Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


ᐈ Купити екран HTC Sensation Z710e G14, Sensation XE Z715e G18 в Україні і Києві

  1. Особливості дисплея для мобільного апарату
  2. Поради щодо безпеки
  3. Гарантійні зобов'язання

Дисплей для телефону HTC Sensation

Екран для стільникового телефону необхідний для відмінного відображення прийнятих і наявних даних, а ще, для роботи з гаджетом, тому досить значимо, щоб дисплей знаходився в цілості й цілості. Буває, що, через свою ламкості, екранна частина деформується і частково або цілком виходить з ладу. Подібне відбувається, досить часто, через різних несвідомих впливів, наприклад, ударів, кидків стільникового апарату, проникнення під екран будь-якої вологи.

Особливості дисплея для мобільного апарату

Тому що, за допомогою мобільного і високопродуктивного девайса, оснащеного досить об'ємним і блискучим екраном, запросто вирішуються всілякі проблеми, то, пошкодження цієї важливої ​​деталі вважається серйозною проблемою. Пошкоджену дисплейну частина неможливо полагодити, дисплей можна тільки змінити. Слід зазначити, що тільки справжній екран, або його абсолютна копія, зроблена з дорогих складових, може збільшити термін служби гаджета.

Поради щодо безпеки

Якщо Ви хочете, щоб екран стільникового пристрою перебував в нормальній кондиції, слід подбати про безпеку модуля. Для чого є практичні спеціалізовані приналежності - футляри, виконані з досить різноманітних фактур, наприклад:

Крім цього, уникнути появи рисок і потертостей, і також, дрібних тріщин на екрані зможуть допомогти охоронні мегапрочние скла, які наносяться на площину дисплея, або ледь помітні плівочки на дисплей.

Якщо телефон опинився в рідини, то пристрій необхідно з неї витягнути і вимкнути, щоб не відбулося небажане замикання. Коли рідина все ж потрапила під екран, зображення буде пропадати або помітно змінюватися. Крім того, використання апарату стане неможливим після сильного удару по дисплею або кидка мобільного телефону. Для відновлення функціональності знадобиться заміна пошкодженої частини.

Гарантійні зобов'язання

Справжні дисплеї поставляються на склад компанії безпосередньо з торгового складу виробника, і проходять багатоступеневу інспекцію, що дозволяє гарантувати високу якість додаткових деталей, що ми реалізуємо нашим покупцям.

Щоб оновлений мобільний апарат тривало ще радував його неперевершеними технічними можливостями і естетичними властивостями, придбаний, бажано, справжній екран необхідно встановити максимально чемно в спеціальних умовах ательє центру підтримка.

Часті питання.

  • В: - Чим відрізняється оригінальний дисплей куплений в офіційному сервісному центрі від його технічної копії?

Про: - І той, і інший працюють без збоїв, але відмінності є. У копії найчастіше використовується технологія TN + film (проста і дешева технологія), яка не може похвалитися контрастністю і кутами огляду. Оригінальний дисплей в багатьох телефонах використовує технологія IPS, а це висока контрастність, перенесення кольорів, зменшене енергоспоживання і кути огляду 178%. У деяких моделях телефонів використовуються ще власні розробки компаній виробників AMOLED, Super LCD, Retina.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість ремонту мобільного телефону , В тому числі і заміни дисплея HTC Sensation Z710e G14, Sensation XE Z715e G18 в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки екрану в тій чи іншій моделі. Так само слід розуміти, що в нових моделях мобільних телефонів часто використовують Oled і AMOLED-дисплей, в результаті чого можна або цілком замінити весь модуль (вартість ремонту від 100 до 300 грн) або ж окремо одну з його складових - екран або тачскрін, вартість такого типу роботи значно вище 200 - 500 грн, але завдяки чому ви можете значно заощадити на запчастинах.

В: - Чи зможу я самостійно замінити дисплей?

Про: - В домашніх умовах, без спеціального обладнання і навичок пов'язаних з ремонтом мобільних телефонів таку процедуру навряд чи вийде зробити, в результаті чого це може призвести до пошкодження деталі і ще більших витрат. Звертайтесь до професіоналів!


На всі комплектуючі до мобільних телефонів гарантія 1 місяць. Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.

Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта)

Потрібно терміново і якісно відремонтувати телефон?

Команда АКС спеціалізується на ремонті і відновленні мобільної техніки, з АКС заміни модуля пам'яті корпус, АКБ ставати

легко і швидко, а головне без проблем! Ми гарантуємо якість роботи всіх встановлених деталей. Зробіть замовлення зараз і

отримаєте знижку.

Купити дисплей HTC Sensation Z710e G14, Sensation XE Z715e G18 в AKS.ua (044) 377-51-55 можна з доставкою по всій Україні: Одеса, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця , Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Володимир-Волинський, Олександрія та інші.

Потрібно терміново і якісно відремонтувати телефон?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика