Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Купити тачскрін для телефону Samsung Galaxy Grand I9080, Galaxy Grand Duos I9082 Blue в Києві і Україні

  1. Проаналізуємо переваги сенсорних панелей Samsung Galaxy Grand:
  2. Розглянемо типи сенсора Samsung Galaxy Grand:
  3. Часті питання.
  4. Процедура виконання ремонту:

Для чого необхідна сенсорна панель для смартфона Samsung Galaxy Grand

Сенсорна панель або іншими словами тачскрін - можливо деяка з найбільш значущих складових сьогоднішніх комунікаторів і мобільних телефонів, оскільки не даремно їх звуть сенсорними телефонами. Завдання сенсорної панелі полягає в тому, щоб керувати функціями, що відтворюються на екрані комунікатора. Поява сприймають панелей значно спростило роботу з телефонами, а також підвищило їх опціонально вдесятеро. Якщо раніше було потрібно було здійснювати всі маніпуляції за допомогою кнопок, і нечасто було зручно управляти апаратом в темряві, навіть при підсвічуванні, то з виникненням тачскрін не потрібно розшукувати конкретну кнопку, до того ж екран почав виконувати функцію керуючого меню, і до речі ввечері користуватися комфортно. Тепер будь-яку функцію комунікатора можна ініціювати простим дотиком руки або стилуса.

Проаналізуємо переваги сенсорних панелей Samsung Galaxy Grand:

  • Покращена корисна область комунікатора, раніше лицьова сторона пристрою поділялася на екран і клавіші управління, тепер, всю або фактично всю область зайняв дисплей з тачскріном.
  • Легко користуватися смартфоном за допомогою пальців єдиною кисті, або 1 пальця;
  • Тачскрін в робочому режимі завжди освітлений, отже, і вночі немає проблем з використанням.

Розглянемо типи сенсора Samsung Galaxy Grand:

Ємнісні. Екран покритий шаром, який накопичує ресурс. Проводячи рукою по певного місця дисплея, ви звільняєте заряд в цій області. Зниження заряду враховується мікросхемами, обчісляется процесором і відправляється в програму сприймає дисплея. Плюси: залишає більшість первинного освітлення; чіткість зображення.

Хвилеподібні. По краях скла розташовані 2 редуктора (передавальний і отримує), також на екрані розміщені відбивачі, що посилають електро імпульс, що проходить серед перетворювачами. Натисканням пальців або стилуса ви перериваєте акустичну хвилю, відомості про це переправляються на приймаючий редуктор. Особливості: залишає 100% первинного освітлення; але якість картинки при цьому гірше, ніж в ємнісних тачскрін.

Резистивні або просто еластичні. Скло покривається провідником і еластичної металевої плівкою. Серед провідника і сталевий плівкою зберігається незайняте простір. При доторку до екрана електро сигнал проходить через дані два рівня. Відбувається обчислення координат дотику і обробка інформації.

Технологія у всіх типах сенсорних панелей різна, але є ідентичний мінус - податливість зовнішнім впливам. Сенсори ламаються в більшості випадків через неправильне використання. Зазвичай подібне призведе до того, що коханому смартфону потрібна заміна сприймає панелі. Купити таку деталь як сенсор ви можете за оптимальну вартість на порталі онлайн шопа aks.ua. Магазин обіцяє високий сервіс і доброякісність товарів, а також здійснює поставку по столиці і в інші міста України.

Сенсорний екран Samsung Galaxy Grand I9080, Galaxy Grand Duos I9082 в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Samsung Galaxy Grand I9080, Galaxy Grand Duos I9082, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто України, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівному, Тернопіль або Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика