Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Вибір не дорогий gsm сигналізації для будинку, дачі, квартири

Необхідність людей в охоронних сигнализациях стають все більше і більше в нашій країні так як, з кожним днем ​​на жаль кількість квартирних або дачних крадіжок ставати все більше

Необхідність людей в охоронних сигнализациях стають все більше і більше в нашій країні так як, з кожним днем ​​на жаль кількість квартирних або дачних крадіжок ставати все більше. Особливу увагу варто звернути на установку сигналізації на дачі в зимовий період. Всі знають що дачники взимку практично не приїжджають на дачі, і злодюжки активно цим користуються особливо якщо Ваша дача перебувати в дачному кооперативі де практично все дачі взимку стоять порожні. У такій ситуації Вам допоможе установка gsm сигналізації на Вашій дачі. Як працює така сигналізація? Відповідь дуже проста. До охоронному приладу підключаються різного роду датчики руху, відкриття дверей, датчики диму або навіть затоплення, в свою чергу охоронний прилад контролює стан цих датчиків, і якщо Ваша gsm сигналізація перебувати в режимі «охорона» Вам на мобільний телефон в разі тривоги будуть приходити смс з оповіщенням, а так само сучасні охоронні пристрої можуть дзвонити і голосовим повідомленням сповіщати Вас про «тривозі» у Вас на об'єкті. Вибір не дорогих gsm сигналізацій які продаються у нас в Україні досить великий, але на жаль більшість цих охоронних приладів це китайські прилади. І їх якість залишає бажати кращого. Часто такі китайські не дорогі охоронні прилади або ламаються дуже швидко або починають "глючити" і можуть постійно Вам слати смс про тривогу або дзвонити .... так само бували випадки коли такі охоронні прилади люди не могли налаштувати через відсутність нормальної інструкції. Вашу увагу хотілося б звернути на наші Українські охоронні gsm сигналізації які завоювали ринок своєю якістю і ціною. У цій статті ми б хотіли Вам розповісти про декілька основних гравців на ринку України серед не дорогих gsm сигналізації. Перший дуже цікавий охоронний прилад називається «Сторож 4М». До нього можна підключити 6 охоронних шлейфів, сигналізації, є 5 виходів типу «відкритий колектор», підключається температурний датчик приміщення. Постановка і зняття з охорони може бути як смс повідомлення, дзвінком, ключем touch memory, або релейного клавіатурою такий як «Дунай-КА», в разі тривоги він може відправляти смс на 5 номерів, і дзвонити до 9 ти номерів так само є можливість підключення АКБ що не менш якщо Ви будете встановлювати сигналізацію собі на дачу де часто пропадає світло.

Другий охоронний прилад аналог попереднього називається OKO-U, українського виробництва. Його основні технічні характеристики: за замовчуванням у нього 4 охоронних шлейфа для підключення охоронних датчиків так само є можливість підключити температурний датчик, 3 виходи «відкритий колектор». Основна відмінність від попереднього охоронного приладу в тому що OKO-U, при бажанні можна прошити і зробити з 4 охоронних шлейфів 8 мь, або наприклад при бажанні цей охоронний прилад можна використовувати для пультової охорони об'єкта, якщо його прошити під протокол ВБД4, і підключити Ваш об'єкт, що охороняється на пульт охорони «Венбест» який працює з таким протоколом. Так само у виробника цих охоронних приладів є можливість через WEB сервер стежити за станом Вашого приміщення, це дуже зручно якщо у Вас кілька об'єктів.

У нашому каталозі не дорогих gsm сигналізацій можна підібрати саме ту яка максимально буде виконувати поставлене перед Вами завдання. Якщо у Вас виникли питання при виборі охоронної сигналізації в магазин, гараж, дачу, або квартиру Ви завжди можете звернутися до нас в інтернет магазин систем безпеки «Контур».

Як працює така сигналізація?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика