Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Купити тачскрін для телефону Nokia 701 Original Black в Києві і Україні

  1. Що є сприймає панель для смартфона Nokia 701? Сенсорна панель або інакше кажучи тачскрін - ймовірно...
  2. Проаналізуємо види тачскрін Nokia 701:
  3. Часті питання.
  4. Процедура виконання ремонту:

Що є сприймає панель для смартфона Nokia 701?

Сенсорна панель або інакше кажучи тачскрін - ймовірно одна з найважливіших складових сучасних смартфонів і телефонів, адже недаремно їх назвали сенсорними апаратами. Завдання сприймає панелі полягає в тому, щоб керувати опціями, які відтворюються в інтерфейсі комунікатора. Виникнення сенсорних дисплеїв істотно спростило управління телефонами, а також покращило їх опціонально на порядок. Якщо раніше була потреба здійснювати будь-які маніпуляції з допомогою кнопочок, і не завжди зручно було керувати апаратом в темряві, навіть з підсвічуванням, то з виникненням touchscrean не потрібно гикати певну кнопку, крім того екран став виконувати функцію керуючого меню, і до речі ввечері користуватися зручно. Зараз будь-яку опцію телефону можна викликати звичайним дотиком пальця або стилуса.

Проаналізуємо переваги сприймають панелей Nokia 701:

Оптимізована корисна область телефону, раніше лицьова область телефону ділилася на дисплей і клавіші управління, зараз, всю або майже всю площу зайняв екран з тачскріном.

Легко користуватися комунікаторів за допомогою єдиної руки, або пальцем;

Тачскрін в робочому стані завжди підсвічується, тому навіть вночі немає проблем з управлінням.

Проаналізуємо види тачскрін Nokia 701:

Місткі. Скло покривається шаром, що накопичує заряд. Натискаючи пальцем по певного місця дисплея, ви звільняєте заряд в цій області. Зниження заряду фіксується платами, обчісляется комп'ютером і відправляється в програму сприймає дисплея. Плюси: зберігає 90% початкової освітлення; виразно картинки.

Хвильові. По краях скла розташовані два редуктора (передавальний і отримує), ще на склі розміщені рефлектори, що посилають електро імпульс, що проходить між перетворювачами. Натисканням пальця або стилуса ви замикаєте акустичну хвилю, відомості про це переправляються на приймаючий редуктор. Особливості: зберігає сто відсотків початкового освітлення; хоча чіткість зображення при тому гірше, ніж у містких сенсорах.

Резистивні або просто еластичні. Скло покривається передавачем і еластичної сталевий плівкою. Між провідником і металевою плівкою зберігається порожнє місце. При торканні до дисплея електро заряд проходить крізь дані 2 рівня. Здійснюється обчислення координат натискання і обробка даних.

Технологія у всіх типах сенсорних дисплеїв різна, але є загальний мінус - поступливість зовнішнім впливам. Сенсори псуються фактично завжди через некоректне використання. Нерідко це призводить до того, що вашому комунікатора потрібна заміна сприймає панелі. Придбати таку запчастина як тачскрін ви можете за оптимальною ціною на порталі інтернет шопа aks.ua. Який обіцяє високий сервіс і доброякісність товарів, а також здійснює поставку по столиці і в інші міста країни.

Сенсорний екран Nokia 701 Original в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Nokia 701 Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто України, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Що є сприймає панель для смартфона Nokia 701?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика