Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Установа трастів на Джерсі

 1. Застосування трасту на Джерсі
 2. Переваги трасту на Джерсі
 3. недоліки
 4. Податки та інші платежі
 5. Особливості трасту на Джерсі
 6. Характеристики трасту на Джерсі
 7. Загальна інформація про Джерсі
 8. Ще по темі
 9. Що робити далі

Застосування трасту на Джерсі  Переваги трасту на Джерсі  висока репутація  політична стабільність  Ні валютного контролю  висока конфіденційність  недоліки  Податки та інші платежі  Траст не платить податків за умови що його Бенефіціари не є  резидентами  Джерсі і його доходи генеруються за межами Джерсі

Застосування трасту на Джерсі

Переваги трасту на Джерсі

 • висока репутація
 • політична стабільність
 • Ні валютного контролю
 • висока конфіденційність

недоліки

Податки та інші платежі

Траст не платить податків за умови що його Бенефіціари не є резидентами Джерсі і його доходи генеруються за межами Джерсі.

Особливості трасту на Джерсі

Траст на Джерсі може бути бенефіціарним або цільовим .

Передані в траст активи втрачають юридичну зв'язок з Засновником і не можуть бути заарештовані і вилучені на користь його кредиторів. Іноземне законодавство про "обов'язкових спадкоємців" і судові позови при шлюборозлучних процесах не визнаються. Розподіл доходів і активів трасту здійснюється виключно відповідно до волі Засновника, закріпленої в документації трасту.

Характеристики трасту на Джерсі

Загальні

Тип структури Траст (англ. Trust)
Тип законодавства Англосаксонське Час створення 30-40 днів Термін існування Необмежений Чи потрібна держреєстрація? Немає Публічно доступна інформація Немає Оподаткування прибутку немає (при дотриманні вищевказаних умов) Активи трасту Стандартна валюта Будь-яка Обмеження на активи трасту Предметом трасту можуть бути будь-які активи крім земельної ділянки на Джерсі Мінімальний розмір активів немає вимог Засновник Хто може бути Засновником? Будь-яка фізична або юридична особа Типові права Засновника Складає Трастовий договір і може припиняти його дію (траст може бути відкличним). Призначає Довірчих власників, Попечителя і інвестиційних радників трасту. Визначає коло Бенефіціарів. Бенефіціари Публічна доступність інформації Немає Чи може Засновник призначити себе Бенефіціаром? Так
Довірчий власник Мінімальна кількість 1
Місцевий Довірчий власник Не потрібно Публічна доступність інформації Немає Піклувальник Потрібно? Ні Може бути юридичною особою? Так Кого можна призначити Попечителем? Будь-яке довірена особа (Попечителем можна призначити і самого Засновника, але робити це небажано) Звітність трасту Ведення фінансової звітності Потрібно (звітність ведеться Довірчим власником) Аудит фінансової звітності Не потрібно Здача фінансової звітності Не потрібно Публічна доступність звітності Немає Щорічний нефінансовий звіт Не потрібно Плата за здачу нефінансового звіту Немає Регулярні платежі в бюджет Щорічний державний збір Немає Вартість Установа + перший рік змісту від 3 747 USD Подальше її щорічне утримання від 2 477 USD

Вказана вартість здається занадто високою?

Зустрічали пропозиції "Офшор від $ 500" і навіть дешевше?

Дізнайтеся, чим небезпечна покупка дешевих офшорів!

Загальна інформація про Джерсі

Джерсі є Коронним володінням Великобританії, формально не входять до її складу Джерсі є Коронним володінням Великобританії, формально не входять до її складу. Знаходиться в протоці Ла-Манш. У 933 році Джерсі увійшов до складу Нормандського герцогства (Франція). У 11-му столітті став одним із завоювань англійського короля Вільяма. У 13-му столітті отримав статус коронного володіння і значні права самоврядування. З 1972 року вважається членом Євросоюзу.

Джерсі на мапі

Населення: 100 тис. Осіб.

Адміністративний центр: Сент-Гелієр.

Офіційні мови: англійська, французька.

Валюта: Британський фунт (GBP), джерсійський фунт (JEP).

Курс обміну: 1 USD = 0,8 GBP = 0,8 JEP.

Система права: Англо-саксонська.

Податкова система: Безподаткова юрисдикція (з деякими винятками).

Політичний устрій: Конституційна монархія. Глава держави - британський монарх, представлений Губернатором. Виконавчу владу здійснює Рада міністрів, очолюваний Прем'єр-міністром. Законодавчі функції виконує місцевий парламент - Штати Джерсі. На території юрисдикції діє Королівський суд, який є вищою інстанцією по відношенню до Апеляційного суду Джерсі і Судовому комітету Таємної ради. Керуючий Королівського суду призначається безпосередньо британським монархом.

Ще по темі

Що робити далі

Траст - це складний інструмент, який при неправильному поводженні може принести серйозні неприємності. Найкраще працюють рішення, створені під вашу конкретну ситуацію досвідченими консультантами. Проконсультуйтеся з фахівцем, а краще з декількома. Почніть з нас - ми консультуємо потенційних клієнтів до тих пір, поки їм не стане ясно, чи потрібен їм траст взагалі, і якщо так, то який.

Ні Може бути юридичною особою?
Так Кого можна призначити Попечителем?
Зустрічали пропозиції "Офшор від $ 500" і навіть дешевше?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика