Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


ᐈ Купити екран Samsung Galaxy Ace Plus S7500 Original в Україні і Києві

  1. Особливості екрану для мобільного апарату
  2. Гарантійні зобов'язання

Дисплей для телефону Samsung Galaxy Ace Plus

Дисплей для стільникового пристрою необхідний для гарного відображення передаються і містяться даних, а також, для роботи з пристроєм, отже, дуже значимо, щоб він був в стабільному стані. Трапляється, що, через свою крихкість, дисплейна частина пошкоджується і частково або цілком виходить з роботи. Подібне відбувається, як правило, внаслідок різноманітних несвідомих впливів, наприклад, ударів, падінь стільникового пристрою, проникнення під дисплей будь-якої рідини.

Особливості екрану для мобільного апарату

Тому що, за допомогою компактного і високопродуктивного смартфона, оснащеного досить великим і блискучим екраном, легко вирішуються всілякі проблеми, то, псування цієї важливої ​​деталі вважається значною труднощами. Поламаний екранний модуль неможливо відремонтувати, екран можливо лише поміняти. Слід зауважити, що тільки оригінальний дисплей, або його високоякісна копія, зроблена з дорогих складових, може продовжити період експлуатації телефону.

Рекомендації з безпеки

Якщо Ви хочете, щоб дисплей стільникового апарату залишався в робочій кондиції, слід подумати про його захист. Для цього є практичні спеціалізовані приналежності - чохли, виконані з досить різних матеріалів, наприклад:

  • силіконові футляри;
  • чохли з неприродною або органічною шкіри;
  • тканинні чохли;
  • футляри з поліуретану.

Крім цього, уберегтися від виникнення подряпин і саден, і також, невеликих тріщин на екрані можуть допомогти охоронні Ультраміцне скла, які прикріплюються на поверхню екрану, або ледь помітні плівочки на дисплей.

Коли телефон опинився в рідини, то пристрій необхідно з неї витягнути і вимкнути, щоб не сталося небажане замикання. Якщо вода раптом проникла під дисплей, картинка стане відсутньою або істотно спотворюватися. Крім того, застосування девайса буде неможливим після серйозного удару по екрану або падіння мобільного телефону. Для відновлення функціональності знадобиться заміна поламаної частини.

Гарантійні зобов'язання

Оригінальні екрани доставляються на склад компанії іменного з оптового сховища виробника, і проходять ретельну перевірку, що дає право гарантувати високу якість додаткових частин, які ми пропонуємо нашим покупцям.

Щоб оновлений стільниковий апарат тривало ще радував його неповторними функціональними опціями і естетичними властивостями, новий, краще, справжній екран бути повинен монтований максимально коректно в спеціальних умовах майстерні сервісного центру.

Часті питання.

  • В: - Чим відрізняється оригінальний дисплей куплений в офіційному сервісному центрі від його технічної копії?

Про: - І той, і інший працюють без збоїв, але відмінності є. У копії найчастіше використовується технологія TN + film (проста і дешева технологія), яка не може похвалитися контрастністю і кутами огляду. Оригінальний дисплей в багатьох телефонах використовує технологія IPS, а це висока контрастність, перенесення кольорів, зменшене енергоспоживання і кути огляду 178%. У деяких моделях телефонів використовуються ще власні розробки компаній виробників AMOLED, Super LCD, Retina.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість ремонту мобільного телефону , В тому числі і заміни дисплея Samsung Galaxy Ace Plus S7500 Original в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки екрану в тій чи іншій моделі. Так само слід розуміти, що в нових моделях мобільних телефонів часто використовують Oled і AMOLED-дисплей, в результаті чого можна або цілком замінити весь модуль (вартість ремонту від 100 до 300 грн) або ж окремо одну з його складових - екран або тачскрін, вартість такого типу роботи значно вище 200 - 500 грн, але завдяки чому ви можете значно заощадити на запчастинах.

В: - Чи зможу я самостійно замінити дисплей?

Про: - В домашніх умовах, без спеціального обладнання і навичок пов'язаних з ремонтом мобільних телефонів таку процедуру навряд чи вийде зробити, в результаті чого це може призвести до пошкодження деталі і ще більших витрат. Звертайтесь до професіоналів!


На всі комплектуючі до мобільних телефонів гарантія 1 місяць. Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.

Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта)

Потрібно терміново і якісно відремонтувати телефон?

Команда АКС спеціалізується на ремонті і відновленні мобільної техніки, з АКС заміни модуля пам'яті корпус, АКБ ставати

легко і швидко, а головне без проблем! Ми гарантуємо якість роботи всіх встановлених деталей. Зробіть замовлення зараз і

отримаєте знижку.

Купити дисплей Samsung Galaxy Ace Plus S7500 Original в AKS.ua (044) 377-51-55 можна з доставкою по всій Україні: Одеса, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Володимир-Волинський, Олександрія та інші.

Потрібно терміново і якісно відремонтувати телефон?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика