Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Купити тачскрін для телефону Meizu M3 Note L681H Original White в Києві і Україні

  1. Проаналізуємо плюси сенсорних дисплеїв Meizu M3 Note L681H Original:
  2. Процедура виконання ремонту:

Що таке сенсорна панель для телефону Meizu M3 Note L681H Original?

Сенсорна панель або так званий тачскрін - ймовірно деяка з найважливіших складових сучасних комунікаторів і стільникових, адже недаремно їх назвали сенсорними апаратами. Завдання сенсорного дисплея полягає в наступному: управляти функціями, які відображаються в інтерфейсі комунікатора. Поява сприймають панелей істотно спростило роботу з телефонами, а також підвищило їх опціонально десятикратно. Якщо раніше була необхідність здійснювати всі маніпуляції за допомогою кнопочок, і не завжди зручно було керувати апаратом ввечері, навіть при підсвічуванні, то при виникненні touchscrean не потрібно гикати певну кнопку, більш того екран почав виконувати опцію керуючої панелі, і до речі в темряві управляти комфортно. Тепер будь-яку опцію комунікатора можна ініціювати звичайним дотиком пальця або палички.

Проаналізуємо плюси сенсорних дисплеїв Meizu M3 Note L681H Original:

  • Оптимізована активна площа комунікатора, раніше лицьова сторона пристрою ділилася на екран і клавіші управління, тепер, всю або майже повну область зайняв дисплей з сенсором.
  • Легко керувати комунікаторів за допомогою єдиної кисті, або пальцем;
  • Сенсор в робочому стані завжди освітлений, отже, навіть вночі немає проблем з використанням.

Проаналізуємо види тачскрін Meizu M3 Note L681H Original:

Ємнісні. Скло покривається шаром, який збирає ресурс. Проводячи рукою по певній галузі екрану, ви звільняєте ресурс в даній області. Зменшення ресурсу фіксується мікросхемами, розраховується комп'ютером і передається в драйвер сприймає дисплея. Плюси: залишає більшість початкового світла; виразно зображення.

Хвилеподібні. По краях скла розміщені 2 перетворювача (передає і приймає), також на склі розміщені рефлектори, які відображають електро імпульс, що проходить серед редукторами. Дотиком пальця або палички ви перериваєте відповідний вал, інформація про це передається на приймаючий редуктор. Переваги: ​​залишає 100 відсотків первинного світла; але якість картинки при тому гірше, ніж у містких тачскрін.

Резистивні або просто «пружні». Скло покривається передавачем і пружною металевою плівкою. Серед передавача і металевою плівкою залишається незайняте простір. При доторку до дисплея електро заряд проводиться через ці два шари. Здійснюється розрахунок координат натискання і обробка інформації.

Технологія у всіх типах сприймають панелей різна, але є загальний мінус - поступливість всіляким впливам. Тачскріни ламаються в більшості випадків через некоректне використання. Як правило подібне призведе до наступного: вашому комунікатора потрібна зміна сприймає панелі. Купити подібну деталь як сенсор ви можете за відмінну вартість на порталі онлайн шопа aks.ua. Магазин обіцяє високий сервіс і доброякісність продукції, а також здійснює доставку по столиці і в інші українські міста.

Сенсорний екран Meizu M3 Note L681H Original в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Meizu M3 Note L681H Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто Україна, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика