Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Заміна тачскрін (сенсора) на телефоні - замовити в Києві

  1. Потрібно замінити тачскрін на телефоні? Послуга заміни сенсора на мобільному телефоні може знадобитися...
  2. Замовити заміну тачскрін в Aks.ua

Потрібно замінити тачскрін на телефоні?

Потрібно замінити тачскрін на телефоні

Послуга заміни сенсора на мобільному телефоні може знадобитися в тому випадку, коли сенсорне покриття, постійно піддається багаторазовим торкань, без яких неможливо взаємодія зі смартфоном, перестає реагувати на дотики, внаслідок ненавмисних ударів або падінь скло розбивається, на ньому з'являються відколи або тріщини. Через утворилися ушкодження під скло можуть проникнути різні забруднення або волога, що може спричинити за собою серйозні наслідки. Скористатися послугою заміни сенсора на мобільному телефоні в сервісному центрі AKS.ua слід негайно. Не рекомендується користуватися смартфоном з розбитим тачскріном, так як це може привести до пошкодження і виходу з ладу дисплея, а в цьому випадку ремонт зажадає великих витрат.

Коли варто міняти сенсорне скло?

Телефон з тачскріном - це багатофункціональний і дуже зручний мобільний пристрій. Але, бажано враховувати, що його сенсорний екран є тією тендітної деталлю, яка відчуває безперервне вплив негативних зовнішніх чинників, тому ймовірність її ушкодження дуже висока. Екран може бути залитий, розбитий або роздавлений. Чи не спрацьовує або розбитий тачскрін не підлягає ремонту. Сенсор вимагає невідкладної заміни в тих випадках, коли:

  • на ньому утворилися тріщини;
  • немає плям або потемніння на екрані, зображення чітке, але реакція тачскрін на дотики некоректна або відсутній;
  • в процесі калібрування сенсора мобільний телефон зависає.

Сенсорний екран, який має кілька активних верств, не в змозі продовжувати роботу, якщо хоча б один з них пошкоджений. Найчастіше, якщо відсутня реакція екрану на дотики, то досить замінити лише скло, а не екран цілком.

Замовити заміну тачскрін в Aks.ua

Необхідно відзначити, що сенсорне покриття на iPhone тісно взаємопов'язано з дисплеєм, тому від'єднати його для заміни на новий не представляється можливим. Окрему заміну можна виконати лише для айфонів другого і третього покоління. Не варто експериментувати і піддавати ризику гаджет, пробуючи виконати заміну тачскрін самостійно. Тільки звернувшись в сервісний центр АКС , І довіривши досвідченому фахівцеві виконання послуги заміни сенсора на мобільному телефоні, можна бути на 100% впевненим у тому, що ремонт буде проведений на професійному обладнанні, в спеціалізованій майстерні і в найкоротші терміни. Це допоможе швидко повернути смартфон в робочий стан, що надасть можливість подальшого використання всіх його численних корисних функцій.

Потрібно замінити тачскрін на телефоні?
Коли варто міняти сенсорне скло?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика