Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Вентилятор Noctua NF-A12x25 виготовлений не з полібутілентерефталата

Компанія Noctua готує до випуску нове покоління вентиляторів. Вперше вони були анонсовані на виставці Computex 2017. Тоді виробник повідомив, що розробка, включаючи створення спеціального матеріалу Sterrox, зайняла більше чотирьох років. За цей час було перевірено 200 можливих варіантів. Компанія Noctua готує до випуску нове покоління вентиляторів

За твердженням Noctua, нові вентилятори серії A будуть в два рази ефективніше існуючих. Ще на Computex 2017 було продемонстровано, що один новий вентилятор дозволяє отримати таке ж значення температури, як два випускаються зараз вентилятора NF-F12. При цьому радіатор, процесор і його навантаження залишалися колишніми.

При цьому радіатор, процесор і його навантаження залишалися колишніми

Хоча дата випуску нових вентиляторів ще не названа, судячи за останніми відомостями, вона близька.

Хоча дата випуску нових вентиляторів ще не названа, судячи за останніми відомостями, вона близька

Виробник опублікував зображення не тільки вентилятора, але і упаковки для нього.

Виробник опублікував зображення не тільки вентилятора, але і упаковки для нього

На жаль, поки що невідомі і ціни. Тим часом, нові вентилятори можуть виявитися помітно дорожче нинішніх. Справа в тому, що згаданий матеріал Sterrox в чотири рази дорожче полібутілентерефталата (PBT), з якого зараз виготовляються вентилятори Noctua.

Справа в тому, що згаданий матеріал Sterrox в чотири рази дорожче полібутілентерефталата (PBT), з якого зараз виготовляються вентилятори Noctua

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика