Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


➥ Купити клавіатуру для ноутбука в Україні

 1. Клавіатура для ноутбука в AKS.ua Клавіатури для ноутбуків являють собою досить складні технічні...
 2. Догляд за клавіатурою ноутбука
 3. Чому варто купити клавіатуру для ноутбука в AKS.ua

Клавіатура для ноутбука в AKS.ua

Клавіатури для ноутбуків являють собою досить складні технічні пристрої, яке практично не мають схожих характеристик з звичайної  клавіатурою для комп'ютера Клавіатури для ноутбуків являють собою досить складні технічні пристрої, яке практично не мають схожих характеристик з звичайної клавіатурою для комп'ютера . Різниця полягає не тільки в якості, але і в технічних характеристиках. Ноутбучна клавіатура є тією його складовою частиною, яка відчуває значне навантаження. Кнопки досить швидко виходять з ладу у любителів пити чай або каву, або у тих, хто постійно грає у відеоігри, і навіть у офісних працівників, бухгалтерів і фрілансерів. Клавіатура дозволяє швидко взаємодіяти з ноутбуком, тому важливо, щоб вона була в строю.

Вибираємо клавіатуру на ноутбук

Вибирати клавіатури ноутбука варто за цілою низкою параметрів:

 • Розташування клавіш і їх форми.
 • Розташування шлейфа підключення до материнської плати.
 • Якість пластика.
 • Розмір клавіш.
 • Сумісність з моделлю ноутбука.
 • Пружність натискання.
 • Рівень шуму від натискань.
 • Додаткові функції ( з підсвічуванням , Захист від вологи і так далі).

Варто прийняти рішення про те, що ціна не має великого значення. Краще вибрати оригінальну клавіатуру, але з більшою вартістю, ніж через місяць прийти ще за однією. Важливим фактором буде наявність або відсутність тачпада на клавіатурі. Якщо у вашій моделі ноутбука клавіатура знімається разом з ним - варто вибирати відповідну модель. В Україні і Києві представлений величезний асортимент різних варіантів і моделей клавіатур для ноутбуків, а вибирати варто або оригінальну, або сумісну. Ще один головний показник - комфорт використання. Не бійтеся натискати на клавіші в магазині. Чи зручно вони розташовані для вас?

Перед тим, як замовити, необхідно також звернути увагу і на наявність захисту, оскільки клавіатура відчуває сильне механічний вплив. Якщо підбирати водонепроникний варіант в інтернет магазині, то коштувати він буде дорожче, але ось пити каву за роботою можна буде спокійно.

Друга сторона вибору - розкладка клавіш. У деяких моделях клавіатур відсутні або навпаки присутні деякі клавіші, наприклад, регулювання гучності і яскравості монітора.

Догляд за клавіатурою ноутбука

 • Для того щоб змінювати клавіатуру ноутбука доводилося не часто, варто дотримуватися в ній чистоту. Це - перша заповідь надійної та довготривалої експлуатації. Не допускайте на клавіші пролиття рідини, чаю, кави або води, адже потрапляння вологи призведе не тільки до поломки самої клавіатури, а й до замикання контактів ноутбука.
 • Для того, щоб очистити клавіатуру від забруднень не варто використовувати агресивні засоби, які можуть завдати шкоди пристрою. Краще рішення - м'яка серветка зі спеціальною опушеної пензликом.
 • Крім того, не варто сильно натискати на клавіші - незабаром від такої експлуатації клавіші втратять свою чутливість.

Чому варто купити клавіатуру для ноутбука в AKS.ua

В інтернет-магазині АКС ви знайдете оригінальні клавіатури від багатьох брендів. Серед них: Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu, GateWay, HP, Lenovo, LG, MSI, Packard bell, Samsung, Sony, Toshiba і інші. Серед них можна знайти моделі різних кольорів - під тон до ноутбука. Пам'ятайте, що важливо при виборі звертати на сімейство ноутбука. так, для макбуков доведеться купити клавіатуру тільки аналогічну тій, що вийшла з ладу. А ось для Lenovo або Dell можна сміливо вибирати сумісну.

Чи зручно вони розташовані для вас?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика