Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Вплив інтернету на дітей і підлітків

 1. Негативний вплив інтернету на дитину
 2. Позитивний вплив інтернету на дитину
12.05.2017

Вплив інтернету на дітей є одним з факторів формування психологічного розвитку дитини і його світосприйняття в цілому.

У сучасному світі людина вже не уявляє життя без телефону, ноутбука, планшета і, звичайно ж, інтернету. Прогрес техніки охопив більшу частину нашого життєвого простору. Ми самі деколи не помічаємо, скільки часу проводимо в інтернеті, подаючи приклад нашим допитливим дітям. Але чи можна дитині дозволяти копіювати поведінку мами чи тата, і чи може вплив інтернету на дітей бути позитивним? Спробуємо розібратися.

У цій статті ми допоможемо вам визначити користь інтернету для зростаючого організму і розповімо, як захистити дитину від негативного впливу віртуального світу.

Негативний вплив інтернету на дитину

 1. На жаль, в інтернеті почала зростати кількість різних спільнот, які можуть вплинути на психічний стан дитини, настрій, провокувати на необдумані вчинки.
 2. Чим частіше дитина проводить час в інтернеті, тим рідше він знаходиться на вулиці, граючи в активні ігри, спілкуючись з однолітками, відчуваючи при цьому тактильний контакт і живі емоції.
 3. Погіршення зору і постави дитини - це основні негативні наслідки частого сидіння за комп'ютером. Щорічно число людей, що скаржаться на зір, зростає, тому саме батьки повинні контролювати час, проведений дитиною біля монітора комп'ютера.
 4. Імовірність того, що дитина може наштовхнутися на сайти для дорослих, азартні ігри, жорстокі відеоролики, агітацію наркотиків і куріння.

Але незважаючи на всі недоліки "дружби" з інтернетом, якщо батько буде уважно ставитися до своєї дитини, тоді вплив інтернету на дітей і підлітків буде позитивним.

Позитивний вплив інтернету на дитину

 1. Існують комп'ютерні програми та ігри, спрямовані на розвиток логіки, пам'яті, координації, за допомогою яких можна навчити дитину читанню, познайомити з цифрами, музичними нотами або іноземними мовами.
 2. Не виходячи з дому дитина може ознайомитися з визначними пам'ятками всього світу, історичними подіями, подивитися документальні фільми.
 3. Для дітей з обмеженими можливостями інтернет виступає в ролі одного і є єдиною розвагою. Для таких дітей інтернет вкрай необхідний.
 4. Всесвітня павутина - незамінний помічник у навчанні. Дитина знайде потрібну йому інформацію, зможе зробити реферат, скласти конспект.
 5. Можливість спілкування з далекими друзями і шкільними товаришами в період хвороби.
 6. Розвиток і вміння користуватися інтернетом і комп'ютерною технікою цінується, так як прогрес не стоїть на місці, і в майбутньому ці навички знадобляться дитині для роботи.

Підіб'ємо підсумок. Інтернет може приносити користь і шкоду, а як це збалансувати, завдання батьків. Підліткам потрібно створити рамки використання інтернету, визначити кількість часу, проведена в віртуальному світі, з обов'язковим перервою в 15-20 хвилин. Встановіть правило для дітей - сідати за комп'ютер після виконання шкільних завдань.

У цьому вам допоможе послуга БДИ (Безпечний Домашній Інтернет) від провайдера інтернет Акадо-Єкатеринбург . Це система контент фільтрації, за допомогою якої ви зможете захистити себе і своїх дітей, від всіх перерахованих вище негативних впливів всесвітньої павутини і небажаної реклами.

Але чи можна дитині дозволяти копіювати поведінку мами чи тата, і чи може вплив інтернету на дітей бути позитивним?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика