Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Учасник Великої Вітчизняної війни Іван Ромашов отримав привітання з віковим ювілеєм від Президента Росії і Губернатора Алтайського краю

19 січня 2018 р 16:43

Сьогодні, 19 січня, учаснику Великої Вітчизняної війни Івану Андрійовичу Ромашова з міста Барнаула виповнилося 100 років. Від Президента Російської Федерації Володимира Путіна він отримав персональне привітання, від Губернатора Алтайського краю Олександра Карліна йому вручений подарунковий набір.

З віковим ювілеєм довгожителя привітала заступник міністра праці і соціального захисту Алтайського краю Наталія Оськина. «Іван Андрійович, прийміть наші щирі вітання з ювілеєм! Нехай у Вашому житті будуть тільки хороші моменти, нехай Вас оточують люблячі і рідні люди. Здоров'я і довголіття! »- побажала Наталія Оськина.

Іван Андрійович народився в багатодітній родині. Після закінчення 3 класу після смерті батька пішов працювати, щоб допомагати мамі годувати дітей, а їх у неї було семеро.

На початку 1938 року Іван Андрійович був покликаний в армію. Пройшов Фінську війну - воював з фінами, охороняючи кордон. Там же його і застала Велика Вітчизняна війна. Під час війни отримав осколкові поранення, був комісований.

Після госпіталю прибув у рідне село Шелаболиха. Влаштувався працювати в школу, де викладав військову справу. У 1943 році одружився, виховав трьох доньок. Зараз у Івана Андрійовича четверо онуків, п'ятеро правнуків і одна праправнучка.

У 2010 році переїхав до Барнаула ближче до дочок. Іван Андрійович пише книги, вірші. Книга «Хутірська безбатченки» була видана обмеженим тиражем.

Іван Андрійович має безліч нагород: орден Бойового Червоного Прапора, медалі «За бойові заслуги», «За перемогу над Німеччиною», орден Вітчизняної війни, ювілейні медалі на честь Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років.

Нагадаємо, що з метою реалізації Указу Президента Російської Федерації 31 травня 2012 року №Пр-1 438 про вручення персональних привітань Президента Російської Федерації ветеранам Великої Вітчизняної війни у зв'язку з традиційно вважаються ювілейними днями народження, починаючи з 90-річчя, в Алтайському краї стало доброю традицією вшановувати ветеранів в день їх народження в ювілейні дати. У 2017 році 3123 ветерана Великої Вітчизняної війни в Алтайському краї відзначили ювілейні дні народження.


19 січня 2018 р 16:43   Сьогодні, 19 січня, учаснику Великої Вітчизняної війни Івану Андрійовичу Ромашова з міста Барнаула виповнилося 100 років

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика