Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Купити тачскрін для телефону HTC Wildfire S A510e G13 Rev 3.0 Black в Києві і Україні

  1. Розглянемо переваги сенсорних дисплеїв HTC Wildfire S:
  2. Проаналізуємо типи тачскрін HTC Wildfire S:
  3. Часті питання.
  4. Процедура виконання ремонту:

Навіщо потрібен сенсорний дисплей для гаджета

HTC Wildfire S?

Сенсорний дисплей або інакше кажучи тачскрін - можливо одна з найбільш важливих деталей сучасних смартфонів і мобільних телефонів, оскільки не дарма їх назвали апаратами з сенсором. Мета сприймає дисплея полягає в тому, щоб керувати функціями, що відтворюються на екрані смартфона. Виникнення сприймають панелей істотно полегшило роботу з телефонами, а також покращило їх опціонально вдесятеро. Якщо раніше потрібно було здійснювати всі маніпуляції за допомогою кнопок, і не завжди зручно було керувати апаратом в темряві, навіть з підсвічуванням, то при виникненні touchscrean не треба гикати конкретну кнопку, до того ж дисплей почав виконувати функцію панелі управління, і до речі ввечері управляти комфортно. Тепер будь-яку опцію телефону можна ініціювати простим дотиком пальця або палички.

Розглянемо переваги сенсорних дисплеїв HTC Wildfire S:

Покращена активна площа комунікатора, раніше лицьова область пристрою поділялася на екран і клавіші управління, зараз, всю або майже всю область зайняв екран з тачскріном.

Просто управляти комунікаторів за допомогою пальців однієї кисті, або 1 пальця;

Сенсор в активному режимі постійно підсвічується, тому навіть вночі немає проблем з управлінням.

Проаналізуємо типи тачскрін HTC Wildfire S:

Ємнісні. Скло покритий шаром, який накопичує заряд. Натискаючи пальцем по конкретного місця дисплея, ви вивільняєте ресурс в даному місці. Зниження ресурсу фіксується платами, розраховується процесором і передається в програму сприймає дисплея. Переваги: ​​зберігає більшість початкового світла; виразно картинки.

Хвилеподібні. За крайкам екрану розташовані два перетворювача (віддає і отримує), ще на склі розміщені відбивачі, що посилають електро сигнал, що проходить між перетворювачами. Дотиком пальця або палички ви замикаєте акустичну хвилю, відомості про це передаються на який одержує редуктор. Переваги: ​​зберігає сто відсотків початкового світла; але якість картинки при тому гірше, ніж у містких сенсорах.

Резистивні або просто еластичні. Екран покритий передавачем і еластичної металевої плівкою. Між передавачем і сталевий плівкою зберігається порожнє місце. При доторку до екрана електричний сигнал проводиться через ці 2 шари. Здійснюється розрахунок точки дотику і обробка інформації.

Технологія у всіх видах сприймають панелей різна, але є ідентичний недолік - поступливість всіляким впливам. Тачскріни ламаються в більшості випадків завдяки некоректного використання. Як правило це призводить до наступного: вашому комунікатора потрібна заміна сприймає панелі. Придбати таку деталь як тачскрін ви зможете за оптимальну вартість на порталі інтернет магазину aks.ua. Який гарантує високий сервіс і доброякісність товарів, а також здійснює поставку по Києву і в інші українські міста.

Сенсорний екран HTC Wildfire S A510e G13 Rev 3.0 в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для HTC Wildfire S A510e G13 Rev 3.0, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інше місто України, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль або Львів, до Хмельницького чи ін. Є можливість самовивозу.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика