Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


У Xiaomi продемонстрували новий ноутбук з 15,6-дюймовим екраном за 580 доларів

Новинку представили практично перед самим стартом продажів. На прилавки лептоп надійде вже на наступному тижні.

На прилавки лептоп надійде вже на наступному тижні

Ноутбук буде доступний в двох колірних рішеннях: чорний і білий, проте чорний комп'ютер отримає темно-сірий верх.

У Xiaomi заявили, що продемонстрували ноутбук нового покоління. З цього випливає, що 28 серпня в продаж надійде Mi Notebook з новими можливостями. Ціна 580 доларів буде актуальна тільки на самому початку, а потім вартість новинки зросте за різними підрахунками від 610 до 727 доларів.

Ноутбук порадує потенційного власника 15,6-дюймовим екраном з роздільною Full HD-роздільною здатністю 920 Х 1080 пікселів. Як процесор виробники вибрали чіп від Intel Core восьмого покоління. Здійснювати програмне забезпечення комп'ютера буде ОС Windows 10.

Графічна система поповниться прискорювачем NVIDIA GeForce MX110. Оперативка пристрою буде варіюватися в межах 4-8 «гектар». За допомогою накопичувача пам'ять можна розширити до 128 гігабайт. Вінчестер же розрахований на зберігання до одного терабайта інформації. Також гаджет отримає мережевий адаптер Gigabit Ethernet, стереодинаміки на 3 Вт і веб-камера, що підтримує формат 720р. Ще одним нововведенням стане цифровий блок на клавіатурі.


Дарина Светозарова

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика