Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


установка Windows


У зазначену вартість включено ВСЕ необхідні послуги:
 • Налаштування BIOS
 • Створення розділів жорсткого диска
 • Форматування розділів жорсткого диска
 • установка Windows
 • Параметри облікових записів Windows
 • Налаштування Windows на максимальну швидкодію
 • Установка всіх драйверів

Приблизний час виконання послуги 45 хвилин


Вартість установки Windows "під ключ" (з усіма настройками і всіма драйверами) становить 1400 рублів
 • Встановлюються оптимальні версії драйверів для всіх внутрішніх пристроїв комп'ютера або ноутбука (звук, відеодрайвер, інтернет, комплект драйверів чіпсета, usb 3.0 і т.д.)
 • Всі супутні і необхідні настройки (від настройки BIOS, до налаштування Windows на максимальну швидкодію) надаються безкоштовно
 • Проводиться оптимізація комп'ютера, що дозволяє налаштувати комп'ютер на максимальну швидкодію
Ціна за послугу фіксована! Всі обов'язкові послуги вже включені! Більш ні за що доплачувати не потрібно! У нас немає ніяких прихованих і додаткових послуг! Саме тому гарантуємо найнижчу вартість установки Windows "під ключ" в місті!
Якщо в іншій організації Вам пообіцяли зробити набагато дешевше, то обов'язково поцікавтеся, скільки буде коштувати установка Windows "під ключ", з усіма драйверами і настройками. Упевнений, Ви почуєте зовсім іншу суму. Будьте пильні, не дозволяйте себе обдурити! Також дуже рекомендуємо до прочитання нашу статтю про шахраїв, які працюють під виглядом комп'ютерної допомоги

Як викликати майстра для установки Windows?

Викликати майстра додому для установки Windows Ви можете по телефону +7 (812) 389-50-37 (єдиний по СПБ і області) або + 7-921-952-7045 (моб. По Ленобласті). Майстри працюють з 9.00 до 23.00 без обідньої перерви та вихідних. Виклик фахівця здійснюється по Санкт-Петербургу і Ленінградської області протягом 1-2 годин

Скільки часу займає установка Windows?

Зазвичай повна установка Windows з усіма драйверами і з усіма натройкі займає від 30 хвилин до 1 години. Такий розкид часу залежить від продуктивності комп'ютера і від необхідної кількості встановлюваних драйверів.

Для чого потрібна установка або переустановка Windows?

Установка Віндоус потрібно в наступних випадках:
 • Ви купили новий комп'ютер або ноутбук, на якому не встановлена ​​операційна система Windows.
 • Була проведена заміна дискового накопичувача (жорсткого диска HDD або SSD).
 • Була стерта вся інформація з диска (в результаті дії користувачів або комп'ютерних вірусів).
Перевстановлення Windows може знадобитися в наступних випадках:
 • Комп'ютер став повільно працювати і повільно завантажуватися.
 • На комп'ютері величезна кількість вірусів.
 • Ви вирішили перевстановити Windows на новішу версію (наприклад, перейти з Windows XP на Windows 7 або з Windows 7 на Windows 8 або Windows 10).
 • Ви вирішили перевстановити систему Windows на старішу (звичну) версію (наприклад, перевстановити Windows 8 на Windows 7 або перейти на класичну Windows XP).
 • У профілактичних цілях. Середній термін "тривалості життя системи Windows" становить 1,5-2 роки. Після чого, комп'ютер поступово починає працювати все повільніше і повільніше, починають з'являтися повідомлення про системні помилки і т.д ..

Чому повільно працює комп'ютер?

Яку версію Windows (7, 8.1 або 10) встановити?


Чи можна перевстановити Windows на нетбуці або на ультрабуке?

Всім відомо, що у нетбуків (і у деяких моделей ноутбуків) відсутній дисковод для CD / DVD-дисків. В цьому випадку перевстановлення Windows здійснюється або з флешки, або з зовнішнього CD / DVD-приводу. У всіх фахівців YANA-сервіс з собою завжди є зовнішній оптичний привід.


Етапи установки Windows

Повна установка операційної системи Windows складається з декількох етапів:
 • Збереження важливої інформації
  Слід обов'язково повідомити майстру про наявну на комп'ютері важливої ​​інформації (фотографії, документи, бази даних, бухгалтерія тощо). Фахівець зможе зберегти всі наявні дані, навіть якщо система Windows не запускається, і на екрані комп'ютера з'являється «синій екран смерті» або повідомлення білими буквами на чорному тлі, типу «NTLDR is missing, press ANY key to continue ...». Установка Windows зі збереженням інформації можлива навіть в тому випадку, коли комп'ютер (або ноутбук) не включається взагалі (ні на що не реагує).
 • Налаштування BIOS
  Ця процедура зазвичай потрібно перед установкою Windows 7 замість Windows 8 або Windows 10. У решті випадків ніяких глобальних змін в настройках BIOS не потрібно.
 • Підготовка розділів диска
  Важливим моментом є створення і форматування розділів жорсткого диска. Ідеальним варіантом вважається поділ диска на два локальних розділу (диск C і диск D). Диск C є розділом для Windows і програм, а диск D зазвичай використовують для збереження важливої ​​інформації.
 • Процес установки Windows
  Найтриваліший етап, під час якого відбувається копіювання файлів Windows, розпакування файлів Windows, установка компонентів і установка оновлень.
 • Стандартні налаштування Windows
  На цьому етапі задається ім'я користувача і пароль на вхід в систему (якщо потрібно). Вводиться ключ продукту. Задаються параметри безпеки Windows. Встановлюється поточна дата, час і часовий пояс. Налаштовуються параметри відновлення системи і параметри оновлення Windows.
 • Установка драйверів стандартній комплектації комп'ютера
  Драйвер - спеціальна програма, яка керує пристроями комп'ютера (звукова карта, відеокарта, мережеві карти, чіпсет і інші пристрої, що знаходяться всередині системного блоку комп'ютера або ноутбука). Установка драйверів це один з найскладніших етапів налаштування Windows, тому що в цей час можуть відбутися деякі програмні помилки і збої, які можуть вплинути на подальшу роботу системи. Іноді потрібно ручної підбір стабільних версій драйверів. Тому важливо, щоб цю процедуру виконував досвідчений фахівець.
 • Установка драйверів додаткових пристроїв комп'ютера
  Сюди входить встановлення та налаштування драйверів для принтера, плоттера, сканера, МФУ, зовнішньої веб-камери і інших периферійних пристроїв.

Чи потрібно встановлювати заново Windows або можна обійтися якось по-іншому?

оптимізація Windows
Найчастіше, для відновлення коректної роботи системи, перевстановлення Windows не потрібно. Якщо комп'ютер став працювати повільніше, то найчастіше можна обійтися загальною оптимізацією системи, усуненням дрібних збоїв і помилок, ручний оптимізацією реєстру. Така процедура зазвичай займає не більше 20-ти хвилин.
Перевага такого підходу полягає в тому, що не потрібно турбуватися про збереження ваших даних і встановлених програм - нічого з цього не зачіпається, все залишається на своїх місцях. До речі, цю послугу можна виконати прямо зараз віддалено, без приїзду майстра

Усунення помилок, що заважають запуску системи
Комп'ютер включається, але не завантажується Windows?
Це може відбуватися через низку обставин: невдало встановлені оновлення, системну помилку, пошкодження системних файлів в результаті відключення живлення і ще купа інших. Панікувати не варто - грамотний фахівець виправляє такі несправностей за дві секунди без переустановлення системи.

висновок:
У разі некоректної роботи комп'ютера, перевстановлення Windows це крайній захід, який не завжди доцільна. Перед початком робіт наш фахівець завжди пропонує кілька варіантів вирішення проблеми.
Для чого потрібна установка або переустановка Windows?
Чому повільно працює комп'ютер?
Яку версію Windows (7, 8.1 або 10) встановити?
Чи можна перевстановити Windows на нетбуці або на ультрабуке?
Чи потрібно встановлювати заново Windows або можна обійтися якось по-іншому?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика