Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Вибираємо відеокамеру формату HD

Якщо ви вирішили купити камеру до літа, і вирішили, що ця камера, просто обов'язково, повинна бути високочеткій, то головний вибір, що встане перед вами - це вибір типу камери. Сьогодні в світі панує п'ять основних класів цифрових відеокамер, які відрізняються один від одного носіями інформації.

Сьогодні в світі панує п'ять основних класів цифрових відеокамер, які відрізняються один від одного носіями інформації

Відеокамера вже стала настільки ж буденним домашнім медіапристроїв, як і телевізор

Ось вони - запис на касети MiniDV, на DVD-диск, на жорсткий диск, на флеш-пам'ять карти пам'яті, і, нарешті, на флеш-пам'ять типу SSD.

Відношення розмірів і сторін для різних форматів відео

Однак, для тих, хто досі не зважився, чи варто йому купувати камеру з можливістю запису високочіткого зображення, пояснимо різницю між цими форматами відео. Якщо ви використовуєте звичайний телевізор з діагоналлю до 29 дюймів, то HD-камера вам швидше за все не знадобитися, так як ніяких переваг високого дозволу ви на малому телевізорі не побачите. Для того щоб високочеткій сигнал показав себе у всій красі необхідний РК або плазмовий телевізор з діагоналлю понад 37 дюймів.

Співвідношення сторін високочеткій відеоформатів - 21: 9, 16: 9 і стандартний формат 4: 3

Важливий також і джерело аудіо-відеосигналу, так як він повинен підтримувати відтворення HD. На сьогоднішній день, є два шляхи відтворення відео записаного високочеткій камерою, перший - це записати ваше домашнє відео на Blu-ray диски, а потім відтворити через відповідний програвач; другий - залити ці файли на медіаплеєр з жорстким диском і дивитися прямо з нього. І в тому і в іншому випадку відео варто змонтувати в фільм.

касета

Як ви розумієте, запис на стрічковий носій, а точніше на касету MiniDV ─ найстаріша з відомих нам сьогодні систем запису. Технологія чудово відпрацьована і використовується досить давно, як в любительському відео, так і в напівпрофесійному. Сама касета зазнала не дуже великі зміни з часів VHS-відеомагнітофонів, все та ж плівка. Тільки ось касета стала миниатюрнее, а запис на неї цифровий.

  • Плюс. Як це не здасться дивним, але ця система дає, і сьогодні, одну з найбільш чітких картинок, тому як ступінь стиснення цифрового відео, при оцифрування найнижча.
  • Мінус. Головні труднощі роботи з «касетник» - складність скидання відеофайлів з камери на комп'ютер, через величезного розміру останніх. Та й переформатування, і монтаж файлів MiniDV-камер вимагає комп'ютера з досить сильними параметрами.

Canon LEGRIA HV40

Canon LEGRIA HV40

Камера Canon HV40 одна з кращих в своєму класі за якістю картинки, вона має безліч поліпшень і простотою використання. Відео в форматі HDV1080i безпосередньо записується на стандартні касети MiniDV. Для отримання відмінної якості картинки в камері застосована CMOS-матриця на 2.96 млн. Пікселів. В якості другого носія інформації в камері використовується карта пам'яті miniSD на яку можна робити фотознімки з максимальною роздільною здатністю 2048х1536 пікселів. Камера має інтерфейс Pictbridge, що дозволяє друкувати фотографії безпосередньо без використання ПК, а також інтерфейс USB 2.0. .

Sony HDR-HC9

Sony HDR-HC9

відеокамера Sony HDR-HC9 - досить доступна камера формату High Definition 1080p. Вона володіє сенсором в 3,2 мегапікселя. Запис відео здійснюється в відмінному від Full HD дозволі, правда 1440x1080 пікселів. Камера виділяється різноманітністю ручних налаштувань кольоровості, фокусування і інших параметрів. Оптичний зум становить 10 крат. Тип карти пам'яті: Memory Stick Duo Pro.

DVD

Як тільки з'явився записується лазерний диск, відразу з'явилася ідея застосувати його в якості носія для відеокамер. У камерах через їх габариту використовується DVD-диск малого, 3,5 дюймового розміру. Цей диск обмежений (порівняно зі стандартним диском) обсягом. Технологія збереження інформації має деякі складності, наприклад, у багатьох DVD-камерах, при остаточному прожиге диска ─ фіналізації потрібне підключення до основного харчування відеокамери. Фіналізація вимагає високого споживання енергії, і проводити її на акумуляторних батареях нерозумно. Якість запису на DVD-носії, майже так само високо, як і на MiniDV.

  • Плюс. Після запису відео практично відразу можна переглядати на DVD-програвачі.
  • Мінус. Обмежений час запису на один диск і необхідність фіналізації.

Canon HR10

Canon HR10

В камері Canon HR10 використана система миттєвого автофокусування Instant AF і оптичний стабілізатор зображення Super Range. Висока якість відео HD-відеокамер Canon, виходить при застосуванні відмінного об'єктива Canon HD Video, матриці Canon CMOS і процесора DIGIC DV II. Формат запису AVCHD.

Sony HDR-UX7

Sony HDR-UX7

Відеокамера c DVD-диском як носій Sony HDR-UX7 , Здатна знімати відео в HD-дозволі (1920x1080), має підтримку технології xvColour поліпшує кольоровість зображення, має цифровий інтерфейс HDMI для передачі відеоінформації на комп'ютер або телевізор. Камера має обертовий сенсорний LCD монітор діагоналлю 2.7 дюйма. Запис звуку здійснюється у форматі Dolby Digital 5.1 .. Тип карти пам'яті: Memory Stick Duo, Memory Stick Duo Pro.

HDD

120-гігабатний жорсткий диск це вже давно норма для сучасних аматорських HD-відеокамер, втім, виробники камер останнім часом намагаються назвати їх комбінованими. Запис на них може вестися, як на жорсткий диск, так і на флеш-карту пам'яті. На неї можна записувати як фото, так і відео, а потім легко переглядати у друзів або знайомих. Об'єму жорсткого диска досить для запису понад 45 годин відео.

  • Плюс. Великий обсяг пам'яті.
  • Мінус. Жорсткий диск слід оберігати від ударів або вібрацій.

Sony HDR-XR520VE

Sony HDR-XR520VE

відеокамера Sony HDR-XR520VE має потужний процесор для обробки зображення BIONZ ™, безліч функцій поліпшення, яке записується. Серед них, оптична стабілізація зображення SteadyShot ™, визначення осіб в кадрі, і функція спрацьовування затвора по усмішці, GPS-приймач і функція геотегов.

Canon HG21

Canon HG21

Відеокамери Canon одні з кращих серед побутових HD-камер, а модель Canon HG21 найкраща серед кращих. Незважаючи на фізичний дозвіл матриць 1440 на 1080 пікселів у них один з найвищих показників реальної чіткості. У камері передбачено режим запису MXP, який забезпечує найвищу швидкість обробки даних для формату AVCHD - 24 Мбіт / с.

Flash

Досить нова для відеокамер технологія запису відеосигналу. Відео скидається на карти пам'яті. Карти дуже зручні в якості носія відеоінформації, вони зручні в експлуатації, так як не бояться вібрації, так як в них просто немає жодної рухомої частини і легко замінні. До всього іншого відсутність кінематики дає можливість створювати камери з дуже невеликими розмірами. Однак, нерідко відеокартинка від цих камер програє за якістю іншим через сильний стиснення сигналу.

  • Плюс. Камери мають надмалих розмір, а карти відносно дешеві.
  • Мінус. Велика ступінь стиснення сигналу.

Sanyo Xacti HD2000

Sanyo Xacti HD2000

Камера має пістолетну форм-фактор, тобто нахил рукоятки по відношенню до осі зйомки має 110 градусів. Такий нахил, як показали дослідження, найбільш зручний для зйомки відео. Зберігання фото та відеоінформації проводиться на карту пам'яті SDHC об'ємом до 32 гігабайт. Камера здатна знімати відео прискорено на швидкості до 300 кадрів в секунду. Правда останній режим відрізняє більш низький дозвіл кадру 448 на 336 пікселів. Така швидкість зйомки дозволяє фіксувати швидкого руху об'єктів, а також створювати спецефекти.

Panasonic HDC-SD300

Panasonic HDC-SD300

відеокамера Panasonic HDC-SD300 працює на flash-носії і має трьохматрична систему 3MOS (3 матриці по 3,05 мегапікселя кожна). Камера записує Full HD-відео в форматі AVCHD на карти пам'яті формату SD і SDHC. Як, і інші камери, вона знімає фото, а скидання інформації на комп'ютер або демонстрація відео на екрані телевізора йде через інтерфейс HDMI.

SSD

Компанія Samsung тиждень тому анонсувала три камери на принципово новий вид носіїв ─ SSD. Цей носій є твердотілим накопичувачем флеш-пам'яті і споріднений картками пам'яті. Однак, він на відміну від карт пам'яті SSD-накопичувач має велику швидкість обміну даних і жорстко вбудований в корпус камери. Така конструкція дозволила зменшити ступінь стиснення цифрового сигналу, а значить і підвищити якість зйомки.

  • Плюс. Відсутність рухомих частин і низьке споживання енергії.
  • Мінус. Висока вартість.

Samsung HMX-H106

Samsung HMX-H106

У топової камері Samsung HMX-H106 застосований SSD об'ємом 64Гб. У камері для компресії використовується кодек H.264, що істотно збільшує час запису. При зйомці в режимі fine в дозволі HD можна записати до дванадцяти годин. Об'єктив має 10-кратний оптичний зум. Стабілізатор зображення Samsung дозволяє отримувати чіткі ролики і фотознімки. Камкодер оснащений 2,2 Мпікс 1 / 4.5 "CMOS-матрицею.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика