Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Купити тачскрін для телефону Sony Xperia Go ST27i Original Black в Києві і Україні

  1. Проаналізуємо плюси сенсорних панелей Sony Xperia Go ST27i:
  2. Проаналізуємо типи тачскрін Sony Xperia Go ST27i:
  3. часті питання
  4. Процедура виконання ремонту:

Навіщо необхідна сприймає панель для телефону Sony Xperia Go ST27i?

Сприймає дисплей або так званий тачскрін - це одна з найважливіших складових сучасних комунікаторів і стільникових, оскільки не даремно їх звуть телефонами з сенсором. Завдання сенсорної панелі полягає в наступному: управляти функціями, що відтворюються в інтерфейсі комунікатора. Виникнення сенсорних дисплеїв значно полегшило роботу з комунікаторами, а також покращило їх функціональність вдесятеро. Якщо раніше була потреба робити всі дії за допомогою кнопок, і нечасто комфортно було управляти апаратом вночі, нехай і при підсвічуванні, то з появою touchscrean не треба гикати конкретну кнопку, більш того екран почав виконувати опцію панелі управління, і до речі ввечері користуватися зручно. Тепер будь-яку опцію комунікатора можливо ініціювати звичайним дотиком руки або стилуса.

Проаналізуємо плюси сенсорних панелей Sony Xperia Go ST27i:

  • Покращена активна площа телефону, раніше активна область пристрою поділялася на дисплей і клавіші управління, зараз, всю або фактично повну площу займає екран з тачскріном.
  • Легко керувати комунікаторів за допомогою пальців єдиною кисті, або пальцем;
  • Сенсор в робочому режимі завжди підсвічується, отже, навіть увечері немає труднощів з використанням.

Проаналізуємо типи тачскрін Sony Xperia Go ST27i:

Ємнісні. Екран покривається шаром, який накопичує ресурс. Проводячи пальцем по конкретній області екрану, ви вивільняєте заряд в даній області. Зменшення заряду враховується платами, розраховується комп'ютером і передається в драйвер сприймає дисплея. Плюси: зберігає 90% первинного освітлення; виразно зображення.

Хвилеподібні. По краях скла розташовані два перетворювача (передавальний і отримує), ще на екрані розташовані відбивачі, які посилають електро імпульс, який проходить між перетворювачами. Натисканням пальця або палички ви перериваєте відповідний вал, інформація про це передається на приймаючий перетворювач. Особливості: залишає сто відсотків первинного світла; хоча якість зображення при тому гірше, ніж в ємнісних сенсорах.

Р езістівние або просто еластичні. Скло покривається провідником і еластичної сталевий пленочкой. Між передавачем і металевою плівкою зберігається порожній простір. При доторку до дисплея електро заряд проходить через дані два рівня. Відбувається розрахунок координат натискання і обробка даних.

Технологія у всіх типах сенсорних дисплеїв різна, хоча є ідентичний недолік - поступливість зовнішнім впливам. Сенсори псуються в більшості випадків завдяки неправильної експлуатації. Як правило подібне призводить до наступного: вашому смартфону потрібна зміна сприймає панелі. Купити подібну деталь як тачскрін ви можете за відмінну вартість на порталі онлайн магазину aks.ua. Магазин обіцяє високий сервіс і якість товарів, а також здійснює поставку по Києву і в інші українські міста.

Сенсорний екран Sony Xperia Go ST27i Original в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

часті питання

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Sony Xperia Go ST27i Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто Україна, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика