Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Xiaomi презентувала найдешевший ноутбук

Вартість пристрою складає всього 670 доларів США.

Вартість пристрою складає всього 670 доларів США

Китайська компанія Xiaomi презентувала найдешевший ноутбук Xiaomi Notebook Youth Edition з дисплеєм розміром 15,6 дюйма, чіпсетом Intel Core i5 і відеокартою GeForce MX 110. Гаджет отримав тонкий корпус, оперативну пам'ять об'ємом 8 ГБ і ПЗУ на 128 ГБ, а також в апараті знайшлося місце для жорсткого диска ємністю 1 ТБ. Відмінною рисою ноутбука від китайського виробника є потужна система охолодження. Вона не дозволить пристрою перегріватися, а це є запорукою надійного функціонування.

Xiaomi Notebook Youth Edition має порт HDMI і стандартні роз'єми USB. Пристрій працює на базі ОС Windows 10. Апарат надійде в продаж найближчим часом. Представники Xiaomi раніше говорили, що виступають за виробництво якісної продукції за прийнятною ціною. Китайські виробники потихеньку почали змінювати думку суспільства про свої товари. У свідомості людей міцно засіла думка, що продукція з КНР є дешевою і неякісною. Xiaomi, Huawei, Meizu і інші компанії з Піднебесної ламають ці стереотипи.


Дмитро Домогаров

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика