Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Відмінності моделей Xbox 360

 1. Який Xbox 360 краще?
 2. Яка остання версія Xbox?
 3. Як дізнатися, який у тебе Xbox 360?
 4. Xbox 360 Slim або Xbox 360 - що вибрати?
 5. Чи є відмінності у Xbox 360 E від Slim?

Ігрова консоль Xbox 360 - краща розробка компанії Microsoft для геймерів. Незважаючи на випуск кількох модифікацій пристрою з моменту його появи в 2005 році, різниця між першими і останніми моделями вельми незначна, але візуально помітна.

Практично всі основні відмінності Xbox 360 більше виражені в дизайнерської концепції, ніж в поліпшенні продуктивності. І все ж з приводу відмінності моделей Xbox 360 у користувачів виникає велика кількість питань. На основні з них ви знайдете відповіді в цій статті.

Який Xbox 360 краще?

Однозначно відповісти на це дуже популярне питання неможливо. Плюси і мінуси Xbox 360 оцінюються кожним користувачем індивідуально. Якщо порівняти конструктивні особливості всіх моделей даної ігрової консолі, то стане зрозуміло, що за останні 12 років особливих змін в їх архітектурі не відбулося. Технічний потенціал всіх консолей Xbox 360 базується на 7 основних параметрах:

 • Висока продуктивність системи в 1 ТFLOPS (при заявленій продуктивності CPU 115 Гфлопс) задана трьохядерні процесором PowerPC (IBM Xenon), кожне ядро ​​якого пропускає по 2 апаратних потоку, при тактовій частоті 3,2 ГГц і пам'яті в 1 Мб.
 • Візуалізація графіки забезпечується чипом Xenos (ATI) з 10 Мб пам'яті і можливістю щосекундної обробки до 500 млн полігонів.
 • Безперебійна робота системи підтримується пам'яттю ОЗУ в 512 Мбайт.
 • Обсяг знімного жорсткого диска варіюється опціонально в межах від 20 до 500Гб.
 • Діапазон дозволів, підтримуваних консоллю - від 480i до 1080рх при форматі 4: 3 і 16: 9.
 • Наявність DVD-приводу забезпечує запуск ігор з DVD.
 • Підключення до Wi-Fi є тільки у останніх моделей, як і можливість бездротового підключення додаткових аксесуарів.

У наших майстернях проводиться прошивка Xbox 360 . Ви можете сміливо довіритися багаторічному досвіду наших фахівців. Телефонуйте і записуйтеся!

Яка остання версія Xbox?

Моделлю останнього, третього покоління ігрових консолей Xbox, стала приставка Xbox One X. Ця консоль є гордістю компанії Microsoft. Вона має підвищену потужність і підтримує дозвіл 4К. З останніх моделей ряду Xbox 360 найбільш актуальною є Xbox 360 E console 1538, випущена в 2013 році з жорстким диском на 250 Гб або внутрішньою пам'яттю на 4 Гб.

Як дізнатися, який у тебе Xbox 360?

Це питання виникає найчастіше при необхідності придбання додаткового жорсткого диска для консолі. Щоб дізнатися версію Xbox 360, досить заглянути на тильну сторону корпусу пристрою. Букви S або E в назві визначають приналежність консолі до моделей другого або третього покоління відповідно. Їх відсутність вказує на те, що перед вами одна з консолей класичної Fat-версії.

Xbox 360 Slim або Xbox 360 - що вибрати?

Вибираючи між цими двома моделями, перше, на що звертають увагу користувачі - кардинально різний дизайн.

Приставки Xbox 360 Slim виглядають значно витонченіше своїх попередниць і мають більш обтічну форму.

До функціональних відмінностей Xbox 360 Slim від Xbox 360 відносять:

 • Наявність сенсорних кнопок на панелі управління у моделей Xbox 360. Кнопки включення і висунення лотка для дисків у версій Slim реагують на легкий дотик.
 • Тип підключення аксесуарів у нових моделей переважно бездротової.
 • Підключення зовнішнього модуля на приставках Xbox 360 Fat здійснюється на зовнішній верхній стороні панелі, де при його відсутності розташовується заглушка. У моделей Xbox 360 Slim жорсткий диск розміщується всередині корпусу приставки і фіксується замикання.
 • HDMI портом оснащені всі нові моделі ігрових консолей Xbox 360 Slim.
 • Оптичний аудіовихід відсутній у перших моделей, випущених до 2010 року.

Крім того, всі нові моделі мають менші габарити і оснащені модулем WiFi. Вирішуючи, що вибрати, Xbox 360 Slim або Xbox 360 Fat, багато користувачів керуються частіше фінансовими міркуваннями, так як розширення можливостей старих моделей легко можна досягти за рахунок установки прошивки Freeboot.

Чи є відмінності у Xbox 360 E від Slim?

Xbox 360 E - остання версія модельного ряду Xbox 360. У 2013 році випуск приставок Xbox 360 Slim був завершений, і на ринок вийшла більш досконала оновлена модель. Іноді Xbox 360 E, через незнання, плутають з моделлю Xbox 360 Elite. Але між ними є три кардинальних відмінності:

 • Форма і колір корпусу. У останній версії консолей корпус виключно чорного кольору з наполовину глянсовою, наполовину матовою поверхнею. Розміри корпусу зменшені, але повернулася чіткіша геометрична форма.
 • Кнопки знову стали механічними.
 • Кількість і вид роз'ємів. Xbox 360 E оснащені 4 портами USB (замість 5), стандартним 3,5 мм роз'ємом аудіо-відео (замість фірмового) і роз'ємом для блоку живлення AC Power.

Загалом, можна сказати, що Xbox 360 E є більш демократичною версією Xbox 360 Slim.

Який Xbox 360 краще?
Яка остання версія Xbox?
Як дізнатися, який у тебе Xbox 360?
Xbox 360 Slim або Xbox 360 - що вибрати?
Чи є відмінності у Xbox 360 E від Slim?
Який Xbox 360 краще?
Яка остання версія Xbox?
Як дізнатися, який у тебе Xbox 360?
Xbox 360 Slim або Xbox 360 - що вибрати?
Чи є відмінності у Xbox 360 E від Slim?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика