Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Встановлення та перевстановлення операційної системи Windows в Харкові

  1. Установка операційної системи Windows
  2. Перевстановлення операційної системи Windows

Комп'ютер - дуже складний пристрій для виконання чітко визначених обчислень

Комп'ютер - дуже складний пристрій для виконання чітко визначених обчислень. Для того, щоб користувач міг управляти ресурсами комп'ютера і виконувати ці обчислення, був розроблений комплекс програм - операційна система і так звані системні утиліти. Як і всі технології, не має значення програма це або обладнання, операційна система Комп'ютера з часом або з якої-небудь іншої причини може вийти з ладу.

Найпопулярнішою операційною системою на сьогоднішній день у нас в Україні є Windows. У даній статті мова піде про особливості установки і переустановлення різних версій операційної системи Windows.

У даній статті мова піде про особливості установки і переустановлення різних версій операційної системи Windows

Відразу варто відзначити, що установка операційної системи Windows на Комп'ютер в Сервісному Центрі виконується тільки при наявності ліцензійного ключа наданого клієнтом. На Ноутбук установка операційної системи виконується також з з використанням ліцензійного ключа, наданого Клієнтом. Однак якщо Ноутбук продавався з будь-якої встановленої версією операційної системи Windows і на задній кришці Ноутбука є її ліцензійний ключ, або ж ліцензійний ключ виробники частенько "зашивають" в BIOS Ноутбука, тому для установки операційної системи Windows на Ноутбук достатньо наявності самого Ноутбука.

При установці операційної системи Windows ми використовуємо завантажені з офіційного сайту Microsoft ліцензійні образи.

Установка Windows на Комп'ютер або Ноутбук, а потім настройка системи, займає досить багато часу. Також це не простий процес, досить раз помилитися з установкою драйверів і все на смарку. Бувають випадки коли операційну систему Windows потрібно встановлювати, а бувають коли потрібно заново. Давайте розберемося коли і що потрібно.

Установка операційної системи Windows

Установка Windows може знадобитися, якщо Ви купили новий комп'ютер, Ноутбук або жорсткий диск до нього. Комп'ютери зазвичай продаються без попередньо встановленою активованої операційної системи Windows. Тому встановлювати і налаштовувати користувачеві її доводиться самостійно. Якщо Ви не впевнені в своїх силах, то настійно рекомендуємо Вам самому цього не робити.

Для того, щоб новий Комп'ютер добре працював, необхідно правильно визначитися з вибором версії операційної системи Windows. Вибирати версію слід виходячи зі своїх вимог і можливостей заліза Комп'ютера. Але не варто свої вимоги ставити вище продуктивності Вашого заліза. Якщо Ви поставите операційну систему Windows 8, «тому що вона класна», на Комп'ютер, продуктивності якого вистачає тільки для Windows XP, то задоволення від роботи з таким комп'ютером ви не відчуєте, Вас чекають тільки суцільні нерви і постійне роздратування.

Для того, щоб орієнтуватися яку версію операційної системи необхідно встановлювати на Ваш комп'ютер компанія Microsoft передбачила для кожної з них мінімальні системні вимоги.

Вибрати версію операційної системи Windiws для Ноутбука простіше. Виробники Ноутбуков часто випускають їх із уже встановленою ліцензійною операційною системою Windows. Якщо на ноутбуці такої системи немає, то вибирати систему потрібно також, як і в випадку з Комп'ютером.

Якщо на ноутбуці такої системи немає, то вибирати систему потрібно також, як і в випадку з Комп'ютером

Окрему увагу варто приділити нагоди, коли операційна система встановлюється на SSD накопичувач. Справа в тому, що на них не можна встановлювати ОС Windows XP, так як вона не була розрахована на роботу з SSD. Найкраще для них підходять Windows 7 і 8. Установка ОС Window на SSD має багато особливостей і, щоб не купувати через півроку новий SSD необхідно враховувати всі ці особливості.

Сам процес установки операційної системи Windows на SSD накопичувач майже нічим не відрізняється від установки на жорсткий диск. Однак після установки операційну систему необхідно правильно налаштувати для роботи з SSD. Якщо Ви не можете цього зробити самі, то настійно рекомендуємо звернутися в Сервісний Центр. Справа в тому, що у SSD накопичувачів є певне число циклів перезапису, і кожна перевстановлення системи це число зменшує, тому чим більше Ви робите спроб, тим менше накопичувач Вам прослужить. SSD накопичувач досить дорогий, тому буде прикро, якщо він пропрацює недовго. Детальніше з установкою операційної системи Windiws на SSD накопичувач можна в статті «Установка операційний системи Windows на SSD».

Перевстановлення операційної системи Windows

Перевстановлення операційної системи Windows на комп'ютер або ноутбук може знадобитися, якщо система була пошкоджена вірусами, стали з'являтися не усуваються помилки системи або Ви хочете поставити якусь іншу версію операційної системи (зробити апгрейд або даунгрейд операційної системи).

Перевстановлення операційної системи Windows складніше, ніж установка операційної системи з нуля. Вся справа в тому, якщо на комп'ютері або ноутбуці залишилися цінні дані, а він уже не включається, то потрібно подбати про перенесення призначених для користувача даних зі старої системи. Це пов'язано з тим, що в процесі установки операційної системи необхідно форматувати системний розділ жорсткого диска, на який недбайливі користувача постійно складають свої улюблені документи, тому, що за замовчуванням робочий стіл користувача і папка "Мої документи" знаходяться на цьому диску. Якщо ж при попередній установці була допущена помилка і не був створений окремий локальний розділ для призначених для користувача даних, то при форматування дані будуть безповоротно втрачені.

Ще одним нюансом переустановлення операційної системи Windows є те, що при установці може знадобитися збільшити або навпаки зменшити розмір системного диска. Додаткове місце може знадобитися, якщо для більш нової операційної системи потрібно більше фізичної пам'яті, ніж для старої. Подібна операція виконується за допомогою спеціального програмного забезпечення. Якщо це зробити неправильно, то є ризик безповоротно втратити дані з локального розділу. Так що, якщо Ви не впевнені в своїх силах, то довірте це професіоналам.

Як було зазначено вище, приводом для переустановлення може стати бажання Клієнта поставити іншу версію операційної системи Windows. Відразу застерігаємо Вас від так званого поновлення без втрати даних на новішу версію. Після нього зазвичай потрібно перевстановлення операційної системи, тому краще це зробити відразу.

Якщо Ви хочете використовувати нову версію операційної системи, то переконаєтеся, що для неї вистачить ресурсів Комп'ютера або Ноутбука.

На цьому все. Нагадуємо, що в Сервісному Центрі FreshIT можна встановити тільки ліцензійну копію операційної системи Windows. Якщо Ви все ж вирішили встановити або перевстановити операційну систему Windows своїми силами будьте гранично уважні. Детальніше про встановлення і перевстановлення операційної системи Windows в Сервісному Центрі FreshIT можна ознайомитись в статтях « Установка операційний системи Windows на Комп'ютер »І« Установка операційний системи Windows на Ноутбук ». Також в Сервісному Центрі Вам встановлять базовий набір програм для того, щоб Ви могли відразу почати користуватися Вашим нотубуком або комп'ютером після ремонту.

Ми обслуговуємо пристрої торгових марок Asus, HP, Lenovo, Acer, Dell, Samsung, Sony, Toshiba, Apple, eMachines, Packard Bell, MSI, Fujitsu, Compaq, Fujitsu Siemens, LG, Impression, Prestigio, Xiaomi, Gateway, DEXP, DNS , Clevo, Alienware, IBM та інші.

Ваш Сервісний Центр FreshIT.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика