Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


аксесуари

 1. Найбільш актуальні предмети на поточний день:
 2. Корисні рекомендації при виборі аксесуарів для санвузла або ванної кімнати:

Різноманітність аксесуарів для ванної кімнати і незвичайний дизайн

Для того щоб надати відмінний зовнішній вигляд ванній кімнаті, рекомендується використовувати різні аксесуари. Такі, на перший вигляд, незначні деталі набагато полегшать життя і зроблять побут набагато затишніше. До того ж не слід забувати про стиль. Сьогодні ринок пропонує споживачеві величезний вибір матеріалів в будь-яку кімнату.

Що стосується саме ванної кімнати, то мало хто може обійтися лише сантехнікою і внутрішньою обробкою. Нерідко аксесуари грають важливу роль в загальному оформленні, роблять картину завершеною і більш повної, полегшують побутові процедури.
Як уже згадувалося, асортимент дуже широкий, будь-який споживач може вибрати собі всі необхідні елементи окремо або придбати готовий комплект.

Найбільш актуальні предмети на поточний день:

 1. Змійовик.
 2. Вішалка.
 3. Полки.
 4. Набір банного приладдя.
 5. Шторка.
 6. Йоржик.
 7. Корзина для білизни.

Перелік найпоширеніших аксесуарів, першої необхідності, для ванної кімнати

Це далеко не весь перелік, а лише найбільш популярні предмети, які сьогодні знаходяться практично в кожному будинку. Саме цей список допоможе полегшити побут, зробити приміщення максимально практичною і функціональною.

Зрозуміло, кожна окрема модель повинна відповідати стилю, і іншому підібраному елементу. Виходячи з цього, краще всього вибирати предмети з одного і того ж матеріалу, це може бути метал, пластик, скло.

Корисні рекомендації при виборі аксесуарів для санвузла або ванної кімнати:

 • При виборі потрібно врахувати кількість членів сім'ї.
 • Необхідно враховувати і розміри приміщення. Для невеликого приміщення необхідно універсальне рішення, в той час як в більшу кімнату цілком можна вмістити весь вищевказаний список.
 • Всі елементи повинні гармонійно виглядати не тільки в загальному дизайні, але і між собою.

Класичний дизайн ванної та аксесуарів. Багато позолоти і дорогоцінного каміння, вишукування і розкіш у ванній кімнаті

На даний момент кращу продукцію для ванної кімнати пропонують різні виробники з різних країн, в їх числі:

 1. Axor.
 2. Grohe
 3. Hansgrohe.
 4. Webert
 5. Kludi.
 6. Gessi.
 7. Langberger.
 8. Retangolo.

Стильні аксесуари для вашої ванної кімнати, купити в інтернет-магазині

Потрібно розуміти, що тільки перевірений і відомий виробник може запропонувати якісний товар, який прослужить не один рік.

Купити аксесуари для ванної кімнати в інтернет-магазині Родекс . Замовити: змійовик, вішалку, полки, набір банного приладдя, шторку, йоржик, кошик для білизни в вашу ванну у високоякісних і перевірених виробників! Залиште заявку на сайті і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Відправка аксесуарів для ванної кімнати здійснюється по всій території України з основних складів в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі. Доставка протягом трьох днів.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика