Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


≻ Купити тачскрін для телефону Samsung Galaxy Ace 2 I8160 Black в Києві і Україні

  1. Проаналізуємо типи тачскрін Galaxy Ace 2:
  2. Часті питання.
  3. Процедура виконання ремонту:

Що таке сенсорна панель для

телефону Galaxy Ace 2?

Сприймає дисплей або іншими словами тачскрін - це одна з найважливіших складових сучасних комунікаторів і мобільних телефонів, адже не дарма їх звуть апаратами з сенсором. Завдання сприймає дисплея полягає в наступному: управляти опціями, що відображаються на екрані комунікатора. Виникнення сприймають дисплеїв істотно полегшило роботу з комунікаторами, а ще поліпшило їх опціонально на порядок. Якщо раніше була потреба робити всі маніпуляції за допомогою кнопочок, і нечасто було комфортно користуватися телефоном в темряві, нехай і з підсвічуванням, то при виникненні touchscrean не треба розшукувати певну кнопочку, до того ж екран почав виконувати функцію керуючого меню, і до речі ввечері управляти комфортно. Тепер будь-яку функцію телефону можливо ініціювати звичайним дотиком руки або стилуса.

Проаналізуємо плюси сенсорних панелей Galaxy Ace 2:

Покращена корисна область телефону, раніше активна область пристрою ділилася на дисплей і клавіші управління, тепер, всю або фактично повну область зайняв дисплей з тачскріном.

Просто управляти смартфоном за допомогою єдиної кисті, або пальцем;

Тачскрін в робочому стані постійно освітлений, тому і вночі немає труднощів з використанням.

Проаналізуємо типи тачскрін Galaxy Ace 2:

Ємнісні. Екран покритий кулькою, який накопичує заряд. Проводячи рукою по конкретного місця дисплея, ви вивільняєте заряд в даній області. Зниження заряду враховується мікросхемами, обчісляется комп'ютером і відправляється в програму сприймає дисплея. Переваги: ​​зберігає 90% початкового світла; виразно картинки.

Хвильові. За крайкам скла розміщені два редуктора (передає і приймає), ще на екрані розміщені рефлектори, що посилають електричний сигнал, що проходить між редукторами. Дотиком пальця або стилуса ви замикаєте відповідну хвилю, інформація про це передається на приймаючий перетворювач. Переваги: ​​зберігає 100% початкового світла; але чіткість картинки при тому гірше, ніж в ємнісних сенсорах.

Резистивні або просто «пружні». Скло покривається провідником і еластичної сталевий пленочкой. Між провідником і металевою плівкою залишається незайняте простір. При доторку до дисплея електро заряд проходить крізь дані два шари. Відбувається розрахунок точки натискання і обробка інформації.

Методологія у всіх типах сенсорних дисплеїв різна, але є ідентичний мінус - податливість всіляким впливам. Тачскріни ламаються майже завжди завдяки неправильного використання. Нерідко подібне призведе до того, що коханому смартфону потрібна заміна сприймає панелі. Придбати таку деталь як тачскрін ви зможете за оптимальну вартість на сайті онлайн шопа aks.ua. Який обіцяє високу обслуговування і доброякісність продукції, а також здійснює поставку по Києву і в інші міста країни.

Сенсорний екран Samsung Galaxy Ace 2 I8160 в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Samsung Galaxy Ace 2 I8160, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто Україна, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика