Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Xiaomi Mi Band 3 c NFC чіпом - знайомство з новинкою

  1. Знакові оновлення лінійки Xiaomi в Mi Band 3
  2. Додаткові можливості Xiaomi Mi Band 3
  3. Кілька слів про управління Xiaomi Mi Band 3
  4. Samsung Gear Fit Plus: гірше або краще Сяомей Мі Бенд 3?

Фанати фітнес-трекерів Сяомей, радійте! Новий Xiaomi Mi Band 3 офіційно представлений світової громадськості. Цього разу у китайських розробників вийшов не менш цікавий девайс. Відразу з декількома важливими оновленнями, які роблять "годинник з інтелектом" на порядок краще попередників. Якими видалися нові Мі Бенд 3 і перевершили вони Gear Fit Plus від Самсунг - читайте в нашому огляді. Фанати фітнес-трекерів Сяомей, радійте

Знакові оновлення лінійки Xiaomi в Mi Band 3

Нові Xiaomi Mi Band 3 отримали:

  • Модуль для безконтактних платежів NFC, що дозволяє проводити валютні операції онлайн через систему Mi Pay.

  • Браслет Сяомей Мі Бенд 3 обзавівся повноцінним модулем GPS. Датчик може запам'ятовувати подоланий користувачем маршрут і при необхідності відображає його на телефоні. Що стосується автоматичного вимірювача серцебиття, то він також нікуди не подівся, виконує свою функцію бездоганно.

  • Ремінець нової моделі зберіг характерну застібку. Капсула була доопрацьована і тепер вилітати не повинна.

  • Зовнішній вигляд Mi Band 3 сильно не змінився. У нижній частині пристрою з'явилася кнопка, натискаючи на яку можна відповідати на дзвінки і дивитися повідомлення. Дисплей годин OLED став сенсорним, працює під управлінням жестами, картинка на екрані більш чітка.

Додаткові можливості Xiaomi Mi Band 3

У Xiaomi Mi Band 3 присутній вологозахист відповідно до класу IP68 (можна опускатися під воду на глибину до 50 м). Автономність трекерів дорівнює двадцяти дням. Крім того, пристрій підтримує функції "Розумний будильник" і "автомониторинга пульсу". Кольорові рішення годин - чорні, червоні, сині.

Беручи до уваги все вищесказане, можна сказати, що еволюція Xiaomi Mi Band 3 відбулася в кращу сторону. Новий Mi Band 3 став самим просунутим фітнес-трекером від Сяомей.

Кілька слів про управління Xiaomi Mi Band 3

Опціонал годин Mi Band 3 дає можливість дивитися оповіщення, блокувати / розблокувати годинник, а також переходити між функціями звичайним свайпом пальця по екрану. Дотиком користувач може «ходити» по розділах меню, а тривалий «фікс» пальця на склі відповідає за пару трекера Xiaomi Mi Band 3 зі смартфоном, а також зупинку секундоміра. Натиснувши кнопку браслета, можна повернутися до попередньої сторінки.

Натиснувши кнопку браслета, можна повернутися до попередньої сторінки

Samsung Gear Fit Plus: гірше або краще Сяомей Мі Бенд 3?

Чи варто купити дешевші Xiaomi Mi Band 3 або все ж витратитися на аналог Samsung ? Щоб це зрозуміти, пропонуємо для початку ознайомитися з основним конкурентом Mi Band 3.

Samsung Gear Fit Plus укомплектований деформованим дисплеєм Super AMOLED з діагоналлю 1.84 дюйма (432 на 128 точок). Гаджет підтримує роботу з Bluetooth 4.0, має ємну батарею 210 мАг, отримав новий дизайн. В інтернеті Samsung Gear Fit Plus розглядається як пристрій для активних людей (спортсменів і туристів), тому в ньому точно буде GPS. Очікувалося, що фітнес трекер від Самсунг буде точно краще Сяомей за рахунок кольорового сенсорного екрану, але немає, Mi Band 3 покращилися і в цьому параметрі.

Якщо підсумувати, то фітнес трекер Gear Fit Plus краще в плані стійкості до пошкоджень, але у Xiaomi Mi Band 3 є модуль NFC і коштує він значно дешевше. Спортивні браслети Ксяомі за попереднім замовленням можна купити на сайті ТопГудс, орієнтовна ціна - 25-29 $. Інтернет-магазин також пропонує вашій увазі фітнес трекери інших брендів. Вибір досить широкий!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фітнес-браслет: ваш новий персональний тренер

Samsung Gear Fit Plus: гірше або краще Сяомей Мі Бенд 3?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика