Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Вести.Ru: Google представила операційну систему Chrome OS

Інтернет-корпорація Google на спеціальній прес-конференції в Сан-Франциско представила операційну систему Chrome OS, засновану на "хмарних" обчисленнях, що працює на ній нетбук Cr -48 і онлайн-магазин додатків для своєї платформи і браузера Chrome. На думку генерального директора Google Еріка Шмідта, Chrome OS - це перший проект від інтернет-гіганта, здатний скласти конкуренцію операційним системам Microsoft Windows і Apple Mac OS X.

У Chrome OS застосовується технологія "хмарних" обчислень - документи, програми та інша інформацію можна зберегти на жорсткому диску комп'ютера, а на серверах Google і завантажуватися з Мережі. Для демонстрації роботи цієї "операційки" використовувався нетбук Cr-48 з 12,1-дюймовим дисплеєм, повнорозмірною клавіатурою, тачпадом, веб-камерою і акумуляторною батареєю, якої вистачає на вісім годин роботи.

Приблизний час завантаження Chrome OS - 60 секунд, зазначив віце-президент Google з управління продуктами Сандарам Пічай. За його словами, якщо система йде в "сплячий" режим, то назад включається практично миттєво. Крім того, "операційка" підтримує автоматичне шифрування даних (використовується модуль Trusted Computing Module для цифрового підпису компонентів Chrome OS).

Дату старту продажів власних нетбуків в Google не уточнили, але відзначили, що перші лептопи від Samsung і Acer з'являться в магазинах в середині 2011 року. Крім того, кожен пристрій з передвстановленою Chrome OS буде поставлятися з модулями роботи в мережах Wi-Fi і 3G.

Операційна система Chrome OS:

Операційна система Chrome OS:

Онлайн магазин Chrome Web Store працює за тим же принципом, що і Android Market для мобільної платформи Google Android або App Store для Apple iOS. Зараз додатків, розміщених в Web Store, трохи, і більшість з них по суті представляють собою посилання на інші сайти. Для оплати програм використовується платіжна система Google Checkout .

Головна відмінність Chrome Web Store від інших великих інтернет-магазинів (наприклад, Apple або Microsoft) полягає в тому, що програми доступні для завантаження тільки через браузер Chrome, а розробникам не потрібно отримувати попереднє схвалення своєї програми для розміщення. Всі додатки відсортовані за категоріями, а для визначення їхньої популярності використовується система призначених для користувача рейтингів.

Google Chrome Web Store:

Google Chrome Web Store:

Також по темі: Google призначила прес-конференцію про Chrome OS
Браузер Chrome 8 орієнтується на веб-додатки Запуск нетбуків на Chrome OS затримується Смартбукі на Chrome OS можуть з'явитися в цьому місяці Google випустить операційну систему Chrome через місяць Браузер Chrome прискорить роботу сайтів

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика