Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


⇒ Акумулятори до телефонів ‣ Купити в інтернет-магазині Aleco ‣ Ціна від 60 грн ‣ Київ, Вінниця

  1. Різновиди батарей для телефонів
  2. Використання акумулятора

В наші дні кожному важливо постійно залишатися на зв'язку. При активному використанні Інтернету і додатків мобільні телефони швидко розряджаються. Навіть найпотужніші і сучасні моделі ледве «доживають» до кінця робочого дня. Ділові люди Києва та України теж страждають: мобільний телефон - найважливіший інструмент бізнесу. Проблема швидко вирішується, якщо замовити хороший акумулятор в інтернет-магазині до улюбленого смартфону або мобільнику.

Різновиди батарей для телефонів

Різновиди батарей для телефонів

Згодом акумуляторна батарея все гірше тримає заряд, а приблизно через 2-3 роки (в залежності від моделі та інтенсивності експлуатації) виходить з ладу. Для початку потрібно дізнатися, які взагалі існують типи АКБ, адже магазини пропонують величезну кількість моделей.

Почати слід з нікель-кадмієвих батарей - ветеранів на ринку електронних гаджетів. Джерела живлення працюють довго навіть при мінусовій температурі. АКБ не так чутливі до правил експлуатації. З недоліків можна виділити токсичність і необхідність розряджати кілька разів батарею при покупці (ефект пам'яті заряду). Витримують більше 1000 циклів заряду.

Другий тип - це нікель-металогідридні АКБ. Вони більш ємкі (на 30%) і менш токсичні. Серед недоліків - більш висока ціна, недовговічність (трохи більше 500 циклів заряду).

Літій-іонні батареї - одні з найбільш популярних. Їх ємність в два рази перевищує NiCd моделі, відрізняються низьким саморазрядом (не більше 1% на добу). Недолік такого акумулятора - погіршення ємності через рік, швидке старіння (через 2 роки).

Останній тип - літій-полімерні моделі. Купити їх можна практично скрізь, адже в більшості Андроїд-смартфонів встановлені саме вони.

Використання акумулятора

Дотримання нескладних правил забезпечить тривале використання батарей. Потрібно всього лише:

  • зберігати телефон в умовах температури від +15 до +40 (перевищення лімітів в будь-яку сторону передчасно зношує АКБ);
  • не рекомендується відразу заряджати холодний акумулятор: телефон повинен бути прогрітий до кімнатної температури;
  • для зарядки батареї потрібно використовувати якісне зарядний пристрій (оригінальна);
  • всі батареї (крім літій-іонних) продаються в розрядженому стані - для стабільної роботи протягом гарантійного терміну потрібно 3-4 рази зарядити та розрядити батарею.

У продажу є багато батарей різного типу, але найнадійнішими моделями вважаються літій-іонні і літій-полімерні. Звичайно, не до кожної моделі мобільного є відповідна батарея, але правильна експлуатації допоможе продовжити життя мобільного. Рекомендується володіти запасною батареєю, щоб завжди бути на зв'язку

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика