб в такому режимі.

Очевидно, Xiaomi перестаралася з настройками режиму оптимізації в новому Redmi Note 4, через що користувач отримує або сильно обмежену багатозадачність, або автономність, не залежну від фактичного використання апарату. Redmi Note 3 Pro не тільки адекватно працює з усіма оптимізаціями, а й показує відмінні результати за часом роботи серед взагалі всіх фаблет. Лідер очевидний.

Камера

Все смартфони Xiaomi не відрізняються високою якістю фотографії, що пов'язано з посереднім програмним забезпеченням. Redmi Note 3 Pro і Note 4 теж не виділяються по даному параметру:

Redmi Note 4 Redmi Note 3 Pro
Redmi Note 4 Redmi Note 3 Pro
Redmi Note 4 Redmi Note 3 Pro
Redmi Note 4 Redmi Note 3 Pro
Redmi Note 4 Redmi Note 3 Pro
Redmi Note 4 Redmi Note 3 Pro

Обидва пристрої знімають дуже схоже, Note 3 Pro виділяється трохи гіршою фокусуванням, а Note 4 часто помиляється з виміром експозиції. 16-Мп і 13-Мп камери відповідно практично не відрізняються по результату, але фотографії з Note 3 Pro займають більше місця в силу більшого дозволу.

Паритет.

інші особливості

Сканер відбитка в обох смартфонах працює однаково нормально. Датчики не найшвидші на ринку, але істотних затримок не спостерігається, та й до точності роботи претензій немає. Радіомодулі працюють теж однаково, а ось розмовний динамік трішки краще до Redmi Note 4. ІК-порт теж працює однаково.

Звук в навушниках можна порівняти за якістю, але у Redmi Note 3 Pro він трохи голосніше, а ось зовнішній динамік більше сподобався в Note 4, правда, його перевага не в гучності або чистоті предачі звуку, а розташуванні на нижній межі - контент спрямований не від користувача , а до нього, за рахунок чого чутно більше деталей.

версії пристроїв

Xiaomi Redmi Note 3 Pro представлений в двох модифікаціях: 2 ГБ ОЗУ і 16 ГБ ПЗУ або 3 ГБ ОЗУ і 32 ГБ ПЗУ, розкид цін становить від 3500-4500 за молодшу модель і від 4500 до 5500 - за старшу. Типове пропозиція в середньому ціновому сегменті, подібний розподіл часто використовують китайські бренди.

Свіжий Xiaomi Redmi Note 4 виробник представив в куди більш широкої варіації: базова модель (16 ГБ ПЗУ і 2 ГБ оперативної пам'яті) коштує від 4300 до 5600 грн, комплект 64/3 стартує від 5200 і доходить до 7000 грн, а сама просунута версія з 4 ГБ оперативної і 128 ГБ постійної пам'яті все ще доступна штучно, тому ціни на дану версію можуть досягати 10 000 грн.

Свіжий Xiaomi Redmi Note 4 виробник представив в куди більш широкої варіації: базова модель (16 ГБ ПЗУ і 2 ГБ оперативної пам'яті) коштує від 4300 до 5600 грн, комплект 64/3 стартує від 5200 і доходить до 7000 грн, а сама просунута версія з 4 ГБ оперативної і 128 ГБ постійної пам'яті все ще доступна штучно, тому ціни на дану версію можуть досягати 10 000 грн

Дідок коштує помітно дешевше, що особливо привабливо для тих користувачів, хто шукає максимальну вигоду, адже істотних недоліків у Redmi Note 3 Pro перед Redmi Note 4 немає. Але, чисто теоретично, запас міцності у більш нового смартфона буде вище, оскільки він і пізніше вийшов, і присутні більш просунуті версії, чиїх обчислювальних здібностей вистачить навіть на ті завдання, де Note 3 Pro буде пасувати (якщо виробник побори тротлінг).

висновки

Xiaomi Redmi Note 4 - це, в порівнянні з Redmi Note 3 Pro, крок і вперед, і назад одночасно. Новинка отримала більш симпатичний дизайн, якісні дисплей і окремі компоненти (той же розмовний динамік). Основним розробником сконцентрувалися на невеликому тюнінгу самого гаджета, але недогледіли ключові моменти: сюди відносяться дивний режим оптимізації витрати енергії, а також посередня робота процесора.

Якщо вам хочеться стильний апарат з великим екраном, а перелік завдань не включає гри і навантажену багатозадачність, то Redmi Note 4 виглядає більш цікавою покупкою. Практичність не така висока, як у Redmi Note 3 Pro, але зовнішній вигляд частіше має більше значення для споживача.

Практичність не така висока, як у Redmi Note 3 Pro, але зовнішній вигляд частіше має більше значення для споживача

Якщо ви чутливо ставитеся до роботи ПО, часто використовуєте кілька програм одночасно, а також боретеся за кожні 10 хвилин автономності усіма правдами і неправдами, беріть Redmi Note 3 Pro. Цей смартфон все ще чудово виглядає на тлі конкурентів як за рахунок ціни, так і загальної працездатності.

4 причини вибрати Redmi Note 3 Pro

 • краще автономність
 • практичніше корпус і ергономіка
 • процесор оптимальніше для ігор
 • нижче ціна

4 причини вибрати Redmi Note 4

 • симпатична зовнішність
 • злегка краще дисплей
 • суцільнометалевий корпус
 • більш зручне розташування зовнішнього динаміка

Однак чи стала модель привабливіше вкрай успішного Redmi Note 3 Pro?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика