Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


WhatsApp для Nokia Asha: все ще без дзвінків

  1. Android виграв WhatsApp у Nokia Asha

На офіційному сайті програми WhatsApp доступна нова бета-версія месенджера для Nokia S40, номер збірки - 2.12.88.

Замість очікуваного всіма додавання голосових дзвінків на цю платформу сімейства Nokia Asha розробники пішли по шляху виправлення помилок Замість очікуваного всіма додавання голосових дзвінків на цю платформу сімейства Nokia Asha розробники пішли по шляху виправлення помилок. Спостерігачі сподіваються, що ці оновлення є підготовкою до впровадження голосового функціоналу.

Раніше команда розробників представляла всі важливі оновлення та нововведення відразу на всіх платформах, на яких встановлюється WhatsApp: Android, iOS, Windows Phone і Symbian. Однак з голосовими дзвінками все пішло не так: в лютому поточного року цей функціонал був представлений тільки на пристроях під управлінням OC Android. На Windows Phone ця опція стала доступною зовсім недавно.

Android виграв WhatsApp у Nokia Asha

В цілому, за підрахунками уважних користувачів, найбільше оновлень останнім часом дістається Android. Варто відзначити, що і на інших платформах з'являються серйозні оновлення. Тим же, хто користується Nokia Asha, все ж доведеться ще трохи потерпіти. Поки їм доводиться задовольнятися цілою купою виправлень, покликаних поліпшити роботу месенджера. У будь-якому випадку, додаток знаходиться в бета-версії і може використовуватися на пристроях під управлінням Symbian 40.

Крім усього іншого, хочемо кілька слів сказати про встановлення описаного додатки. Symbian-версія, як згадувалося, поки ще тестіровочного, тому, наприклад, в офіційному Opera Mobile Store її годі й шукати.

Symbian-версія, як згадувалося, поки ще тестіровочного, тому, наприклад, в офіційному Opera Mobile Store її годі й шукати

Так що для роботи з WhatsApp необхідно завантажити файл з додатком, знайти його в папці завантажень і встановити вручну.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика