Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Купити тачскрін для телефону Nokia Lumia 710 with frame Original Black в Києві і Україні

  1. Проаналізуємо переваги сенсорних дисплеїв Nokia Lumia 710:
  2. Розглянемо види сенсора Nokia Lumia 710:
  3. Часті питання.
  4. Процедура виконання ремонту:

Що таке сенсорний дисплей для комунікатора Nokia Lumia 710?

Сенсорна панель або інакше кажучи тачскрін - ймовірно одна з найбільш значущих складових сучасних смартфонів і телефонів, оскільки не даремно їх називають сенсорними апаратами. Завдання сенсорного дисплея полягає в тому, щоб керувати функціями, які відображаються на екрані смартфона. Поява сенсорних панелей значно полегшило управління комунікаторами, а ще поліпшило їх опціонально вдесятеро. Якщо раніше потрібно було здійснювати будь-які дії за допомогою кнопок, і не завжди зручно було користуватися апаратом ввечері, навіть при підсвічуванні, то з виникненням тачскрін не треба гикати певну кнопку, більш того екран почав виконувати функцію керуючої панелі, і до речі в темряві користуватися зручно. Зараз будь-яку опцію телефону можливо викликати простим дотиком пальця або палички.

Проаналізуємо переваги сенсорних дисплеїв Nokia Lumia 710:

  • Покращена активна область комунікатора, раніше лицьова сторона телефону ділилася на дисплей і клавіші управління, сьогодні, всю або фактично повну площу займає дисплей з тачскріном.
  • Просто користуватися комунікаторів за допомогою єдиної кисті, або пальцем;
  • Сенсор в робочому режимі завжди підсвічується, отже, навіть вночі немає труднощів з управлінням.

Розглянемо види сенсора Nokia Lumia 710:

Ємнісні. Екран покривається шаром, що накопичує заряд. Проводячи пальцем по певній галузі екрану, ви вивільняєте заряд в даній області. Зменшення заряду враховується мікросхемами, обчісляется комп'ютером і відправляється в програму сприймає панелі. Переваги: ​​зберігає 90% первинного освітлення; чіткість зображення.

Хвильові. По краях екрану розміщені два перетворювача (передає і приймає), також на склі розташовані відбивачі, що посилають електро сигнал, який проходить між перетворювачами. Натисканням пальців або палички ви перериваєте акустичний вал, інформація про це переправляється на приймаючий редуктор. Особливості: зберігає сто відсотків початкового освітлення; хоча чіткість зображення при тому гірше, ніж у містких сенсорах.

Резистивні або просто еластичні. Скло покрите передавачем і еластичної металевої плівкою. Між передавачем і сталевий плівкою залишається порожній простір. При доторку до дисплея електро заряд проходить через ці два рівня. Відбувається розрахунок координат дотику і обробка інформації.

Технологія в різноманітних типах сприймають панелей різна, але є загальний мінус - податливість всіляким впливам. Тачскріни ламаються майже завжди завдяки некоректного використання. Нерідко це призведе до наступного: вашому смартфону потрібна зміна сприймає дисплея. Придбати таку деталь як тачскрін найвищої якості ви можете за відмінну вартість на сайті інтернет магазину aks.ua. Який обіцяє найвищу обслуговування і доброякісність продукції, а також здійснює поставку по столиці і в інші українські міста.

Сенсорний екран Nokia Lumia 710 with frame Original в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Nokia Lumia 710 with frame Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто України, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів , в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика