Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Купити тачскрін для телефону Fly IQ4410 Quad Phoenix, Gionee E3 Original Black в Києві і Україні

  1. Для чого потрібен сприймає дисплей для телефону Fly IQ4410 Quad Phoenix? Сприймає дисплей або іншими...
  2. Проаналізуємо типи тачскрін Fly IQ4410 Quad Phoenix:
  3. Часті питання.
  4. Процедура виконання ремонту:

Для чого потрібен сприймає дисплей для телефону Fly IQ4410 Quad Phoenix?

Сприймає дисплей або іншими словами touchscrean - ймовірно одна з найбільш важливих деталей сьогоднішніх смартфонів і стільникових, оскільки не дарма їх звуть апаратами з сенсором. Мета сприймає дисплея полягає в наступному: керувати опціями, які відображаються в інтерфейсі смартфона. Поява сприймають панелей істотно полегшило роботу з комунікаторами, а ще підвищило їх функціональність десятикратно. Якщо раніше була необхідність робити всі маніпуляції за допомогою кнопок, і не завжди зручно було управляти телефоном вночі, нехай і при підсвічуванні, то при появі тачскрін не треба розшукувати конкретну кнопочку, до того ж дисплей став виконувати опцію керуючої панелі, і до речі в темряві користуватися комфортно. Зараз будь-яку опцію комунікатора можливо ініціювати простим дотиком пальця або стилуса.

Розглянемо переваги сенсорних дисплеїв Fly IQ4410 Quad Phoenix:

Покращена активна площа телефону, раніше лицьова сторона пристрою поділялася на екран і клавіші управління, тепер, всю або фактично всю площу зайняв дисплей з тачскріном.

Легко користуватися смартфоном за допомогою єдиної кисті, або пальцем;

Тачскрін в робочому стані постійно підсвічується, тому навіть увечері немає труднощів з управлінням.

Проаналізуємо типи тачскрін Fly IQ4410 Quad Phoenix:

Ємнісні. Екран покритий шаром, який збирає ресурс. Натискаючи пальцем по конкретному місці екрану, ви звільняєте заряд в цьому місці. Зменшення ресурсу враховується платами, розраховується процесором і передається в програму сенсорного дисплея. Плюси: залишає більшість початкового освітлення; виразно зображення.

Хвилеподібні. За крайкам скла розміщені 2 редуктора (передавальний і отримує), ще на склі розташовані відбивачі, що посилають електро імпульс, що проходить між редукторами. Дотиком пальця або палички ви перериваєте відповідний вал, інформація про це передається на приймаючий редуктор. Особливості: зберігає сто відсотків первинного світла; хоча чіткість картинки при тому гірше, ніж в ємнісних тачскрін.

Резистивні або просто «пружні». Скло покрите провідником і еластичної металевої плівкою. Між передавачем і металевою плівкою залишається незайняте місце. При доторку до дисплея електричний сигнал проходить крізь дані два шари. Здійснюється обчислення точки дотику і обробка даних.

Методологія у всіх типах сприймають дисплеїв різна, але є загальний недолік - податливість всіляким впливам. Тачскріни псуються досить часто через неправильне використання. Зазвичай подібне призведе до того, що коханому смартфону потрібна зміна сенсорного дисплея. Придбати таку запчастина як тачскрін високої якості ви зможете за відмінну вартість на сайті інтернет магазину aks.ua. Який гарантує високий сервіс і якість продукції, а також здійснює поставку по столиці і в інші українські міста.

Сенсорний екран Fly IQ4410 Quad Phoenix, Gionee E3 Original в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Fly IQ4410 Quad Phoenix, Gionee E3 Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-яке інше місто України, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль або Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Для чого потрібен сприймає дисплей для телефону Fly IQ4410 Quad Phoenix?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика