Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Віртуальна реальність

 1. Пориньте в дивовижну віртуальну реальність Технології віртуальної реальності стали не тільки більш...
 2. Пориньте в нову реальність завдяки робочим станціям CELSIUS
 3. Екосистема для віртуальної реальності

Пориньте в дивовижну віртуальну реальність

Технології віртуальної реальності стали не тільки більш потужними, але й доступними за ціною. Їх використання більше не є прерогативою великих автомобілебудівних і аерокосмічних компаній. Тепер навіть при створенні невеликих архітектурних проектів віртуальна реальність знаходить своє застосування. Ми вважаємо, що віртуальна реальність проникне в усі галузі - від автомобільної та авіакосмічної промисловості, архітектури, обробної промисловості, індустрії розваг і мультимедіа до охорони здоров'я. Масштаби впровадження в бізнес-середовищі будуть настільки ж значними, що і в споживчій сфері, а рушійним фактором стане запит на ефект повного занурення у віртуальну реальність в режимі реального часу.

Робочі станції Fujitsu і віртуальна реальність

Робочі станції Fujitsu і віртуальна реальність

Пориньте в нову реальність завдяки робочим станціям CELSIUS

Віртуальна реальність вимагає надзвичайно великих обчислювальних потужностей, оскільки кожен кадр повинен отрісовиваться в реальному часі. Тому дуже важливо, щоб при використанні шолома віртуальної реальності (HMD) застосовувалося професійне обладнання, оптимізоване для віртуальній реальності. Робочі станції Fujitsu CELSIUS були розроблені для забезпечення впевненої роботи при виконанні навіть самих ресурсоємних завдань віртуальної реальності, наприклад в програмі Autodesk VRED.
Для досягнення ефекту повного занурення у віртуальну реальність в режимі реального часу і забезпечення зростаючих вимог в майбутньому компанія Fujitsu рекомендує використовувати спеціальні мобільні і настільні робочі станції CELSIUS зі спеціалізованими процесорами Intel і професійними графічними платами AMD або NVIDIA з підтримкою ВР.

Екосистема для віртуальної реальності

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОБЛАДНАННЯ ПЕРЕГЛЯД І ВІДСТЕЖЕННЯ

 • дані компанії
 • 3D-движки (наприклад, Autodesk Live, ESI IC.IDO, Unity, Unreal та т. Д.)
 • Мобільна або настільна робоча станція
 • Графічні плати з підтримкою ВР: NVIDIA® Quadro® або AMD Radeon ™ Pro WX
 • Процесори Intel® Xeon® чи Intel® Core ™ з високою тактовою частотою
 • Шолом віртуальної реальності (HMD) з частотою розгортки мінімум 90 кадрів в секунду
 • Fujitsu рекомендує HTC Vive або Oculus Rift

Шолом віртуальної реальності (HMD) з частотою розгортки мінімум 90 кадрів в секунду  Fujitsu рекомендує HTC Vive або Oculus Rift

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика