Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ваш захищений віртуальний комп'ютер - шифрування даних на комп'ютері

★ Ви можете працювати за Вашим комп'ютером з іншого комп'ютера, ноутбука, планшета, смартфона або спеціального ультратонкого клієнта. Ви не прив'язані комп'ютером до свого робочого місця. Ваш комп'ютер завжди у Вас під рукою.

★ Це 100% захищений комп'ютер від несанкціонованого доступу за нашою технологією ★ Це 100% захищений комп'ютер від несанкціонованого доступу за нашою технологією .

★ Комп'ютер взагалі можна ізолювати від інтернет і він не зможе виходити в мережу.

★ Це також 100% захист переданих даних між Вами і Вашим комп'ютером. Іншими словами все, що Ви робите на Вашому комп'ютері відомо ТІЛЬКИ ВАМ.

★ Його не можна забрати, конфіскувати, вкрасти, вилучити і т.д, так як у фізичному сенсі його не існує.

★ Оскільки для такого комп'ютера за спеціальною технологією виділяються СПРАВЖНІ фізичні ресурси, то користування ним нічим не відрізняється від користування звичайним стаціонарним комп'ютером. Перед Вами буде Ваш звичний Windows або Linux яким Ви звикли його бачити на домашньому або офісному комп'ютері!

★ Щодня створюється резервна копія вашого образу. Таким чином цілісність Ваших даних надійно захищена і Ви ніколи не втратите дані в результаті, наприклад, виходу з ладу жорсткого диска звичайного комп'ютера.

оформити запит Як це працює Наші ціни

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика