Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Купити тачскрін для телефону Samsung Galaxy Ace Plus S7500 Original White в Києві і Україні

  1. Що таке сенсорний дисплей і яким чином він працює Зараз практично будь-який нинішній телефон є сенсорним....
  2. Заміна сенсорного дисплея для Samsung Galaxy Ace Plus
  3. Вибір і покупка сенсора для Samsung Galaxy Ace Plus
  4. Часті питання.
  5. Процедура виконання ремонту:

Що таке сенсорний дисплей і яким чином він працює

Зараз практично будь-який нинішній телефон є сенсорним. Все настільки звикли до такого типу комунікаторів, що, іноді, зовсім не замислюються, як дисплей працює. Насправді, телефон з сенсорним екраном - це справжній прорив техніки. Згадайте, недавно мобільник ділився на дві складові: екран і кнопкова панель. Зараз, передня складова комунікатора єдина, це суттєво полегшує експлуатацію телефону. Все управління смартфоном сконцентровано в одному сегменті - на дисплеї. Що просто і ефективно, до того ж виглядають нинішні смартфони більш модно і вишукано.

Саме поняття «сенсорний телефон» має на увазі з себе управління пристроєм за допомогою дотику руки до дисплея. Ця функція реалізована за допомогою сенсора. Дисплей відгукується на дотик руки, і смартфон здійснює певну команду.

З технологічної позиції, сенсорна панель - це екран з тачскріном. На нинішніх телефонах і екран і тачскрін зазвичай вважається єдиним об'єктом. Обід скла тачскрін має своєрідну рамою, що стане відрізнятися відповідно модифікації комунікатора.

Незаперечні переваги сенсорного екрану з touch screen

1. Головне на що слід звернути фокус - це підвищення актуального простору телефону. Тепер на одному екрані і виводиться інформація, і за допомогою його здійснюється управління гаджетом.

2. Комфорт. Користуватися сенсорним смартфоном дуже комфортно. Наприклад, клавіатура відкривається тільки по команді користувача, а, припустимо, для іграшок відкрита вся площа екрану.

3. Швидке реагування на запити користувача. Звичайно, швидкість реакції на натискання залежить від моделі телефону. У більш дорогих смартфонів швидкість гранично велика.

4. Кожна сенсорна панелька висвітлюється при дотику. Так що навіть при повній светоізоляціі, користуватися сенсорним телефоном зручно і легко.

Заміна сенсорного дисплея для Samsung Galaxy Ace Plus

Дисплей з сенсором - це деяка з найбільш важливих запчастин комунікатора. Тому кожен виробник телефонів намагається зробити її не просто функціональної (насиченість, контрастність, оперативність реакції на натискання), а й практичною. Багато дисплеї частково захищаються від усіляких впливів: падіння, кидків, проникнення рідини. Хоча, на жаль, пошкодження скельця і ​​тачскрін смартфона - ймовірно найбільш популярне подія серед всіляких несправностей.

Виникають випадки, коли можливо здійснити ремонт екрану. Але, звичайно, рекомендують купити новенький дисплей. Нерідко, при зміні дисплея змінюється і тачскрін, тому що дані 2 запчастини вважаються неподільним модулем. Чи потрібно говорити, що вартість подібної підміни стане дорожче? Ні. Нехай і часом сенсор коштує досить доступно. При будь-яких обставинах - раціональніше купити новий дисплей, ніж піддавати комунікатор можливості куди великої несправності.

Вибір і покупка сенсора для Samsung Galaxy Ace Plus

Багато хто знає, що під кожну модельку телефону продаються унікальні тачскрін. Отже, до здійснення покупки упевніться в тому, що вибір припав на відповідні вашому телефону запчастини. Радять ставити виключно відповідні дисплеї і тачскрін. В крайньому випадку купіть hight copy - це дуже якісний дублікат. З недорогими аналогами розумніше навіть не працювати.

Придбати сенсор можна, як за місцем у своєму районі, так і в мережі, з доставкою на поштове відділення або на будинок. Найчастіше, онлайн придбання обійдеться дешевше. Установку краще довірити професіоналам з обслуговуючого центру.

Сенсорний екран Samsung Galaxy Ace Plus S7500 Original в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Samsung Galaxy Ace Plus S7500 Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто України, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів , в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Чи потрібно говорити, що вартість подібної підміни стане дорожче?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика